Search results for query: *

1. Hz. Whitehead

[Tool] TpacTool - An unofficial asset explorer [0.4.0]

For now, TpacTool only supports viewing and exporting of models, materials, textures, skeletons1 and vertex animations2.

1. Include in the rigged model. Individual exporting is unsupported.
    2. A.k.a. morph. Include in the model.
    Oh.. I gotta wait then. Thanks for your answer.
  2. Hz. Whitehead

[Tool] TpacTool - An unofficial asset explorer [0.4.0]

Hey, I am trying to open "animations.tpac" file but tool can not see the files in menu. What should I do?
  3. Hz. Whitehead

[OSP][ANIM] Selam / Emredersiniz Animasyonu

Öncelikle bu bir mod değildir. Bu animasyon dosyasını, oyunda istediğiniz NPC üzerinde kullanabilirsiniz fakat nasıl yapacağınız hakkında buradan değil, ilgili bölümden yardım istemelisiniz.
  4. Hz. Whitehead

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Bir anlığına arkaplanı ay yüzeyi gibi gördüm fakat değilmiş. 6/10
  5. Hz. Whitehead

3D Tasarım Platformu

Dostum oyundan bir itemi (mesela kılıç yapıyorsan kılıç) modellemesini yaptığın programa açıp kendi modelini de aynı dosyada açıp koordinatlarını eşitlemelisin. Daha sonra oyunda olan itemi silip kaydedersin sorun çözülür.
  6. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Teşekkür ederim de Bannerlord geliyor artık buralar unutulur.
  7. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Red_Mist said:
    Aslında YouTube kanalımda böyle bir çalışmam var ama şuan pasifteyim yani çalışma yapmıyorum. Şu video olacak

@Hz. Whitehead

azgad modumuydu hatırlamıyorum fakat en sonda herseyin basladigi yetde bittigi görev vardı adami idam etmemiz gerekirken darağacında vs atiyoduk :grin: umarım sen ve senin gibiler sayesinde bannerlorddan once bizi ilk warbanda doyuracak sağlam bir mod çıkar da rahatlariz :grin:
    Şuan için öyle bir düşüncem yok.  :party:
  8. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Red_Mist said:
    Çok başarılı olmuş eline sağlık
    Infaz animasyonu gormek isterdim mesela idam edilecek kisinin eğilmiş , elleri arkada bekliyor olması ve cellatin baltayi vurması iyi olurdu.

Hz. Whitehead'da Kalradya'ya islamiueti yaysa tamamdır bu iş .
    Aslında YouTube kanalımda böyle bir çalışmam var ama şuan pasifteyim yani çalışma yapmıyorum. Şu video olacak:
  9. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Abdullah Zubeyr Akyüz said:
    Çok güzel olmuş ellerine sağlık

Teşekkürler. Yararlı olduysam ne mutlu bana.  :party:
  10. Hz. Whitehead

[OSP][ANIM] Hz. Whitehead'ın Animasyon Şatosu

SickStyle said:
    Ellerine sağlık 2 paket de birbirinden güzel. Biliyor misun her konuda model texture kod harita sahne vb. ustalaştım ama animasyonu bir beceremedim ? Kılıç çekerken yere sürtüp artistlik yapma animasyonu yapmaya çalıştım blender ile. Sonra yaptığım animasyonu denedim, adam sakatlandı.. ?

Kılıç uzunsa referans model yapıp dışa aktarıp daha sonra Blender'da o kılıca göre animasyon yapılabilir. Yürüme animasyonunu o model ile dışa aktarırsan eğer yapabilirdin.
  11. Hz. Whitehead

Mount and Blade Ciddi bir mod yapımı

B.B. Akdemir said:
    kardeşim bannerlordun çıkmasına az kaldı, az kalmadıysa bile modun çok ayrıntılı olacağını, okul zamanında kimseyi zorlamayacağını söylüyorsun. bunlarda işi durma noktasına getirir. buda demek oluyorki modu yapana kadar bannerlord çıkar ve warbandı oynayan fazla kişi kalmayacağından modu boşuna yapmış olursun veyatta senin hevesin kaçabilir.

Katılıyorum. Ekip kurmak zaten zamanını alacak ve şuan deneyimli olan çok kişi tanımıyorum belki vardır ama bunların da katılma ihtimallerini düşün. Bir çoğu bizim gibi düşünse kimse katılmaz. Bir süre sonra hevesin kaçacak.  :wink:
  12. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Deli Paşa said:
    Türkçe forumda son zamanlarda gördüğüm en güzel yeni içerik. Böyle yeni şeyler görmek sevindirici. Çok güzel olmuş. Eline sağlık. Devamını da bekleriz!

Çok teşekkür ederim. Böyle yorumlar görünce ben de mutlu oluyorum. İstediğiniz içerikleri buraya yazabilirsiniz.
  13. Hz. Whitehead

Kodcu Yardım & Destek Hattı

Merhaba. Oyuncuyu birincil kişi görünümüne girmeye zorlayan kod var mı? Sahneye girilince "R" ye basılmış gibi olmalı.  :roll:

Edit : Araştırınca buldum.  :iamamoron:

Code:
    set_camera_in_first_person      = 62  # (set_camera_in_first_person, <value>), # 1 = first, 0 = third person
  14. Hz. Whitehead

Senarist Olsaydın Ne Yazardın?

Sinemadan daha çok dizi yazmak isterdim. Konusu değilde genel anlamda içinde sırlar barındıran ve bir bölümden diğeri sürükleyen bir dizi olurdu.  :roll:
  15. Hz. Whitehead

Vikings - History Channel

Roffron said:
    Legadema_10 said:
    Wiking dizisi şu an kaçıncı sezonda ve nekadar sürecek bir bilgi varmı ?
    Sezon 5. İngiltere işgalini anlatırlar mı bilmiyorum. Anlatırlarsa herhalde 1 sezon daha görürüz. Ama ondan sonrası The Last Kingdom dizisine bağlanıyor. O yüzden İngiltere işgalini de anlatırlar öyle bırakırlar diziyi.

Böyle olursa güzel olur gibi. Katılıyorum.
  16. Hz. Whitehead

§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:
    Bir soru sorayım . Blenderden mi yapıyorsun 3ds den mi maya'dan mı  :dead: :dead:

Blender kullanıyorum.  :shifty:
  17. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

HyperCharge said:
    güzel olmuş :grin:

Bunu modlarda özellik diye gösterecekler olacak şimdi :/

- Din Sistemi Eklendi ( Namaz Kılma ! )  :facepalm:

Çoktan OSP olarak paylaştım.  :ohdear:
  18. Hz. Whitehead

Yine elimden geldiğince bir şeyler yapıp size sunmak istedim. Bu animasyonları bir kaçı hariç istek üzerine yaptım. Umarım beğenir ve kullanırsınız.

VD9grq.png

İÇERİĞİ

Şişeyi Kafaya Dikme

Gazete Okuma

Yeni Kafa Atma

Kahkaha Atma

Kılıç Sallama

Namaz

Sigara İçme

Tapınma

İndirme Linkleri

Animasyon Paketi v2
    http://www.mediafire.com/file/6cdpndm90chcmrh/Hz._Whitehead_Animasyon_Paketi_v2.rar
    https://www.youtube.com/channel/UCLAyF91FJ2Lx9q_O5_XSheA

Kullanma Şartı Bir Teşekkür :smile:
    Code:
    Hz. Whitehead - Animasyon
  19. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Ethred said:
    Hz. Whitehead said:
    Ethred said:
    Amatörce ? Gayet güze olmuş eline sağlık. Bir animasyon önerim var ama nasıl eklenir bilemiyorum. Böyle özel combo gibi. Fatality, brutality gibi :grin:

Böyle kılıçla arka arkaya vurma gibi mi?  :roll:
    Aynen öyle.

Yapmaya çalışırım.
Back
Top Bottom