Search results for query: *

1. nustycash

3D Tasarım Platformu

Yok henüz öldügünü düşünmüyorum da bu modelleri bannerlord için mi yaptın ?
  2. nustycash

PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

@Hawkaurora Teşekkür ederiz bizi güzel bi üslupla uyardığın için :smile:

Link GÜNCELLENDİ !!
  3. nustycash

PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

@Fyodor @Hawkaurora Perisnoyu çok sevdiğim için çevirdim :smile: Hawkaurora ilk çevirimiz ve böyle bir moda :smile: Tabi siz tecrübeliyseniz %100 e tamamlayıp destek olabilirsiniz :smile:
  4. nustycash

PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

Selam Beyler ; Bizi Çevirmenliğe itecek kadar sevdiğimiz mod sonunda Türkçe dilinde. Oynanabilir mod arayanlar için egzotik bir deneyim olacaktır.Oyunun az bir bölümü Türkçe değil.Neyseki yaklaşık 25 k satırı bir haftadan az bir sürede çevirdik. Emeğe Saygı Bakımından @Türkşad kardeşim büyük...
  5. nustycash

[SP] Ertuğrul Gazi Modu [Yeni Fotoğraflar Eklenmiştir]

beyler modellemeden iyi anlayan arkadaşlar bana ulaşabilir mi ? https://www.facebook.com/y.e.ozcan.1
  6. nustycash

Prophesy of Pendor Türkçe Yama(%30) 3.9.5 İndirme Linki

Sadece dialogu çevirsen çeviri bitmiş olur zaten :grin: :grin: Ben perisnoyu 2 günde çevirdim :grin: Çeviri yapmak gerçekten zor saygı duymanız gerek arkadaşlar :smile:
  7. nustycash

Discussion + Suggestions

Could you add the Chaos horses (as seen in the Warsword Conquest mod) as giant mounts? As they were made for the chaos marauders they match the aesthetic much better than the generic chunky horses. Also, I think that unicorns or stags would be cool mounts for the Elintor lords, and it fits the lore as the Elves are supposed to have a mystical connection to their forest home.
    I think the elves should ride deer. As the close breed of Geldar, the white male deer should ride. I made it to my own mod and it was great.
  8. nustycash

3D Tasarım Platformu

arkadaşlar iyi günler bana yardımcı olacak birileri var mı ? oyuna 0 dan item ekliyorum ama koordinasyonları tam oturmuyor ve ya item görünmüyor ?
  9. nustycash

Warband Mod Çeviri Listesi | Güncel 10.11.2018

Yunus Özcan Perisno Türkçe Yama linki ; https://mega.nz/folder/ciA1VCCQ#Jbv0bAJlK40ho-9_m0faIA

NOT = acemilikle bi şekilde %75e çevirdim ufak tefek yazım hataları mevcut %100 de böyle bişey olmayacak büyük ihtimalle .
    iyi oyunlar dilerim :smile:
  10. nustycash

Modelleme Dersleri

hello why doesn't it fit into the character's hand when i add a new item to the game?
    Is the coordinate information fixed for this?
  11. nustycash

[Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

Naparsam yapayım model oyunda karakterin 15-20 cm ilerisinde kalıyor bunun çözümü yok mu acaba
    birde brf dosyasını nasıl objeye çevirebilirim?
  12. nustycash

[Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

İyi günler beyler oyuna item eklemek istedim bi balta buldum herşeyini yaptım ama silahın sapı karakterin eline tam oturmuyor bunun çözümü nedir ?
  13. nustycash

So how can I get the source codes of a mod?

So how can I get the source codes of a mod?
  14. nustycash

Selam iyi günler hazir kaynaklari nasıl modül sisteme tanıyabilirsinizim söylermisiniz lütfen...

Selam iyi günler hazir kaynaklari nasıl modül sisteme tanıyabilirsinizim söylermisiniz lütfen? iyi günler :)
  15. nustycash

Namaz Kılma Animasyonu?

Warband ya da Bannerlorda uçan binekler gelir mi sizce arkadaşlar?
  16. nustycash

Discussion + Suggestions

hello I am from turkey. Perisno is my favorite and I translated it into 75% Turkish.You must add new castles to the game and new citys.
    elves must ride eagles and demon must ride dragon these would be perfect .
  17. nustycash

Perisno Q&A + FAQ

hello can you share perisno mod source code? Don't get me wrong, I just want to add some village and castle to the village.
  18. nustycash

Perisno Türkçe Yama %75 çıktı!!

Acemi bir şekilde çevirdim umarım eğlenirsiniz arkadaşlar. indirme linki ; https://mega.nz/folder/ciA1VCCQ#Jbv0bAJlK40ho-9_m0faIA
  19. nustycash

L'aigle %100 Türkçe Yama

Beyler Perisno için şuan gönüllü lazım yoksa kendim bitireceğim? bana burdan ulaşın. [email protected] ve ya https://www.facebook.com/y.e.ozcan.1
  20. nustycash

[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Merhaba Şehir ekleme kısmını başarıyla yaptım
    Modül system hiç hata vermedi
    Morghtstan şehrin eklendigini de gösterdi
    Ama oyuna girdigimde RGL ERROR unable to find face mesh : male_head diye bir hata alıyorum
    Not Modum Floris yardımcı olursanız sevinirim :S
Back
Top Bottom