Yeni Krallık Eklediğimde Bir Hata!

Users who are viewing this thread

Moda Ne Zaman Yeni Bir Krallık Eklesem Bu Hatayı Alıyorum Çözümü Varmı?

Z93Va3.png

lOZy8Q.png

Bu Hatayı Yeni Eklediğim Krallığın Şehirinde Kaleye Git e Tıklayınca Alıyorum
Çözümü Varmı?

eklediğin krallığın askerlerini eklememişsin büyük ihtimalle yada bir yer birden fazla tropa verilmiş örneğin module_script içinde caste_22 kingdom_1 de ise sen onu düzeltmeden kendi krallğına verdiysende bu hata çıkar

Lazhier said:
eklediğin krallığın askerlerini eklememişsin büyük ihtimalle yada bir yer birden fazla tropa verilmiş örneğin module_script içinde caste_22 kingdom_1 de ise sen onu düzeltmeden kendi krallğına verdiysende bu hata çıkar

Nasıl Yani ?

Karamanyyaa said:
Lazhier said:

Nasıl Yani ?

Demek istemiş ki: Eğer kaleyi kendin yeni bir kale olarak eklememişsen yani oyunda var olan bir kaleyi oluşturduğun krallığa verirken, normalde ait olunan krallıktan silmezsen bu hata çıkar. Yani bir kale iki krallığa aynı anda ait olamaz diyor.

BayEjderya said:
Karamanyyaa said:
Lazhier said:

Nasıl Yani ?

Demek istemiş ki: Eğer kaleyi kendin yeni bir kale olarak eklememişsen yani oyunda var olan bir kaleyi oluşturduğun krallığa verirken, normalde ait olunan krallıktan silmezsen bu hata çıkar. Yani bir kale iki krallığa aynı anda ait olamaz diyor.

peki bu scriptsden yapılmıyormu . mesela castle_30 hem kingdom 7 ye veriyorum ha birde kingdom 7 ye verdim diyelim bunun hangi lorda ait oldugunu ayarlamamız gerekiyormu çünkü gördüğüm kadarıyla 3 kale verilmiş scriptte

3 kale belirli lordlara verilmiş istersen yaparsın.Yaparsan o belirlediğin lordun olur kale yapmazsan rastgele bir lordun olur.Yani yapman gerekmiyor zorunlu birşekilde.Sadece kingdom_7'ye versen yeter.

Back
Top Bottom