Search results for query: *

1. Bi Modda Bizden Türkçe Dublaj ve Seslendirme Modu

abim benim be :grin:
    TWİTCHE YOUTUBEDE HEP DESTEKÇİNİM.
  2. Need More Info 1.5.6 SAVAŞ SONU CRASH

SAVAŞ BİTTİĞİ ZAMAN İSTATİSTİK TABLOSUNDA DEVAM ETE BASTIĞIM ZAMAN OYUN CRASH VERİYOR. UMARIM YANLIŞ YERE YAZMAMIŞIMDIR.
  3. Son güncellemeden sonra oyuna girememe

@Unnamedx aşağıdaki mesajda kullanıcının verdiği linkteki dosyalara sahipseniz onları silmeniz gerekiyor. Modların nasıl kaldırılacağına dair şu konuya göz atabilirsiniz.

@emptylowetr msvcp140.dll dosyası aşağıdaki bağlantılardaki gerekli yüklemeleri yaptığınızda otomatik olarak doğru atanmış bir şekilde gelmesi gerekli.
    Clean Install ile oyunu tamamen silip tekrar yüklediğinde bu sorunu Epic üzerinde yaşarken çözüldüğünü belirten bir kullanıcımz var.
    Clean Install
    The clean install is removing every single game-related file from your computer and installing the game again. Why do you need to remove the game while you just want to remove the modifications? Unfortunately, some of the modifications do not just add a new modules folder but also change or adds contents to the existent modules folder. Without a reinstall, we can't be sure those files are unchanged.

To perform a Clean Install, Uninstall the game. You can do that by right-clicking the game on Steam Library and selecting Delete Local Content. Delete all folders related to the game that remains after the uninstallation. The folders that might have files inside:
    Steam: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord
    Epic: C:\Program Files\Epic Games\Mount & Blade II Bannerlord
    C:\Users\USERNAME\Documents\Mount and Blade II Bannerlord
    C:\ProgramData\Mount and Blade II Bannerlord

Note: You'll need to allow Windows to display hidden folders and files to see the ProgramData folder and its contents.
    valla bende indirdim visual dosyalarını oldu çok teşekkür ederim
  4. Epic Games'ten alınan Bannerlord 1.5.6'dan sonra hiç açılmıyor

Dün gece saat 22.00 da gelen yeni güncelleme ile tüm arkadaşlarım oyuna giremedi ben dahil sorun Epic Games ile mi alakalı anlamadım. Bannerlord mod Launcher olduğu için oyunu açabiliyorum ama oyunun kendi Launcher'i hiçbir şekilde açılmıyor. Aynı sorunu yaşaayan ya da çözümünü bulan var mı...
  5. Resolved Game does not start from Epic Games Store after newest update

Are you still experiencing this problem?
    HALA BU SORUNU YAŞIYORUM
  6. Resolved EPİC GAMESTEN ALINAN BANNERLORD 1.5.6 GÜNCELLEMESİNDEN SONRA AÇILMIYOR

KONUYU YANILŞ YERE AÇTIYSAM FORUMDA YENİYİM
  7. Resolved EPİC GAMESTEN ALINAN BANNERLORD 1.5.6 GÜNCELLEMESİNDEN SONRA AÇILMIYOR

Dün gece saat 22.00 da gelen yeni güncelleme ile tüm arkadaşlarım oyuna giremedi ben dahil sorun Epic Games ile mi alakalı anlamadım. Bannerlord mod Launcher olduğu için oyunu açabiliyorum ama oyunun kendi Launcher'i hiçbir şekilde açılmıyor. Aynı sorunu yaşaayan ya da çözümünü bulan var mı...
Back
Top Bottom