Search results for query: *

• Users: Mangudaii
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Mangudaii

Warband Türkiye (Native) Recruiting/Üye Alımı

Bu forum konusunda, kurmuş olduğunuz bir Warband klanına nasıl, nereden ve ne şekilde üye çekebileceğinizi göstereceğim. Fazla uzatmadan konuya dalıyorum. Bir klanınız olmadan üye çekmeniz mantıksız olacaktır. Bu sebeple, bir klan oluşturduğunuzda üye çekmelisiniz ya da üyelerinizi...
  2. Mangudaii

Warband Türkiye (Native) Klanlar Listesi | Son güncelleme 20.11.2021

Klan Sancağı: Klan İsmi (Tagı ile beraber): Klan Yetkilisi: Klan Konu Linki (Varsa): Web Sitesi(Varsa): Aktiflik durumu: Not: Klanla ilgili bir değişiklik yapıldığında (Aktiflik durumunun değişmesi, klan adının değişmesi ya da klanın kapatılması gibi) bana bildirirseniz sevinirim...
  3. Mangudaii

Kingdom of Scotland | Vassal Sistemi | Alımlar Açıktır

Kingdom of Scotland klanı 22.08.2021 tarihinde Woon(Mangudaii), Percival ve silah arkadaşları tarafından kurulmuş bir Warband oluşumudur. 23.09.2021 tarihinde Woon, Kingdom of Scotland'a bağlı olacak olan Principality of Ireland'i kurdurup başına DarkCode'yi geçirmiştir. 13.11.2021 tarihinde...
  4. Mangudaii

TR Sword&Board II 3vs3 Turnuva [İptal Edildi]

Sword&Board turnuvası kaldığı yerden devam ediyor! Kurucu ve yetkililerin aldığı kararla V2 yapılmaya karar verilmiştir. Yeni grup sistemiyle siz değerli oyuncularımızın bu turnuvada keyifli bir vakit geçirmenizi sağlamak için elimizden geleni yapacağız. 1) Hile kullanımı kesinlikle yasaktır...
  5. Mangudaii

Cult-i Kuman Khanate [CKK] [Oba Sistemi] [Kapandı]

CKK (Cult-i Kuman Khanate) Klanımız 18/11/2020 Tarihinde Natizanki tarafından kurulmuştur. Percival Boratski ve Mupto Baba'nın da kurulmasında yardımları olmuştur. 03.02.2021 tarihinde klanımıza Oba Sistemi'nin (Hane Sistemi) gelmesiyle Pecheneq (Peçenek) adlı, Hanlığa bağlı bir oba kurulmuştur...
  6. Mangudaii

Osmanlı'nın Son Silahşorlerinden Enver Paşa

7. Mangudaii

Arabesk Bir Müzik Türü Değil Yaşam Biçimidir

Öncelikle bu konuyu açma sebebim diğer müzik türlerinin hep gündemde kalmasına rağmen Arabesk türünün gündemde hiç gözükmemesidir. Neredeyse hiçbir Arabesk müziği konularda göremedim. Araştırdım didindim bir konu buldum fakat eski bir konu isteyenler buradan konuya giriş yapabilir.
  8. Mangudaii

Kız Tavlama Taktikleri

Merhaba dostlar. Bildiğiniz gibi ülkemizde erkekler olarak bazı arkadaşlarımız romantiklik konusunda veya hanımcılık konusunda veyahutta Alphalık diye tabir ettiğimiz konularda çok sıkıntı çekiyorlar. Çok gereksiz ve saçma bir konu olsa bile eminim bazılarımızın çok işine yarayacaktır. Bu...
  9. Mangudaii

Bir Kralı Derebeyi Yapma Bugu

Arkadaşlar oyunun bugu muydu bilmiyorum fakat bir kaç sene önce Warband'ın tek oyunculu versiyonunu oynarken Tüm Kergit Hanlığında ki derebeyleri kendi tarafıma çekmiştim ve Tulga şehrini almamıştım. Ancak Tulga şehri kırmızı gözüküyordu ve içeri de kim var diye baktığımda Sancar Han benim...
  10. Mangudaii

"69th Royal British Legion" -AlımlarAçık/Aktif [RBB]

[center] "69th Royal British Legion" 13.08.2018 Tarihinde Woon tarafından kurulmuş,   amacı birlik beraberlik içerisinde disiplinli bir ortam oluşturup başarılı bir Alay olmaktır. İletişim İmzamız: [b]Forum tasarımını yapan, düzenleyen Axrinn'e teşekkürler.
  11. Mangudaii

Kapandı

__________________________________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________...
Back
Top Bottom