• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Need More Info Oyundaki yan görevler problemi

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: e1.5.0]
1.6.0
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

kralsautin

Recruit
Oyun ben herhangi bir görev yaptığımda ilişki arttırmasına neden olması gerekirken. Görevi tamamladıktan sonra herhangi bir ilişki artışı elde etmiyorum. Nedenini bilmediğim bir sebepten ötürü oyunda normalde "imparatorluğu yeniden kur" yada "imparatorluğu yok et" şeklinde 2 kişi ile görüşme imkanı sağlıyordu. Ancak ben herhangi bir kişiyle görüşmeye gitmeme rağmen 1. kişinin görüşme görevini kendiliğinden başarısız kabul edip bana sadece 2. kişi ile görüşme görevi verdi. Bu noktadan itibaren ise oyuna ne zaman yeniden girsem. Az önce bahsettiğim ana görevin sanki o an olmuş gibi "Görev başarısız", "Yeni Görev" şeklinde bildirim geliyor. İlgilenebilirseniz sevinirim. Herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyarsanız. Bu post üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
 

bFaceIII

Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.
 
Top Bottom