Search results for query: *

• Users: akrep523
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Open Taş Yükleme

Hızlı savaş yaparken Pravend şehrinde savunmadayım. Soldan ikinci yere mancılık koydurdum. Ben atıcıyım yanımdaki askerde yükleyici atışı yaptıktan sonra sol taraftaki taş istifindeki taşlardan birini yükleyici alıp mancılığın içinden geçmeye çalışıyor.. Arkamdan dolaşsa taşı koyacak ama...
  2. Open Eşya bağışı

Zırh ve silah bağışında askerler exp kazanırken. Misal 7800 bağış yapılabilir yazıyor o sınıra gelince 10 askerden 7 si rütbe alma durumunda lakin 3 ü hala pasif halde geri dönüp tekrar yapsam oyunun keyfi akıcılığında bunaltıyor. Bazende bağış sınırına ulaştığım halde her hangi bi rütbe...
  3. Open İçimizdeki casus hatası

Şehirdeki casus görevinde bazı vatandaşyar taş ocağınızı kaybedersiniz diyor. Taş ocağı ne alaka kalırsanız iyi olur.
  4. Demircilik kilidi ve yorgunluk göstergesi

Demircilik yaparken iyi hammadde veren silahları kilitliyorum. Yüz tane eritmeye başladığımda kilitliyken bile kaydırma çubuğu ile eritmek istiyorum istediğim kadarını. Şehirde beklerken demircilik için ne kadar dinlenmem gerektiğini bilemiyorum. Onun için şehir ara yüzünde belli bi yüzdeye...
  5. Resolved Lejyonlara ekleme

Oyunun başlarında 1.5 gibi sürümlerde lejyonlarda cirit gibi manzilli silahları vardı. Savaşta üstünlük sağlıyordu. Lakin şimdi kalkmış o ondan dolayı eklenmesi bence daha iyi olur.
  6. Destekçi anormalisi

Köydeki soylularla aram iyi olduğu halde yani ilişkim 98 lakin destekçilerimin arasında o kişiyi göremiyorum. Ayrıca ne kadar görev yapsam o kişinin ilişkim 100 olmuyor.
  7. Resolved Bring slaves to the mine

Good afternoon, this used to be no problem. After establishing my own kingdom, I took the task of bringing prisoners (slaves to work in the mine) from one of the elders in the village of another kingdom. But on the Don't give prisoners page, prisoners do not appear. I also have 50 prisoners, I...
Back
Top Bottom