Search results for query: *

1. Kan ve Kılıç Üçlemesi (SON BÖLÜM EKLENDİ! - 23 Şubat 2011)

Ben de bir ara bir oyun için saha hazırlıyordum. Map Editör olarak Stronghold Legend'in güzel bir paneli var. Dağlar, evler, şelaleler, akarsular vs. Belki yardımı olur diye dedim. :smile:
  2. Warband Yeni Bir Sorun :)

Aynı sorun bende de var :smile: Hem de gittim o lord ile düello bile yaptım, yendim. Kız benle kaçmaya razı ama ben usülüne göre olsun istiyorum ve abisinden istedim. Ama abisi hala lord xxx'le arası iyi diyor yaa :neutral: Kızla aramı 30 küsüre kadar çıkarttım bide. . 
  3. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

demekki warband da oraya gitmiş :smile:
  4. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

Bilmiyorum. . Zaten ben Warband da değil normal mouht and blade de denemiştim.
  5. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

Ben birkaç ay önce denemiştim. Yeni karakter açarken Hile İle başla ya da onun gibi bir seçenek çıkıyor. Ondan sonra oluyordu galiba. .
  6. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

Yeni oyuna başladığında hile ile başla diye bir seçenek çıkıyor. Var olan oyunda bir değişiklik olmaz. .
  7. 22nd_Siege Server Yeni haritalar!!!

Bu kale Yüzüklerin Efendisindeki Miğfer Dibi değil mi? Yapısı, gediği, köprüsü fln her şeyiyle aynı :smile:
  8. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

Arasıra kalelerini, şehirlerini filan ziyaret et. Köylülere saldıran haydutları öldür. Ticaret kervanlarına musallat olanları engelle. O miktar düşer. ..
  9. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

Arkadaşlar onuru yükseltmek için çok güzel bir taktiğim var. Belki sizler de yapıyorsunuzdur ama göremediğim için belki bilinmiyordur dedim.

Savaşta ele geçirdiğiniz lordları, kontları filan artık esirimsin değil de, gitmekte özgürsün dersen hem +5 ilişki geliştiriyor. Hem de onur kazandırıyor. Böylelikle o adamla dost bile olabiliyorsun. Bir krallık kurduğunda senin tarafına geçmesinde büyük katkısı oluyor. Ya da ne bileyim isyan filan çıkartacaksan. . Ya da onun bağlı olduğu krallığa bağlanacaksan seni destekliyor filan. . . Ben görev haricinde hiç esir almıyorum mesela. Rodoğa bağlıyım Sarradin ve Kergitlilerle aram daha iyi :smile:
  10. Warband Kale alımı

Köyün varsa bir krallığa bağlısındır. . O zaman bağlı olduğun krallık bir kale ele geçirince kralın sana verme ihtimali oluyor. Tabi bu diğer lordlarla aranı nasıl tuttuğuna da bağlı. İlk başlarda sadece köyleri verir ama sonra bir iki kale verebilir. Kaleyi kendin kuşatıp alırsan kaleyi isteme halinde bana göre daha fazla şansın oluyor. .  (:
  11. WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Süper bir rehber, çok saol. .
  12. Karakter Alışverişi

Ayar filan Ooo... :grin: Onu bilseydim ufaktan kendimce modlama yapar kodlarla oynardım :grin: Ben o zaman benim modun yenisinin çıkmasını bekleyeyim :smile: Off Off. . .
  13. Karakter Alışverişi

item_kinds1 dosyalarını değiştirdim sadece. . Başka bir şey gerekiyor mu ki?
  14. Karakter Alışverişi

Peki, ben bu Diplomasi ve Fetih modunun item dosyalarınıa lıp yeni diplomasi modundakilerle değiştirsem aynı itemleri sorunsuz kullanabilir miyim? Yoksa hata mı oluşur? Çünkü o itemler cidden güzeldi :grin:
  15. Karakter Alışverişi

Tamam, eski haline nasıl getireceğim bilmiyorum, yedek almadım ama bakarım. Ve bende değişti vallaha :smile: Belki de aynı moddan bahsetmiyoruz. Bendeki modun tam adı; Diplomacy & Conquest beta V1.1.

Aynı mod mu? Çünkü bu modda gerçekten mükemmel itemler var.
  16. Karakter Alışverişi

diplomasiyle de aynı hiç bir şey yokki. . :S Mesela 86 lık bir yay vardı çok seviyordum onu. Sonra 1130luk ok vardı onu da çok seviyordum. Yeni itemlerin hiç biri yok. 
  17. Mount And Blade Warband Diplomacy modu Tr Yama (Çıktı)

TapınakŞövalyesi said:
    snake57snake said:
    Öncelikle çok saolun yaa :grin: Cidden yok yardımı oalcak, emeği geçenlere teşekkür ederim. . 

Ve Tapınak Şövalyesi o hangi sürüm? Çünkü ingilizcem elvermese de bende öyle seçenekler çıkmadığını biliyorum. :smile:

yukarı yazdım Custom Settlement modu :smile:

Görmemştim özür dilerim. . :grin: Ve saol
  18. Karakter Alışverişi

Mecburen yeni oyun açtım da, diplomasi yeni versiyonu diye http://www.mbrepository.com/file.php?id=1887 linkinden indirdim. Ama açtığım oyunun normal Nativeden hiç bir farkı yok gibi gözüküyor? :S Yalnış bir şey mi yaptım acaba? Türkçe yaması diye yüklediğim şeyler mi değiştirdi modu?
  19. Karakter Alışverişi

Arkadaşlar modlar arası karakter alışverişini nasıl yapabiliriz? Mesela ben diplomasinin yeni sürümünü indirdim, farklı mod olarak açtı. Karakter save dosyasını kopyaladım açmayı denedim hata verdi kapandı. .  Ve o karakterimi kaybetmek istemiyorum, ne yapabilirim?
  20. Mount And Blade Warband Diplomacy modu Tr Yama (Çıktı)

Öncelikle çok saolun yaa :grin: Cidden yok yardımı oalcak, emeği geçenlere teşekkür ederim. . 

Ve Tapınak Şövalyesi o hangi sürüm? Çünkü ingilizcem elvermese de bende öyle seçenekler çıkmadığını biliyorum. :smile:
Back
Top Bottom