Search results for query: *

• Users: Faer
  • Order by date
  1. Faer

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Ankete bak, kendimi derin muhalif konseyde hissettim :grin:
  2. Faer

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Ne olacak bu memleketin hali ey ahali
  3. Faer

Forum Lakırtısı

2023
  4. Faer

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyunun sonlarında doğru çok büyüdüğünüzde, diğer krallıklar hep size savaş açıyor. Nerdeyse hiç birbirleriyle savaşmıyorlar. Keşke saldırmazlık anlaşması gibi bir şey gelse de biraz rahatlasa late game.
  5. Faer

Onlar acımı bilemez hacım @Makaveli23

Warband remastared marriage mod hemen şimdi :sad:
  6. Faer

Forum Lakırtısı

Hayda, bu konu ölemez; hayır. Haftada bir mesaj atılması lazım buraya
  7. Faer

Forum Lakırtısı

Bir forum efsanesi a4 :grin:
  8. Faer

MP Native Kingdoms [Persistent Kingdoms Successor]

I really like the traveler class for roleplaying, not a warrior but can use sword,can ride faster horse, so roleplaying options are huge.. But, it needs a specific systemical purpose definitely.
  9. Faer

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Zırhlı süvarilerle atlı okçuları karşılayıp savaşı ormanlık tepelik alanlara çekmek lazım. Ama baya çok ve kaliteli süvarinin olması lazım.
  10. Faer

Forum Lakırtısı

Diğer oyunlar ve tartışma kısmının canlılığı aklıma geldi, bej renginin tonlarındaki o forum, yıl 201x...
  11. Faer

TW'nin oyun motorunu çaylak halimle merak edip okuyorum da decompile ederek, (yasal mı onu da bilmiyorum tabi :grin:) bazı kısımlar oldukça modlanabilirliğe açık ve anlaşılır yapılmaya çalışılmışken, bazı kısımlar ciddi manada modculara illallah ettirecek şekilde yapılmış. Ama bunun bilinçli bir şekilde yapıldığını sanmıyorum, büyük ihtimalle şirket içerisindeki elemanların sirkülasyonu olsun, bazı bilmediğimiz süreçler olsun; tam anlamıyla aynı gelenek bir yerden sonra devam ettirilememiş gibi gözüküyor.
  12. Faer

The slightest experience of development will tell you giving a timeframe as detailed as that with the phases will not go that way. One thing gets delayed and the rest snowballs, we're talking about working on free time to develop the mod, not a 9 to 5.
    Better late than never, I hope.
  13. Faer

Ben sp'ciyim. Geçen bu konuyu kendi kendime de düşündüm. 530 küsur saat oynamışım oyunu (en son 8 ay önce oynadım), 150 lira için çok güzel bir süre gibi geldi ilk başta. Ama sonra bana göre mevzunun süre değil tatmin olduğu sonucuna vardım. :smile: Sayısız defa yazıldı ama kusura bakmayın, milyon tane başlangıç seçeneği, rp vs. fikri ile başlıyorum oyuna, oyun ortalarına gelmeden o milyon seçenek tek yerde birleşip monotonlaşıyor ve sıkıyor.
    SP konusunda çok haklısın. Kendi kendine RP yaparak oynamazsan sol tık simülasyonuna dönüşüyor(ki o da bir yere kadar), ve evet o konuda TW'den umudu ben de kesmiş bulunmaktayım. TW'yi kendine sadece bu klasmanda benzer bir oyun çıkar da, rekabet gelirse o getirir diye düşünüyorum.
  14. Faer

Günümüz oyun fiyatlarına bakılacak olursa oyunun sırf multiplayer modunda bile ortalama 190 saat geçirmiş ve çok daha fazla oynanabileceğini düşündüğümden dolayı fiyatının çok da pahalı olmadığını düşünüyorum, 150tl günümüzde pek değerli bir miktar değil
    Kaptan modu cidden sarıyor. Multiplayer bence gayet keyifli bir oyun süresi sunuyor oyun için.Günde yarım saat kafa dağıtmak için girilebilir seviyede. Dolayısıyla bana da 150 lira pahalı gelmedi açıkçası.
  15. Faer

Is any scene designed in new engine for this mod? Will it be possible to see 10-20 castle or factions, for instance?
  16. Faer

Custom serverleri yayınlarlar umarım oyun çıkınca. En azından gelişmiş PW modu ile oyunu 2k saat oynarız :d
  17. Faer

Tek elli kılıçlarda daha gerçekçi değil mi zaten soldan vurulan kılıçların daha hızlı olması, sonuçta sağ elinde tutuyor ve biraz önden başlatıyor. Sağdan vururken geriden başlatıyor. Ama en kolay bloklanan vuruş da soldan gelen vuruş bana göre.
  18. Faer

MP Native [UNOFFICIAL] Bannerlord Dedicated Server

Congrats! I am looking forward to hearing amazing things from you.
Back
Top Bottom