Search results for query: *

1. KerimC

M&B Warband: Anno Domini 1257 Enhanced Edition Mod (İNCELEME)

Patch dosyası yüklenmiyor.
    Evet. Kontrol ettim ve link'te sorun oluşmuş. Link'i güncelleyeceğim ve 3.7 (patch) dosyası link ekleyeceğim. Yorumun için teşekkürler.
  2. KerimC

M&B Warband AD1257 Enhanced Edition Türkçe Yama

son moda günceller misiniz
    Son güncellemede çalışıyor. Eğer sıkıntı yaşıyorsan bana ekran problem ile ilgili ekran görüntüsü atar mısın?
  3. KerimC

Merhaba hocam. Link ile ilgili bir hata olmuş sanırım. Tekrar güncelledim. Eğer link düzelmişse geri dönüşünü bekliyorum.
    İyi oyunlar.
  4. KerimC

Malesef aynı hata herkes'de var hocam

Konuyu güncelleyip Türkçe Yamayı ekledim. Açıklamaları okumayı unutmayın.
    İyi oyunlar...
  5. KerimC

AD1257 Enhanced Editon Türkçe Yama v1.1 Türkçe Yama Durumu Factions = %100 Game Menus= %100 Game Strings = %90 İnfo Pages = %100 İtem Modifiries = %100 Parties = %100 Party Templates= %100 Quests = %100 Quick Strings = %95 Skills= %100 Skin = %100 troops= %100 İtem Kinds = %75 Mod...
  6. KerimC

yama ne alemde hocam ilerleme kaydettinizmi
    Türkçe Yama hazır ancak 1257AD Enhanced Edition 3.4 debug güncellemesinde bir hata alıyorum. Oyunda Notlar>Karakter menüsünde npc'lerin özellikleri yazmıyor (nam,ün,yaşı,toprakları vs.). Mod yapımcılarına dönüş yaptım ancak cevap alamadım. Bu yüzden modu şimdilik durdurdurmak zorunda kaldım. Eğer bende oluşan hata sizde olmuyorsa Türkçe Yamayı çıkarabilirim.
    Teşekkürler.
  7. KerimC

SP Medieval [WB] 1257 AD - Enhanced Edition

I really like playing the mod you make. After installing the 3.4 update, the character notes failed. When I enter the relevant menu
    It gave an error like "click on a link to view the notes".

20210111135051_1.jpg

20210111135051_1.jpg

I am so sorry for my bad english. Since my English is not very good, I used translation ??.

Could I have made a mistake while setting it up? I can't be wrong
  8. KerimC

ANNO DOMİNİ 1257 ENHANCED EDİTİON Anno Domini 1257 Enhanced Edition Modu eski Anno Domini 1257 modunun daha akıcı ve daha iyi oynanabilir bir yeni sürümü niteliğindedir. Eski modu sevenler bu moda aşık olacağına eminim. Modun Özellikleri: -Yeni Bankacılık Sistemi -Asker Ağacı...
  9. KerimC

E-POSTA [email protected] İnstagram: @kerimmcetinn Görüş ve önerilerinize her zaman...

E-POSTA [email protected] İnstagram: @kerimmcetinn Görüş ve önerilerinize her zaman açığım. Şimdiden teşekkürler :xf-smile:
  10. KerimC

[DERS] Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Ben burda da paylaşayım isterseniz. Hem Hatayı alanlar çözmüş olur. Warband uygulamasını yönetici olarak çalıştırdım. Sorunum çözüldü.
  11. KerimC

[DERS] Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Dediklerini uyguladım. Menüdeki Mark Non-translated Lines dediğimde hiç bir geri dönüş almadım. Herhangi bir pencerede açılmadan oyundan atıyor. Acaba oyunumla ilgili bir sorun mu?
Back
Top Bottom