Search results for query: *

• Users: szcenyz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. szcenyz

Garip ilişki artışı

Bir şehre girip tutsak bağışla dediğim zaman, sol tarafta zindandaki lordlar gözüküyor. Onlara sol tıklayıp tutsak bağışlamadan çıkarsam garip bir şekilde şehrin sahibiyle 20'den fazla ilişkim artıyor.
  2. szcenyz

Resolved Hiç görmediğim bir crash çeşidi.

Şu hatayı aldım, "ERROR Application crashed because it could not get new memory from the operating system. Requested memory size is 34359738344 bytes Commom causes are: -Physical memory of your system might be insufficent for current configurations. -Your OS page file might be too small...
  3. szcenyz

1.5.10 İkmal Hattını Kesintiye Uğrat Görevi

1.5.10'yla çok mutluydum şahsen. Henüz çoğu şey hala aynı da olsa yine oynamamı rahatlattı fakat bu komplo görevleri ki zaten oyun açısından ne kadar önemli bilmiyorum yapmayı da hiç sevmiyorum. O kadar krallıkla savaştayken sürekli bir görev çıkıyor. Şimdi asıl sorunuma geleyim çünkü daha...
  4. szcenyz

İlginç bir sorun

Sadece savaş esnasında ki bu bugün 2 kere oldu 3-4 saat oynadım, saçma bir şekilde oyun donuyor alt tab yapıp alta atıp oyunu tekrar açtığım zaman 5-10 dkk önceki yer geliyor ama hala donuk. Bekledim işe yaramadı, ayrıca oyunu kapattıktan sonra rüzgar sesleri gelmeye başlıyor :) gerçekten...
  5. szcenyz

Ram almalı mıyım?

Bilgisayar özelliklerim i5 4430 +gtx 1050+ 8gb ddr3 1600mhz ram 16 yaparsam drop sorunum var çözülür mü? Ne gibi yararı olur bana ram almamın?
  6. szcenyz

Merak ettiğim birkaç şey

Arkadaşlar bende i5 4430+gtx 1050 var,ben bu oyunu kasmadan drop yemeden oynayabilecek miyim ve oynarken şunu farkettim savaş esnasında öldüğümüz zaman askerlerimizde ölmüş gibi oluyor yani elit katafrakt,ağır atlı okçu,kargıcılar acemi askeri bile öldüremiyor bu düzeltilir mi,böyle mi kalır sizce?
  7. szcenyz

Bulduğum buglar

1-)Kuşatma savaşında karşı tarafın yaklaşık 40 birimi kare şeklinde pozisyon aldı,biz 6 kişi falandık.Karşı taraf bize bakmasına rağmen hiçbir şekilde saldırmadı,6 kişiyle 40 kişiyi aldım. 2-)Turnuvada mızrakla sağ sol yaparak (A,D) hiç damage yemeden karşımdaki rakibi alabiliyorum.Bana vurmaya...
  8. szcenyz

Hızlıca para kasmak

3-4 saat ticaret yaptım 20k para kastım sonra kervan aldım ama günde 100 dinar falan getiriyor.Merak ettiğim şey ticaretten para kazandıktan sonra nasıl ilerletebilirim? Sürekli o şehirden bu şehire git gibi mi yapıcam ?
Back
Top Bottom