Search results for query: *

• Users: kralsautin
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Need More Info Oyundaki yan görevler problemi

Oyun ben herhangi bir görev yaptığımda ilişki arttırmasına neden olması gerekirken. Görevi tamamladıktan sonra herhangi bir ilişki artışı elde etmiyorum. Nedenini bilmediğim bir sebepten ötürü oyunda normalde "imparatorluğu yeniden kur" yada "imparatorluğu yok et" şeklinde 2 kişi ile görüşme...
  2. Need More Info Savaş içinde siyah ekran problemi

Merhabalar, bir muharebenin içerisindeyken ekran siyah oluyor. Oyunumda bir hataya sebep olmuyor ancak keyifsiz bir durum tabi ki, bildirmek istedim. Ayrıca sorun "alt tab" ile masaüstüne dönüp tekrar oyuna dönünce düzeliyor %90 oranında. Ekran görüntüleri yollamak istiyorum ancak...
  3. In Progress Kuşatma yada savaş sırasında oyunun çökmesi

Sayın görevli, Oyun bir kuşatma sonrası kaleye saldırıya geçtim, saldırı sırasında oyunum çöktü. Lütfen gelişmeler hakkında beni de bilgilendirin. Bu sıkıntıyı artık sık yaşıyorum. Başka bilgilere ihtiyacınız olursa, başlığın takibindeyim. Crash ID...
  4. Oyun içi savaş mekaniği önerileri

Arkadaşlar selamlar, oyunda özellikle savaşta kaynak yönetimi, askeri birlik idaresi ve muharebe içi mekanikler ile ilgili olabildiğince ayrıntılı değerlendirme ve çözüm önerileri sunarak bir tavsiyeler listesi hazırlamak istiyorum Bannerlord'un savaş mekaniklerdeki boşluk olduğunu düşündüğüm...
  5. Oyunun yeni sürümleri eski sürümlerde açtığımız oyunlarda da etkili oluyor mu?

Ben beta sürümü 1.5.7 de uzun bir oyun oynadım. Yeni sürüm olan beta 1.5.8 i yüklersem. 1.5.7 Beta sürümündeyken oynadığım kayıt eski sürüm olan 1.5.7 ile mi çalışır yoksa 1.5.8 beta yı yüklediğim için su sürüm üzerinden mi çalışır?
  6. Need More Info Oyunun sık aralıklarla çökmesi

Oyunum çok sık aralıklarla çöküyor, öyle ki her 30-45 dakika aralıklarında oyun ya "Error" veriyor ya da kendiliğinden kapanıyor. Birkaç yamadan sonra oyunu tekrar oynamaya başladım ve önceki yamalarda da çökme yaşasam da bu çökmeler oldukça nadir oluyordu. Normalde bir sonraki yamaya kadar...
  7. In Progress Savaş içerisinde oyunun çökmesi (Game crashes during the battle)

Sebebini bilmiyorum ancak son oynadığım birkaç gündür savaşa girdiğimde bazen oyun aniden çöküyor. Bu konu hakkında bilet göndermeye kalktığımda ise bilet bir türlü gönderilemiyor. En sonunda ben de bilet gönderimini iptal ediyorum. Eğer bir geliştirici arkadaş ayrıca bilgi isterse paylaşırım...
  8. (1.5.2 Beta) Cerrah problemi

Arkadaşlar merhaba. Sorum şu ki. Oyun ayarlarımda yoldaşlar savaş içerisinde ölebiliyor. Birliğimde cerrah olarak atadığım yoldaş bir savaş sırasında hayatını kaybetti. Bu ölümden sonra kendi birliğimdeki hiç kimseye cerrah rolü atayamıyorum. Kendi tahminim şu şekilde: Galiba ölen arkadaşta...
  9. Çoklu oyuncu modu hatası

Çoklu oyuncu moduna girdikten sonra, savaş türünü seçip oyna dediğimde application hatası verdi.
Back
Top Bottom