Search results for query: *

• Users: KeMaLHaN
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. KeMaLHaN

Kale Savaşı Bitmek Bilmiyor!!!

Kaleye girdik milleti kestik, iyi güzel ama 1-2 düşman askeri kaldı ve askerlerim onları bulamıyor deli gibi dolanıp duruyor, savaş bitmek bilmiyor. Nerede bu düşmanlar diye kendimi öldürdüm hayalet modunda iken gördüm ki kale içindeki evin birinin içinde sıkışmış :s. Bu durum birkaç kez başıma...
  2. KeMaLHaN

Barış Teklifindeki Eksiklik...

Oyunun harita bölümünde iken ekranın sağ tarafında lordlarımdan bir barış önerisi geldi (48 saat içinde sonuçlandırmalısın vs...). Sağda çıkan butona tıkladığımda direk oylama ekranına geçtim ve çoğunluk barış istiyor diye barış seçeneğini seçtim ama diplomasi ekranına geldiğimde bir baktım ki...
  3. KeMaLHaN

Klan üyelerini ve çocuklarımı evlendirmedeki sorun!!!

Oyunu modsuz olarak oynuyorum ve ikiz erkek çocuğum oldu, 18 yaşına geldiklerinde yanıma aldım ve güzel bir gelin aramaya başladım. Nüfuslu bir klanın 18 yaşındaki sevimli bir üyesini buldum, beğendim ama o klanın liderine gidip evlilik teklif ettiğimde bana 60 yaşındaki annesini oğlum ile...
  4. KeMaLHaN

Mount & Blade II: Bannerlord İçin Naçizane Önerilerim

1-Az çocuk sahibi oluyoruz. O dönem düşünüldüğünde soy ve çocuk çok önemli. Benim 2 çocuğum oldu, devamı gelmedi. 2-Yerleşkelerin medeniyet durumu zamanla yönetici medeniyetine dönse, başka medeniyetten aldığımız yerleşke bizim medeniyetimize döndüğünde kendi medeniyetimizin askerlerini oradan...
Back
Top Bottom