Search results for query: *

1. Burhankut

Need More Info i have some problems after the little 'update'

every five second i get this problem in multiplayer main menu i have almost 1k hours in game please fix it the game says not logged In after i logged in i cant do this forever
  2. Burhankut

What is this?PPls are teaming to get more kill...really

yes its unfair devs must do something about that
  3. Burhankut

Need More Info im tired help me please (crash in multiplayer rain map)

usVfaN.png

R3mm4xN.png
  4. Burhankut

Is your GPU Drivers up to date?
    yes i get these crash after the update only in rain map
  5. Burhankut

Klanlardan istekler ve tavsiyeler.

kaptan modu için yazmıştık çoğunu klanları göremediyseniz forumdaki klan sayfamıza girip discordumuza gelip bakabilirsiniz saygılarımla iyi günler...
  6. Burhankut

Klanlardan istekler ve tavsiyeler.

Merhaba bu konuyu yaklaşık olarak sekiz klan'dan bir istek ve tavsiye oluşturup açıyorum. Başkaları da varsa tavsiyelerinizi isteklerinizi yazabilirsiniz. 1. Belki daha çok bayrak eklenebilir strateji uygulanması için haritaya. 2. Kaptan oynayanlar farketmiştir her ne kadar sağlam takıma sahip...
  7. Burhankut

i get crash when i try to command my soldiers only in this map im tired this game getting worse when update comes ! i really i want to play this game but i cant do that anymore please help me. AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7nm CORSAIR 16GB (2x8GB) VENGEANCE RGB...
  8. Burhankut

Ticaret Bilenler İçeri

Merhaba oyuna gelen bazı güncellemeler ticaret ile ilgili özellikleri değiştirmiş olabilir bununla ilgili perkleri açtıysan senin karakterinin özelliklerini düşürmüş olabilir
  9. Burhankut

Kapandı

Bugünkü turnuvada güzel oynadınız beyler, tebrikler.
    Teşekkür ederiz siz de çok güzel oynadınız klanda çıkan bir atışma sonucu tam başarı sağlayamadık turnuva finalin de başarısız olduk kusura bakmayın alamadık kupayı dizginleri tam olarak elime alamamıştım ama artık elimde :wink:
  10. Burhankut

Duel Server Information

You are lucky that TW is sometimes slow as a turtle as I said already in a conversation with HM clan leaders.
    @Orion There has been a lot of evidence now posted here, I hope this is sufficient and justice can be served.
    im leader too lol :smile:
  11. Burhankut

Duel Server Information

i just try to show what kind people you're now leave me alone please
  12. Burhankut

Duel Server Information

For reference, Burhan is Abilay.

Abilay, would you care to comment on your racism? Personally I find it disgusting behaviour for a senior member of a clan to be a racist.
    im not racist u guys racist lol i just want to try to play this game :wink: its not right place to talk about that
  13. Burhankut

Duel Server Information

Duel Serverinin kurallarını biliyorum yaklaşık olarak 3000'den fazla saat mount and blade oynamışlığım var burada insanlar oyunda kendi yaptıklarını veya söylediklerini koymuyorlar oyunun içinde bir çeşit mücadele kavga oluşuyor ben buraya hiç bir şey atmayacağım çünkü yeri burası değil bu şahıslar klan antremanı yaparken at üstünde gezerken bana vurup öldürdükten sonra ben arbalet aldım bir kişiye ceza vermek istiyorsanız eğer cezanın doğru şekilde verilmesini istiyorsanız sunucuya bir tane yetkili atayın ki bunları gözlesin bir fotoğraf karesi ile birisini banlamanız haksızlık olur ben sadece oyun içinde biriyle duel atarken at ile gelip öldüren arbalet ile öldüren kişilere dc de biriyle konuşurken beni öldüren kişileri öldürdüm eğer gerçekten birisini haksız olarak görüyorsanız banlayınız iyi günler iyi çalışmalar dilerim ayrıca RM Adlı şahıslar da söyledikleri gibi mütevazı insanlar değiller oyunda bana küfür ettikleri için ana avrat devamını getirmeyeceğim loglardan bir şekilde bakılırsa hepsi görülür.

CkQn3G.png

CkQPxH.png
    CkQmL8.png
  14. Burhankut

Warriors of Caturix

başarılar
  15. Burhankut

Kapandı

Başarılar
    Teşekkür ederiz.
    başarılar arkadaşlar cok gecmis olsun neler oluyoo??
    Teşekkür ederiz.
  16. Burhankut

Kapandı

Burada bir tartışma yaşanmış. Klan isimlerinde sıkıntı yok ama tag benzerliği ileride sıkıntı yaratabilir. Her iki klan da HM şeklinde bir tag kullanıyorsa aradaki farkı fark etmek çok zor. Bence bu klana Harsh_nickname şeklindeki tag daha çok yakışır. Olayı bu kadar büyütmenin hiçbir anlamı yoktu. Web sitemizi bile kurduk demişsiniz, adamlar tagı değiştirin demiş ismi değil. Halledin bu konuyu.
    Merhaba öncelikle biz uzun süredir oynuyorduk en sonunda tasarımlarımızı yapıp forumda konu açmaya karar verdik ben ilk sayfalardaki tüm klanların konularını okudum diğer sayfadaki klanlara bakma fırsatım olmadı kimseyle herhangi bir tartışma yaşanmasını istemezdim. Ama arkadaşlar konuyu uzattıkça uzattı bu kadar uğraş sonucu bu kadar hakaret yemenin anlamı yoktu kimsenin bir şeyini çalmadık sadece konumuzu açtık tavsiyenizi değerlendireceğim iyi günler dilerim yardımcı olduğunuz için sağolun.
  17. Burhankut

Kapandı

kaç paraysa vereyim parasını değişin şu ismi çocuklar ya. çoluk çocuk parkına döndü ortalık. insan bi' bakınır bu tag'ı kullanan var mı diye.
    Kimsenin tagını kullanmıyoruz çoluk çocuk dediğin de 24 23 30 yaşında adamlarız iyi günler bundan sonra kimsenin boş laf yapmamasını rica edeceğim kimsenin tagını aldığımız yok klan isminden tutun tasarımlar tutun bize ait Harsh Martial'ın Mardin ile bir alakası yoktur tutup tag ı farklı bir şekilde yazacak halimiz yok tartışma yaratmak insanları fişeklemeye çalışmak için yazmayın artık buraya mardinliler bir sıkıntınız varsa direk iletişim yerinden bize ulaşın :smile:
  18. Burhankut

Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Başarılarınızın devamını dilerim güzel konu güzel çalışmalar umarım istediğiniz yere ulaşırsınız :smile:
  19. Burhankut

HTRN | KINGDOM OF TRAJAN | 10. YIL

Başarılarınızın devamını dilerim tasarımınız ve klanınız gayet hoş duruyor umarım daha çok gelişir ve istediğiniz aşamaya kadar gelirsiniz :smile:
Back
Top Bottom