Destekçi anormalisi

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.7.1
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

akrep523

Recruit
Köydeki soylularla aram iyi olduğu halde yani ilişkim 98 lakin destekçilerimin arasında o kişiyi göremiyorum. Ayrıca ne kadar görev yapsam o kişinin ilişkim 100 olmuyor.

o iş sadece ilişki ile degil heralde.benim aramın 97 oldugu kişiler o listede yokken,35 olan kişiler var listede (net sayı aklımda yok ama ilişkim çok düşük olan kişiler var demek istedim)

o iş sadece ilişki ile degil heralde.benim aramın 97 oldugu kişiler o listede yokken,35 olan kişiler var listede (net sayı aklımda yok ama ilişkim çok düşük olan kişiler var demek istedim)
İlişkimde artmıyor. Birde arkadaşlar kısmında yer alıyorsa otamatikman nüfus kasan destekçiler kısmında da olmalı

İlişkimde artmıyor. Birde arkadaşlar kısmında yer alıyorsa otamatikman nüfus kasan destekçiler kısmında da olmalı
arkadaşlarım kısmında soylu olmayanlar yazmıyor heralde,dikkat etmedim ama...arkadaşlar kısmında diger lordlar filan var sanırım.destekciler kısmında ise köydekiler.ilişkim artmıyor dediginiz 97-98de kalıyorsa hata oldugunu sanmıyorum.nedenini bilmem ama çogu kişiyle aramız tam 100 olmuyor.bi lordlar aramı 100 yapabiliyorken başka bi lordla ne yaparsam yapayım ilişkim 97 yi geçmiyor yada bi başkasında 98de kalıyor.bagzılarında 100 olup bagzılarında 97-98de kalıyor olması bana bilerek yapılmış diye düşündürdü.

Npc halihazirda başka bir klani destekliyorsa taraf değiştirip sizin klaninizi desteklemez, ilişkiniz ne olursa olsun. Sizi desteklemesi için daha önceden herhangi bir klani desteklemiyor olması lazım.

Npc halihazirda başka bir klani destekliyorsa taraf değiştirip sizin klaninizi desteklemez, ilişkiniz ne olursa olsun. Sizi desteklemesi için daha önceden herhangi bir klani desteklemiyor olması lazım.
Başkasını destekliyorsa bunu bilsem daha iyi olurki onunla aramı iyi tutmakla uğraşmayıp enerjimi daha uygun kişilere aktarayım. Tekrardan teşekkürler.

Başkasını destekliyorsa bunu bilsem daha iyi olurki onunla aramı iyi tutmakla uğraşmayıp enerjimi daha uygun kişilere aktarayım. Tekrardan teşekkürler.
Şehir ya da köy menüsünde imleci adamın portresinin üstüne getirirsen herhangi bir klani destekleyip desteklemedigi gözüküyor.

Back
Top Bottom