Search results for query: *

• Users: RZERO
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. RZERO

In Progress I cant attent my companion as engineer

Hello guys, i have some problems in my campaing. As you can see i have 5 companion with me but i can only attend 2 of them as officer. I have one engineer compainon but i cant use him, any idea? I tried to leave him city and call it back, but didnt work
  2. RZERO

I cant attent my companion as engineer

Hello guys, i have some problems in my campaing. As you can see i have 5 companion with me but i can only attend 2 of them as officer. I have one engineer compainon but i cant use him, any idea? I tried to leave him city and call it back, but didnt work
  3. RZERO

Çalışanlar nerede?

Oyunun multi kısmında hiç çalışanları görüyor musunuz arkadaşlar veya ulaşabiliyor musunuz? Oyunun bu halinden haberleri var mı? Hadi single tarafında şakşakçı çok? Multiden fikirleri var mı? He bir de marda diye bi stajyer vardı ne oldu krala? Şov yaptıydı şunu türkçe yapçam bunu türkçe...
  4. RZERO

TR turnuvası?

Ya arkadaşlar, şuraları canlandırıcak bir tr turnuvası düzenlenemez mi?
  5. RZERO

SHIFT, ALT ve CTRL tuşlarının çalışmaması

Merhaba son güncellemeden sonra bazı tuşlar oyunda sürekli olmasa da çalışmıyor. Çömelme tuşunu ctrl ye atıyorum ve karakter 20 kere ctrl basıyorsam rastgele 1 inde çömeliyor. Multiplayerda bilgiğiniz gibi alt tuşuna basıldığında bayraklar ve takım arkadaşlarının isimleri gözüküyor, alt tuşu da...
  6. RZERO

ADAMCIKLAR [CIKS]

ADAMCIKS HAKKIMIZDA Merhaba arkadaşlar, ADAMCIKLAR klanı olarak amacımız Bannerlord rekabetçi ortamlarda ekibimizle birlikte eğlenmektir. Klan M.Ö Bilmem Kaç yüzyılında var olmuştur. Bannerlord event ve turnuvalarına katılım göstermek istiyoruz. Herhangi maç ve event tekliflerine açığız...
  7. RZERO

Beast 7 Turnuvası Türk Takım

Merhaba arkadaşlar, Yakın zamanda Beast'in 7. turnuvası başlıyor. Türk takımlarından boş yer olup oyuncu arayan var mı? Takımı bulunmayanlarla eğlencesine karma bi takımda çıkarabiliriz. Doftayken 1. ve 3. Beast turnuvalarında tecrübem olmuştu daha çok div b de oynamıştım ancak uzun zamandır...
  8. RZERO

Resolved 1.1.0 Yaşadığım Sıkıntılar

1- Oyundan çıkarken mükemmel bir kasma mevcut hatta bilgisayarr birkaç dakikalığına kullanılamaz hale geliyor. 2-Yeni oyun başladığımda Köyün yetkilisi ile konuşmamdan sonra bir anda 40 üstü cazibe puanı alıyorum bir anda 4-5 level atlanıyor. 3-Botlar bazı konularda zekileşmiş ama bazı...
  9. RZERO

e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

1.1.0 paylaşıldı katılmak için oyunun özelliklerinden betadan seçmeniz gerekiyor ama TW uyarmış deneyimlerinizi kötü etkileyebilir diye. Ben şu an 2.3 gb indiriyorum. Büyük bi patche benziyor. Betaya katılıp indiren arkadaşlar deneyimlerini, görüşlerini aktarırsa seviniriz.
  10. RZERO

Resolved Patchlerden sonra gelen kasma problemi

Merhaba arkadaşlar akrabamın yaşadığı bi sorunu yazıcam. Oyunun ilk patchlerinde kasmada bir sorun yaşamazken sonradan gelen patchlerden sonra fps ve drop sorunu yaşıyor. RAM i düşük ama bence de yaşamaması gereken bi sorun. Ekran kartının onboard olmadığına dikkat ettik dosyalarıda kontrol etti...
  11. RZERO

Kuşatma Merdivenininde Sıkışan Botlar

İlk defa başıma geldi diğer merdivenlerden veya kapıdan botlar geçti ancak bu iki merdivende bu botlar böyle kaldı ne ileri ne geri gittiler. Hatta diğer merdivenden giren botlar surlardan bu merdivenlerin etrafına doluştu. Bug oldu zannedersem çok büyük bi zararı yok ama çözülmesi iyi olabilir.
  12. RZERO

Age of Empires II Definitive Edition

Normalde Age of Empires serisinin konusu vardı ama yeni çıkan oyunu için yeni bir konu açma ihtiyacı duydum. Arkadaşlarım sürekli oyunun nasıl olduğunu soruyordu, ben de beta testinden biraz, birazda oyun çıktıktan sonra denedikten sonra deneyimlerimi aktarmak istedim. Total War Rome II ve...
Back
Top Bottom