Namaz Kılma Animasyonu?

Users who are viewing this thread

Çok güzel olmuş eline koluna sağlık. Bir öneri olarak Warband'da lordların ve kralların tahta yayılarak oturma animasyonunu görmek isterdim. Diplomacy Litdum'da ki oturma animasyonunu kastetmiyorum. Mesela Skyrim'de ki taht animasyonu gibi.

Çok başarılı olmuş eline sağlık
Infaz animasyonu gormek isterdim mesela idam edilecek kisinin eğilmiş , elleri arkada bekliyor olması ve cellatin baltayi vurması iyi olurdu.

Hz. Whitehead'da Kalradya'ya islamiueti yaysa tamamdır bu iş .

Red_Mist said:
Çok başarılı olmuş eline sağlık
Infaz animasyonu gormek isterdim mesela idam edilecek kisinin eğilmiş , elleri arkada bekliyor olması ve cellatin baltayi vurması iyi olurdu.

Hz. Whitehead'da Kalradya'ya islamiueti yaysa tamamdır bu iş .
Aslında YouTube kanalımda böyle bir çalışmam var ama şuan pasifteyim yani çalışma yapmıyorum. Şu video olacak:

Aslında YouTube kanalımda böyle bir çalışmam var ama şuan pasifteyim yani çalışma yapmıyorum. Şu video olacak

@Hz. Whitehead

azgad modumuydu hatırlamıyorum fakat en sonda herseyin basladigi yetde bittigi görev vardı adami idam etmemiz gerekirken darağacında vs atiyoduk :grin: umarım sen ve senin gibiler sayesinde bannerlorddan once bizi ilk warbanda doyuracak sağlam bir mod çıkar da rahatlariz :grin:

Red_Mist said:
Aslında YouTube kanalımda böyle bir çalışmam var ama şuan pasifteyim yani çalışma yapmıyorum. Şu video olacak

@Hz. Whitehead

azgad modumuydu hatırlamıyorum fakat en sonda herseyin basladigi yetde bittigi görev vardı adami idam etmemiz gerekirken darağacında vs atiyoduk :grin: umarım sen ve senin gibiler sayesinde bannerlorddan once bizi ilk warbanda doyuracak sağlam bir mod çıkar da rahatlariz :grin:
Şuan için öyle bir düşüncem yok.  :party:

Back
Top Bottom