Search results for query: *

1. MiStavoL

Crashed hatası

Millet aşağıda ki crash hatasına denk gelen oldu mu ? yüklü mod görüntülerini de koyuyorum
  2. MiStavoL

İşlevsel Modlar

şu modu oynayan var mı ?

modu yükledim klanlara yeni eklenenler böyle görünüyor. Editleyince isimler düzeldi. Modu yapan arkadaş kopya kod kullandığı için isimlerin hepsi aynı görünüyor. Hero isimleri de aynı şekildeydi.

3. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Tek tek deneyip bakacaksın diğer modlara.

100 tane mod var ve işin garibi savaşlar da arada atıyor
  4. MiStavoL

İşlevsel Modlar

şu modu oynayan var mı ?

Üstteki crashı çözebilirsem bu modu da deneyeceğim.
  5. MiStavoL

İşlevsel Modlar

savaşın ortasında yalın crash'ini aldım galiba :smile:

6. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Kodları kurcaladınız mı hiç?
    Yok ellemedim indirip modules'e attım direk. Zaten son güncellemeden sonra farkettiğim bir sıkıntı var. TR yaması olan tüm modlar takla olmuş. Mod orjinal dilde çalışıyor TR atınca crash
  7. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Improved Garrisons 3.0 modunda böyle bir sorun yaşıyorum. TR yama da yaptım normal da yükledim hepsinde ERROR diye çıkıyor. Böyle birşey le karşılaşan oldu mu hiç

8. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Çocuklarımız ittifak yoluyla evlendiremiyoruz seçenek olmasına rağmen. Bunun ilgil bir mod var mı ?

Benim karakter kendi evlenemiyor :smile:
  9. MiStavoL

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Elimde çeviri projesi mevcut. Bittikten sonra isteklerini listeye alacağım.

Teşekkürler kardeşim
  10. MiStavoL

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Selamlar,

Altta Rohan ve Spartans askerlerini oyuna ekleyen ünite modu var. Modlardaki tek sıkıntı oyun ingilizceyken mod isimleri normal ama türkçe oyuna geçince Battanya Gönüllüsü olarak görünmesi. Türkçe oyunda da mod isimleri aynı olması için nasıl bir yöntem yapabiliriz. veya zamanı olan biri el atabilir mi ?

11. MiStavoL

Müdür Selam Aşağıdaki modlara da çeviri yapabilir misin. Aslında tek kalem zaten. Asker adları...

Müdür Selam Aşağıdaki modlara da çeviri yapabilir misin. Aslında tek kalem zaten. Asker adları Battanyalı Gönüllü yazıyor türkçe oyunda. İngilizce de normal Rohan ve Spartans diye çıkıyor. Anlamadığım için çözemedim https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/1045...
  12. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Rulership modunun da güncellenmesi gerekiyor. Yoldaşa lordluk verdikten bir süre sonra haritada gezerken oyun donuyor
  13. MiStavoL

İşlevsel Modlar

XorberaxCutThroughEveryone (Herkesi Doğra)
    WarbandKillfeed (Ölüm Bildirim)
    SoundTheAlarm (Alarm Sesi)
    SkipBanditDialog (Haydut Konuşmasını Atla)
    SkillsMatter (Anlamlı Yetenekler)
    PartyDailyTrain (Günlük Eğitim)
    FireLord ( Alev Lordu)
    HideoutBattleMaxTroop (Sığınak Asker Limiti)
    Dismemberment (Kelle Uçurma)
    DiplomacyReworked (Geliştirilmiş Diplomasi)
    ControlYourAlliesAfterDeath (Öldükten sonra takipçileri kontrol etme)
    CantRunForever (Sonsuza kadar kaçamazsın)

Ben bunlarla sorun yaşamadım.

Oyunun ana görevinde crash alınca Alfa sürümüne döndüm. Betadaki arkadaşlara sabır dilerim.

FireLord u ekleyince oyun açılmıyor bende. Appliaction crash veriyor
  14. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Belki bilgisi olan vardır diye sormak istiyorum.

Aldığım kaleye Yoldaşlardan birine verip Lord olarak atadım. Oyun otomatik banner'i siyah yapıp Klan adı olarak Therycos diye bir isim verdi. Bildiğiniz bu banner değiştirme ve Klan ismi değiştirme gibi bir mod var mıdır?
  15. MiStavoL

İşlevsel Modlar

ok çoğaltmayı nedense beceremedim
  16. MiStavoL

İşlevsel Modlar

Selamlar.

İstediğin kadar yoldaş ekleme ve birlik oluşturma için mod varmıdır ? 3 tane den fazla birlik oluşturamıyoruz galiba
Back
Top Bottom