Search results for query: *

• Users: Sanberk
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Sanberk

In Progress Asker Maaşları Gelir Olarak Gözüküyor

görselde göründüğü gibi, -9083 asker maaşım varken, günlük gelirde bu +9083 olarak gözüküyor ve bu geliri alıyorum.
  2. Sanberk

Demircilik Üzerine Birtakım Düşünceler

Bilindiği üzere demircilik sistemi üzerine birçok konu açıldı ve buralarda 'demirciliğin bir hile olduğu', 'demirciliğin bozuk olduğu', 'demirciliğin oyun zevkini öldürdüğü' gibi sohbetler döndü. Bu sebeple lütfen bu konuyu 'yeni özellik ekleme isteği' olarak değil de 'bozuk sistemin...
  3. Sanberk

Yapay Zeka Kuşatma Hedefi Seçimi

Bu yapay zekanın kuşatma hedefi seçimine bir ayar çekilmeli. Oyunda daha 63. gündeyim Batanya, Vlandiya'nın Ocs Hall şehri için ordu topladı. Bir kaleyi es geçip Ocs Hall'a geldiler, sonra hoşlarına gitmedi herhalde iki kale daha geçip Vlandiya'nın bağrından Jaculan'ı kuşatıp aldılar. Böyle...
  4. Sanberk

Need More Info Sürü teslim görevi sorunu

Köylerden aldığım 10 aseray atı teslim görevinde teslim edeceğim kişi ile konuştuğum zaman iki seçenek çıkıyor: Sürüyü teslim etmeyip kendime saklayacağım (gibi bir şey) Elimde o kadar hayvan yok (gibi bir şey) Atları teslim etmek için gerekli seçenek yok. 2 defa denk geldi görev ikisinde de...
  5. Sanberk

Envanter Kilit Sistemi

Hata olduğunu düşündüğüm ama tam da emin olamadığım bir konu var. Onun için konuyu teknik destek yerine buraya açtım. Envanterde bulunan atları kilitlediğimiz zaman asker yükseltmelerinde kullanılabiliyorlar. Bana göre böyle bir şey olmaması lazım. Eğer at kilitliyse ve kilitsiz at yoksa asker...
  6. Sanberk

Need More Info Lageta'da Arabaya Takılan Eşkiyalar

Şehirde açıklık'ta bulınan haydutları temizledim, ikinci sefer temizlemek için şehre girdiğimde 3 eşkiya arabaya takıldılar ve çıkamadılar.
  7. Sanberk

Resolved Arena dışında spawn sorunu

Arenada rakip takımdan biri duvarın dışında doğdu. Aseray memlük duvarı yumrukluyor resmen. Ayrıca yine aynı arena haritasında 1vs1 kaldım. İkinci ekran görüntüsünde uzakta gözüken kayanın arkasına saklandığım zaman rakip kayanın diğer tarafında bekliyor. Ok atıyorum beni görüp peşime geliyor...
  8. Sanberk

Kuşatma Yapay Zekasındaki Ufak Sıkıntı

Bugün fark ettiğim bir olay. Kuşatmaya girdim, kuşatma kulesi ilerleyene kadar geride kalıp okçulardan korunayım dedim. Askerlere 'pozisyonda kal' komutu verdim, bu iki arkadaş pek takmadılar. Onda bir sorun yok gerçekçilik açısından liderlik durumuna göre komutlar tam yerine getirilemeyebiliyor...
  9. Sanberk

İki Devlet Tek Kral

Merhaba arkadaşlar. Oyundba garip bir şey karşıma çıktı. Diplomasi sekmesinde 'test clan' isimli bir devletle savaştaydık. İlk gördüğümde lordlar da bizim gibi kendi devletlerini kurabiliyor falan zannettim ama devletlerin liderlerine bakınca batı imparatoru, test clanının da lideri. Acaba...
  10. Sanberk

Pendraic Savaşı diyalog hatası

Savaşta olduğum bir lorda 'Pendraic Savaşı' hakkında soru soruyorum, diyalog bittikten sonra eskiden direkt olarak konuşma bitiyordu, o düzelmiş. Ama bu sefer başka bir sorun çıkmış. Savaş hakkında soru sorup, diyalog bittikten sonra adamla savaşmaya çalışıyorum, savaş ekranı gelmesi gerekirken...
  11. Sanberk

Klanım Kendiliğinden Savaş Açtı

Merhaba arkadaşlar. Bu konu azıcık sitemli, bir hata raporu. (Yani hata olduğunu düşünüyorum) :smile: Kendi çapımda ticaret yaparken baktım güney imp. almış başını gidiyor. Bende sancak görevini yaptım ve kendi devletimi kurdum. Sonra şehri toparlayıp, garnizon dizmek için para ile güney imp...
  12. Sanberk

Need More Info Çift Elli Satır Görsel Hata

Üzerimde bir adet savaş satırı var. Savaş meydanında elime satır aldığımda sırtımda bir başka satır daha gözüküyor..
  13. Sanberk

Düşman Lord ile anlaşma(ma) sorunu!

Lafı uzatmadan direkt anlatıyorum. Düşman şehrimi kuşattı, kuşatmayı kaldırmaları için para verdim az geri gidip yine kuşattı. Yine para verdim az gitti geri döndü bi daha kuşattı. Bu arada bizimkiler ordu topladı geldi. Bizimkilerin sayısı az yardım edeyim diyorum bu sefer ben yeminli olduğum...
  14. Sanberk

Re: Gamescom 2019 Arşivi

Merhaba arkadaşlar, bu konu altında gamescom 2019 da çekilen Bannerlord videolarını, kısa bir içerik metni ile yayınlamayı düşünüyorum. Tavsiye ve videolarınıza açığım.. [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler]
Back
Top Bottom