Search results for query: *

1. PandaCIK

Sizce Oyun Şu An Alınır mı?

Herkesin kısaca ortak fikri hayır alınmaz mod desteği falan daha çok ne zaman gelir optimizasyon ne zaman tamamen çözülür o zaman kap oyunu
  2. PandaCIK

En çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?

1-Lord Kral oluşumuzu warband'da olduğu gibi hissedemiyoruz belki hala kişisel olarak benim bannerlord'a ısınamamdır ama sanmam eksik işte eksik xd
    2-Optimizasyon her güncelleme ile düzeltiliyor 1 tık daha iyi oluyor ama hala iyi durumda değil.
    3-Hala kuşatmada düşman ordusu ile bizim ordu selam sanada selam muhabbeti olup birbirlerine dalmıyorlar genelde şehir kuşatmalarında bol oluyor bu sorun.
    4-Sürekli aynı tekrar eden şeyler bunalmamıza neden oluyor.
    5-Görev çeşitliliği az ve sıkıcı
    6-Bakış ve Mimikler
    7-Haydutların taşları yoruyor adamı daha eklerimde üşeniyorum bunlar temel sorunlar....
  3. PandaCIK

Resolved Karım dağa çıktı

yeni güncellemeyle düzelmiş olsa gerek artık devam ediyormu ?
  4. PandaCIK

Kuşatma

Oyun mu donuyor direk ? eğer öyleyse sistem özellikleriniz nedir biraz araştırma vs. yaptım da ya modlardan kaynaklı problemler çoğu yada sistem yetmemezliği hocam ilerde belki güncellemelerle düzelebilir şuan kesin bir çözümü yok
  5. PandaCIK

Bannerlord Oynarken Dinlenen Müzikler

Dombra ve Hücum Marşı :grin:
  6. PandaCIK

3 Gündür Güncelleme Gelmedi

performans düzeldi crash çıktı şimdide bir şey düzelirken bir şey bozuluyor :d
  7. PandaCIK

HTRN | KINGDOM OF TRAJAN | 10. YIL

Hayırlı Olsun : )
  8. PandaCIK

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Detaylı olarak bakdığımızda crash çökme olayları artmış diyebilirim buna zıt olarakda fps ve drop sorunu bir nebze azalmış
    Yapay Zeka Kale Kuşatmasında yaptığı saçmalıklar azalmış
    Fiyat Para konusunu zaten biliyorsunuz
    Diyaloglar düzelmiş daha çevrilmeyen kısımlar var ama
  9. PandaCIK

Oyuna devam et kısmına basıyorum ve crash yiyorum

Sorunu Çözdüm Sıkıntı Yaratan Save'İn içine not defteri olarak gir sonra içindekileri sil (bende save silinince geri geliyodu sendede böyleyse not defteri içindekileri sil) save ismi kalıyor ancak oyun yükleye girebiliyorsun :smile: eğer içindekileri silip oyuna girip tekrar çıkıp not defterini silip tamamen kaldırılabiliyorsa bilmiyorum şimdi denicem ama oyun yükleye girebildim bu şekilde
    Up dost şimdide oyuna devam et basınca ne olursa olsun crash veriyor oyun save tekrar sildim dediğini yaptım bütün modları sildim hala aynı :/
  10. PandaCIK

"Oyuna Devam Et" Crash Sorunu

Bende aynı sorunu yaşadım savelerini silmene gerek yok sadece yapman gereken yeni bir sefer başlatıp oyun başlayınca devam etmek istediğin save ile oyunu yüklemen sonrasında açılınca farklı kaydedip oyundan çık tekrar oyuna girdiğinde crash yemeyeceksin dostum bende sorun çözüldü umarım seninde işine yarar 600 günlük ilerlememi kurtardım bu şekilde :grin:
    O da iyi bir çözüm hocam ama eninde sonunda gene bir crash oluyor veya hata olup duruyor
  11. PandaCIK

Ulan evlat acısı gibi oturdu içime iyi mi :/ çok sağol dostum.
    Problem değil bende acıyla tadıp çözdüm olayı xD
  12. PandaCIK

e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

1.1.0 güncellemesi geldikten sonra yine mevcut savelerimizden devam edebilecek miyiz acaba bir bilgisi olan var mı?
    çoğu kişide hata veriyor tekrar aynı sürümlere dönünce yedeğini al kesinlikle
  13. PandaCIK

Oyuna devam et kısmına basıyorum ve crash yiyorum

Direk belgelere girip save silip yeni oyun açtınızmı ?
  14. PandaCIK

Save dosyasını silmen lazım sonra sefere tıklayıp yeni oyun açmak zorundasın :/
  15. PandaCIK

e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Akıcılık Artmış

Görüntüler baya iyi güzel gözüküyor kalite çok güzel olmuş

Level atlamak aşırı kolay hoşuma gitti xd

Yeni Eşyalar Var (fiyatlar sanki biraz yüksek)

Süvari oynarken hissiyat falan değişiklik var

Şehir sığınak girdiğimde takılıyor oyun donma kasma vs. yok normalde ama ne zaman girmeye çalışsam oyun takılıp masaüstüne geri atıyor

Yapay zeka da hala büyük eksiklikler var bence kaleye giriyorum kesiyorum hepsini bir bakıyorum yanımdan koşa koşa kaçıyorlar daha bazıları duvara takılı kalıyor hatta..
    Misal: 20 kişi ile aşağıya indim karşıdan'da 5-6 tane imparatorluk acemisi geliyor ben de verdim saldır komutunu bir baktım birbirlerinin yanından geçtiler normalde kaçmaları lazımdı xD.Bu sefer Sa Milader As cnm muhabbeti döndü :grin: buna benzer bir çok şey var daha
  16. PandaCIK

Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Her işlemcinin ekran kartının vs. Isı sıcaklık değerleri var. Baktınız 85° 90° direk bırakıp dinlenme moduna almalısınız pc yi benim eski laptobda Arma 3 gazisi oldu misal eğer sorunlar ve ısı değeri değişmiyorsa bakımları tozu vs bir alın... o da olmadıysa çok üzgünüm ama tam sürüm çıkana kadar biraz bekleyin yapacak bir şey yok.
    Dediğiniz konuya gelirsek DONANIMA DİREKT ZARAR VEREN BİR OYUN VARDI belki çoğunuz bilir yarış oyunu 2.oyununda ekran kartlarına zarar verdiği için çekilmişti bir süre hatta piyasadan ismini bulduğumda düzeltip atarım o oyunu
    Oyunda yoğun VRAM sızıntısı var bannerlord dan çıkıp hemen bir oyuna girmeye kalkmayın
  17. PandaCIK

Bannerlord neden MUHTEŞEM olabilir ama ÇOK KÖTÜ?

Kanki eline ağzına sağlıkda yeni gelen patchlerle hepsi düzelecektir dediklerinin veya isteklerinin çoğu olacaktır :grin: vallaha helal olsun üşendim okuyamadım üşenmemiş yazmışsın ama iyi yazmışsın umarım görürler xD
  18. PandaCIK

Hamilelik

Bu arada eşimin hamile olduğunu öğrendiğimde gene aynı diyologlar savaş var gene diyolog kaleye giriom mrb mrb yapıoz ARKADAŞIM diyor bunlara artık bir güncelleme gelmez mi hani
  19. PandaCIK

Hamilelik

M
    Daha çocuk istemediğim için şehre koyup kaçtım şehirden, 9. ya hamile kaldı. Asıl sorunsa 9 ununda kız olması
    Maşşalah reis Allah Bağışlasın biz çok uraşıoz ama kısırız galiba
  20. PandaCIK

DROP, YUKSEK RAM KULLANİMİ SORUNUNA ÇÖZÜM

200v200 de drop yok gayet güzel hocam konu için teşekkürler işe yarıyor 8gb ram var bende buna rağmen güzel çalıştı 16gb 12gb ram sahibi arkadaşlar denesin elinize sağlık ?
Back
Top Bottom