Search results for query: *

• Users: KelNaru
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. KelNaru

[Ders]Savaş Alanında Kalkana Vurma Animasyonu Ekleme! (bugfix)

Herkese Selamlar.Bugün Size Hem Bir Animasyon Nasıl Eklenir ve Bir Sahnede Nasıl Kullanılır Onu Göstereceğim. Ekleyeceğimiz Animasyon Savaş Alanında Envanterimizde Kalkan Olduğu Sürece Elimizdeki Silahı Kalkana Vurmayı Sağlıyor. Şimdi Nasıl Ekleyeceğimizi Görelim: İlk Önce Aşşağıdaki Linkten...
  2. KelNaru

[Ders]Savaş Kazanıldığında Karakterin Otomatik Sevinmesi

Herkse Selamlar. Forumda Dolaşırken Yararlı Bir Kod Gördüm ve Benim Uzun Zamandır Moduma Eklemek İstediğim Bir Koddu. Bu Kod Savaş Bitince Karakterinizin Otomatik Olarak Sevinmesini Sağlıyor. Kod:(module_mission_templates)İlk Önce mission_templates de şu kodları bulalım ...
  3. KelNaru

OSP Oriental 3D Art 9 Turk (Timurid) Yurts (Edited)

9 Timurid Yurts   :D Pictures: Features:  :lol: Can Use Inside Tents Can Use as Scene Prop [b] :idea: Credit: [b]KelNaru or Emir Timur Bey Gürkani Mod [b]Download link:
  4. KelNaru

[OSP] [Model] Eski Tip Çadırlar (YENİLENDİ) !!!

Verdiğim Brf Dosaysında Sizi 17 Tane Çadır Karşılayacak.Bunları Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz.   :D Yeni Çadırların Resmi: Özellikleri:  :lol: Çadırların İçlerini Sahnesel Yapı Olarak Kullanabileceksiniz(v2 ve v3 Çadırlar İçin Geçerli) Çadırların Kendisini Sahnesel Yapı Olarak...
  5. KelNaru

[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Modun İndirme Linki (v2): Önemli Açıklama: Sorduğum Soruda Devam Dendiği Tam Hazır Olmayan Bu Versiyonu Yayınlama Kararı Aldım. Modda v2 Olarak Oynayacağınız Versiyon v1 in Çıkışından Sonraki İlk 1 Ay İçersinde Yapıldı ve Devam Edilmedi. Mod Yapmaya Bannerlord Çıkarsa Devam Edicem ve Artık...
  6. KelNaru

Yeni Krallık Eklediğimde Bir Hata!

Moda Ne Zaman Yeni Bir Krallık Eklesem Bu Hatayı Alıyorum Çözümü Varmı? Bu Hatayı Yeni Eklediğim Krallığın Şehirinde Kaleye Git e Tıklayınca Alıyorum Çözümü Varmı?
  7. KelNaru

[OSP][KOD]Kendi Krallığınızın Askerlierni Oluşturun!!!

KENDİ KRALLIĞINIZIN ASKERLERİNİ OLUŞTURMA Vereceğim Kodları Ekleyerek Sorunsuz Bi Şekilde Kendi Krallığınızın Askerlerini Oluşturabilecek veya Var Olan Bir Krallığın Askerlerini Kullanabileceksiniz!(Bu Kod Dizinini Baya Uğraşarak Düzenledim Yabancı Kodlardan) İlk Olarak Module_constants'a...
  8. KelNaru

[OSP][MODEL]Otağ(Çadır,Oba)

Yaptığım Çadır Modellerini Osp Yapmaya Karar Verdim İndirme Linki:http://www.mediafire.com/file/pr3w7him474yatw/OSP.zip Bu Modeller Kayı Beyliği Dirilişi Modundandır.Teşekkürler Kısmına KelNaru Yazmanız Yeterlidir Ayrıca Model İçin Hun'un Otağ Modelindeki Bazı Texturleri...
  9. KelNaru

[WB] [SP] Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod !

Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod Modda Bulunan ÖZellikler -Kafa Uçurma(Düzeltildi,Sorunsuz) -Kendi Krallığınızın Askerlerini Oluşturma -Kendi Hisar/Kalenizi Oluşturma -Kalkanla Vurma(Ctrl İle) -Kayıların Terfileri Düzenlendi -13 Farklı Saç Stili -20 Adet Farklı Yüz Eklendi -Hanlı Pazar Menüsü...
  10. KelNaru

Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod !!

Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod Modda Bulunan ÖZellikler -Kafa Uçurma(Düzeltildi,Sorunsuz) -Kendi Krallığınızın Askerlerini Oluşturma -Kendi Hisar/Kalenizi Oluşturma -Kayıların Terfileri Düzenlendi -13 Farklı Saç Stili -20 Adet Farklı Yüz Eklendi -Hanlı Pazar Menüsü Yenilendi -Moğol İni Eklendi...
  11. KelNaru

Diriliş ertuğrul modu için bir konu

https://www.facebook.com/MBWDirilis/ mod linkimiz bu mod için konu açmak istiroruz 1000 küsür takiğçimiz var
Back
Top Bottom