Resolved Hiç görmediğim bir crash çeşidi.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.6.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

szcenyz

Regular
Şu hatayı aldım,

"ERROR

Application crashed because it could not get new memory from the operating system.

Requested memory size is 34359738344 bytes

Commom causes are:
-Physical memory of your system might be insufficent for current configurations.
-Your OS page file might be too small.
-Other running applications might increase memory pressure on your system.".

Oyunda 470 saati geçtim. Böyle bir hatayı daha önce almamıştım. Sistemim yetersiz, sebeplerinden biri fakat "Requested memory size is 34359738344 bytes" diyor bu normal mi? 34359738344 byte 32 gb ediyor sanırım, ben mi bir yerde yanlışlık yaptım yoksa gerçekten ortada bir sorun mu var?

Aynı sorun bende de var 1.6.1 ile başladı daha önce hiç böyle bir hata almadım. Oyunda ana haritada ilerlerken pat diye simsiyah oldu ekran sonra bu hata çıktı. Umarım çözülür.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.
Önemli değil, saatlerimi verdiğim bu oyunun az da olsa geliştirilmesine yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Ayrıca yeni sürümlerde bu hatayı almıyorum ki konuyu açtığımdan beri birden fazla sürümü denedim. Sorun bende çözüldü yüksek ihtimal burada yazan arkadaşlarda da düzelmiştir diye tahmin ediyorum.

Desteğiniz ve ilginiz için teşekkürler. Umarım bu erken erişim surecinde oyun sizin için daha da keyifli hale gelir! (:

Back
Top Bottom