Search results for query: *

1. Sir Reymond Abriss

Imperium Legorium | Legion XCVI

Legoria oyuna katıldı...

BAŞARILAR...!!
  2. Sir Reymond Abriss

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Luz1kA said:
    Gatts said:
    shepherd sayesinde artık her haritada 2 hakim ve avukat var, adaletin sağlanmasından kastı bu

Hakim ve avukatlar tarafsızmı gatts abi  :roll:

Para kimdeyse insan ona çalışır  :smile:
  3. Sir Reymond Abriss

Infanterie Regiment Nr.3 Oranje-Gelde (AKTİF)

sN0w said:
    DeliTürk said:
    sN0w said:
    EB808E5C38566C41D194385AC4C74E08839C49D2

71e ile yaptığımız maçı 6-4 kazandık, karşı takıma sonraki maçlarında başarılar dileriz.
    Elinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.
    Teşekkürler Veysel.
    Baya çekişmeli maçtı.Özellikle son raund nefesimi tutup izledim.Başarılarınızın devamını dilerim  :grin:
  4. Sir Reymond Abriss

55º Reggimento Dragoni Piemontesi [Aktif!]

Başarılar ozan.Nice başarılara imza atarsınız umarım !
  5. Sir Reymond Abriss

Infanterie-Regiment Nr. 34 Regiment zu Fuß [Pasif]

Photogenez said:
    Boş yere adamın konusunu kirletmekten başka hiçbirşey yapmamışsınız . Eğer yok astb olmalısın başta , tecrube vs mevzularına giricekseniz steamden vs ulaşın burada herkesin gözü önünde yazmanın  ne lüzumu var ...
    Diğer insanlarında bu konuda düşüncelerini merak ettiğimiz içindir.  :oops:
  6. Sir Reymond Abriss

DeliTürk said:
    General Shepherd said:
    Eazy-E said:
    Good luck, but there is already an active 25th so please change your tags a little to avoid confusion, like there was on the Groupfighting Server today.

Our thread

25th Regiment of Foot "King's Own Borderers"  [EU] isimli, bir alay olduğu için sizin buradan açmış olduğunuz konu resmi değildir, isterseniz bu ortamın en büyük tugayında, veya tümeninde bulunun bu bir şey değiştirmez..

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, birleşmeden doğan toplulukların da eski isimlerinin kullanılması yasaktır..
    Örnek; 18th Simbirsk > 27e Vistule > 82nd Regiment

Bu yapmış olduğunuz hem forum kurallarına, hem de bu ortamın yapmış olduğu sisteme uygun değildir..

Zamanında böyle toplulukların kapanması için elimden geleni yapmıştım, daha sonra adımızın bu kadar kötüye çıkmasının sebebi de böyle düşüncede olanları ortamdan uzaklaştırmaya çalışmamızdan, hadi görelim sizleri baylar..
    Yok ortamdan silerim felan boş yapmışın belli.

Bunu sen mi diyorsun ? Güldürme beni  :smile:
  7. Sir Reymond Abriss

Başarılar.Ancak benim şahsi düşüncem daha astsubaylık tecrübesi olmayan birinin alay kurması  :facepalm:
  8. Sir Reymond Abriss

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [GUİD PAYLAŞIM MERKEZİ | CNWL_TR] ♞

Adilhann said:
    96th Rumil'in Guid idsini silelim lütfen.
    1539535  96th_Sjt_Abriss silelim
    Aga beee  :cry:
  9. Sir Reymond Abriss

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey - [Medya Konusu | CNWL_TR] ♞

67thKGL vs 17é Maçı : https://www.youtube.com/watch?v=xE2WDC3zXr8&t=
  10. Sir Reymond Abriss

Ek olarak kayıt altına alınmış olan 17é vs 67thKGL |7-3| Maçı,57.Tugay vs 12thSS |10-0| ve 82nd vs 92ndNT |6-4| Maçlarının kayıtları sırasıyla en geç Salı,Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanmış olacak.

Yayınlanacak kanal için : https://www.youtube.com/channel/UCBSraIw0VjEnofk3jLNSjyw/videos?view_as=subscriber
  11. Sir Reymond Abriss

Bu hafta yaptığımız Röportajlar...
    Sadece 17é,67thKGL ve 82nd ile yapabildik.57.Tugay ile maç öncesi röportaj isteğimiz ise reddedildi bizde 57 vs 12 maçı için röportaj yapmadık.
    17é'nin Albayı DULGUN ile yaptığımız röportaj
    Sorular
    Soru 1 : Maç için özel hazırlıklar yaptınız mı ?
    Soru 2 : Bugünkü rakibiniz hakkında neler düşünüyorsunuz ?
    Soru 3 : Sizce sizden iyimi oynuyorlar ?
    Soru 4 : Bugünkü rakibiniz sizden çok daha köklü bir alay sizce kazanabilir misiniz ?
    Soru 5 : Bu maç sizin için neden önemli ?
    Cevaplar
    Cevap 1 : Bir haftadır çok yoğun ilgileniyorum.Antlarımızı zaten tek başımıza yapmadık fight yaparak yaptık.
    Cevap 2 : Daha önce kendileriyle kapışma fırsatımız olmadı,piyade olarak da kapışmadık.
    Cevap 3 :Şuanlık birşey diyemiyoruz daha önceden kapışmadık.
    Cevap 4 :Bilmiyorum şuana kadar pek bir başarımız olmadı ama allah kerim
    Cevap 5 :Katılım gösterdiğimiz ilk turnuva ve resmi maç dolayısıyla bizim için önemli.

67thKGL'nin lideri ZaferBey ile yaptığımız röportaj
    Sorular
    Soru 1 : Maç için özel hazırlıklar yaptınız mı ?
    Soru 2 : Bugünkü rakibiniz hakkında neler düşünüyorsunuz ?
    Soru 3 : Sizce karşı takım neden kaybetti  ?
    Soru 4 : Bugün oyun başlarında çok fazla kayıp veriyordunuz sonradan rakibiniz üzerinde üstünlük sağladınız bunun sebebi nedir ?
    Cevaplar
    Cevap 1 :özellikle bu maç için değil ama genel olarak turnuvaya milli takımdan arkadaşların desteğiyle hazırlandık.
    Cevap 2 :İyi oynuyorlardı ama formasyon eksikleri vardı.
    Cevap 3 :grin:aha fazla round alabilirlerdi ama daha iyi bir formasyonla bizi yenebilirlerdi tabii taktik eksikleride vardı yeterince hazırlanmamışlardı bence.
    Cevap 4 :İlk 3 round rakibimizin taktiğini çözmeye çalıştık sonradan rakibimizin taktiği olmadığını ve düzensiz bir alaya karşı nasıl savaşırız diye düşünürken bu taktiği uygulamaya geçirdik ve sonuç olarak maçı kazandık.

82nd ile yaptığımız röportajlar

Sorular
    Özellikle bu maç için özel hazırlıklar yaptınız mı ?

Rakibiniz hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Sizce neden kaybettiler ?

Rakibinizin lideri daha önce sizin alayınızdada bulunmuştu ve bugün 92 toplamda 4 raund aldı birkaç yerde özellikle ciddi anlamda kill farklarıyla raundu kazandılar,Böyle bir başarı bekliyormuydunuz ?

Toplamda 4 raund kayıp yaşadınız,sizce bu kayıpların sebebi neydi ?

Cevaplar

GENERAL SHEPHERD’IN CEVAPLARI

23:53 - General Shepherd: Maç öncesi, Tuğgeneral ve Binbaşımızın verdiği süvari eğitimilerinin 19.30'dan sonra maç başlayana kadar 16 kişiyle sürdüğünü biliyorum, fakat bazı oyuncularımızın kardeşim 'Minishepherd' aralarında bulunduğu ve alayımıza yeni gelen ve geldikleri taktirde de izleyicide bekletilme durumu yaşayan bazı arkadaşlarımızın GUİD yazmadığımızdan dolayı maça sokamadık, öyle yani.

23:57 - General Shepherd: Rakibimizin henüz toy bir grup, içerisinde bulunan yetkililerin belli bir liyakati olması onların bazı şeyleri görebilecekleri ve başaracakları anlamına gelmiyor, fakat bu toy grup içerisinde eski-82 döneminde aramızda yer almış kişilerin olması ve o kişilerin geçmişten aldıkları tecrübelerini bizlere karşı uygulamaya sokmaları, işte bu durum biraz iç açıcı.

23:59 - General Shepherd: Güçlü bir takım olabileceklerini düşündükleri için şanslarını bizlere karşı denemişlerdir, fakat bu şans onlar için bir hayal kırıklığı bizler için de bir hayal kırıklığı çünkü beklediğimiz sonuç 10-0'dı.

00:00 - General Shepherd: Bizlerin bazı konularda atlarımızı kullanmakta zorluk çeken arkadaşlarımız oldu, bizlerin böyle bir başarıdan ziyade karşı takımın bize güçlük çıkarmayacağını düşünmüştük, yapılan 4 yenilginin tamamen alayımızın içerisinde ki morel ve motivasyon, aynı zamanda at sürüş konusunda bir takılma durumundan kaynaklanıyor..

00:01 - General Shepherd: Yapılan 4 yenilginin tamamen alayımızın içerisinde ki morel ve motivasyon, aynı zamanda at sürüş konusunda bir takılma durumundan kaynaklanıyor..Bir daha ki sefere daha iyi olacağız.

BRİGADİER GENERAL HYPERCHAMBER’IN CEVAPLARI

Tuğgeneral HyperChamber: Maçtan önce 13-17 arası bir sayıyla, süvaride yapılması ve yapılmaması gerekenleri göstermeye çalıştım, GUID'ler için attığım duyurulara rağmen guidlerini vermeyen, veya tespit edemediğim kişiler de eğitimdeydi, maça da sokamadık maalesef.

Tuğgeneral HyperChamber: Bizi güçsüz anımızda yakaladılar lakin onlara fırsat vermemeyi bildik, 4 raund kayıp ile. İçlerinde eskiden bizimle olanlarla rekabet ortamında olmak, bana bir gurur kaynağı sağlıyor. Çaktırma :razz:

Tuğgeneral HyperChamber: Herhalde fazla iyi oynayamadıklarındandır. Belki bizim gibi hazırlanmamışlardır.

Tuğgeneral HyperChamber: Herobrine, eskiden bizim alayda usta bir süngücüydü. Çaktırmamayı da ona ben öğretmiştim :razz: "Umarım alayını güzel yerlere taşır" demek düşüyor bana.

Aldıkları 4 raund, bizim bazı iyi oyuncularımızın olmayışı ve bazı oyuncularımızın süvaride fazla iyi olmayışından kaynaklanıyor bence.

Abriss ズ: Peki sence 92 sizi zorlamadı mı ?  yani sadece biz mi kötüydük demek istiyorsunuz ?
    Aerophobia - #Çaktırma: aynen öyle
    Aerophobia - #Çaktırma: kötü anımıza denk geldiler diyebilirim

Abriss ズ: Peki sizce 92 iyi oynamadı mı ?
    Abriss ズ: Yani taktikleri olsun,oyun boyunca izledikleri strateji
    Aerophobia - #Çaktırma: iyi oynayan oyuncuları var
    Aerophobia - #Çaktırma: ama taktikleri bence iyi değildi

12. Sir Reymond Abriss

TR_PUBG_Official [AKTİF] [ADMİN ALIMLARI AÇIK]

Olm PUBG official ne görünce kahkaha attım allah belamı versinki :grin:
  13. Sir Reymond Abriss

İbrahim Pasha said:
    Luz1kanın yediği banı konuşuyoruz beyler konuyu başka alaylara veya liderlerine çevirmeyin.
    Luz1kA said:
    Ya Snow Başka Key aldırıcan illa dur başka keyle gireyim iyi oyunlar
    Ban yiyince bu tarz bir tavırla cevap veren birinin yasağını hiç bir şekilde kaldırmam, boşuna konuyu da saptırmayın.
    yalnız orda Adilin ismi geçmiş,yani ben değil zaten olaya karışmış.Kendisine bu durumu danıştığımda konuya karıştırılmak istemediğini söyledi.Öncedende luzika'yada belirtmiştik.
  14. Sir Reymond Abriss

İbrahim Pasha said:
    Luz1kA said:
    Düzeltiyorum 10 alay lideri 96.alayın lideri böyle bir ceza için onay verdiğini belirtmemiş diger alay liderlerininde verdiginden şüpheliyim verdilersede muhtemelen seni başından savmak için evet demiştir. gelibolu dümenindekiler hariç pardon tümen
    Adilhanla özelden konuyu bana söylediğinde konuştum, kendisi bu konuya onay verdi ve bu soruyu tekrar kendisine sorabilirsiniz.
    Luz1kA said:
    ibrahim pasa sırf bana kin duydugun için 11 tane alay liderini toplayıp nasıl karaladıgınıda biliyorum elinden geleni ardına koyma.
    11 alay liderine seni karalamadım adamlara durumu anlattım adamlar banlanmanın doğru olduğunu söyledi.
    Elimden geleni ardıma koymasam bunu yazamazdın luz1ka, ben ne kadar saldırsan da şerefsizlik katarak saldırmıyorum.
    Benim seviyeli senin seviyesiz savaştığının en büyük kanıtı şu soruya vereceğin cevap beni hiç tehtid etttin mi?
    96.Alay olarak hiçbir üyemizin en başta liderimiz adilhan olmak üzere konuya karıştırılmasını istemiyoruz.İstediğin onay sende olabilir ama bunu kimseye karşı kullanılmasını,kullanılsa dahi açıklanmasını istemiyoruz.Bu konu hakkında bizzat adilhan'la özelden konuşabilirsiniz.
  15. Sir Reymond Abriss

WD4PyY.png

İstesek bu kadar kişi toplanmazdı beyler
  16. Sir Reymond Abriss

Reqrefusion said:
    Luz1kA said:
    Hayır onları yapmak senin görevin veysel :smile: ben istedigimi elde ettim insanların gözünü açtım demekki bazı insanlarda bazı şeyleri görmüş ki onlarda ayrıldı :smile: tr gf gibi muhim bir konun bu kadar kirlenmesini istemem biliyorsun türkiyenin en büyük ve en iyi klanı olmak için sabah akşam oyuncularımızı tr gf ye sokmalıyız o yüzden şikayetler yazılmalı sadece buraya :smile:
    Ooo aslan parçası bir Türk olarak Talewords'ü zengin etme çabanı taktir ediyorum. Yalnız sen malı nereden alıyorsun onu yazarsan sevinirim.
    Ben Kolombiyadan getirtiyorum furkan abi,Arada luzikaylada paylaşıyorum.  :grin:
Back
Top Bottom