Search results for query: *

1. Emresel

In Progress I cant lead sieges [ CLOSED ]

My bad, There's already opened thread for this issue. [CLOSING]
  2. Emresel

Üstteki Üyenin Kullanıcı Adını Nasıl Okuyorsun?

Byörn dı Bırokın
  3. Emresel

In Progress I cant lead sieges [ CLOSED ]

When I siege a castle or city my own or with my army, another ally army comes in then I cant decide to assault the city (after installation of siege camp) It says "You are not in command of this siege" while I can still control putting siege engines AI doesnt attack even after destruction of...
  4. Emresel

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.8.0 sıfır gibi güncellemeler gelsin 2 sene daha beklerim yeterki birşeye benzesin.
    Tabii o da var.
  5. Emresel

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şu tam sürüm gelse de kurtulsak, modlarımı her sürüme göre güncellemekten sıkıldım. Zaten arada bir giriyorum.
  6. Emresel

2015'te çıkmış The Witcher 3 bile Bannerlord'dan iyi

Cidden, ulan oyun yapımı resmen durdu. İnşallah çok büyük bir şeye hazırlanıyorlardır. (Sanmıyorum)
  7. Emresel

Garip yüz şekli

evet böyle çok vaka var
  8. Emresel

Serial Kod tanımlamama Sorunu(ÇÖZÜLDÜ)

Sonunda multiplayere girdim sorun çözüldü
  9. Emresel

WFAS'ı yeniden yükledim aynı sonucu verdi...
  10. Emresel

Merhaba, bir nostalji yaşayayım diye indirimden WFAS almıştım,almamın tek özelliği multiplayerini denemekti.İndirdim hatta seri kodunu talewords forumuna aktarıp WFAS badgesini aldım.(Yani oyunumu steamden aldım taleworlds forumunda da WFAS nişanım var).WFAS'a girdiğimde seri kod yazınız ekranı...
  11. Emresel

Öz Türkçe

Bence Arapça,Farsça kadar Eski Türkçe'de iyidir.Ben pek ayrım yapmıyorum bazen Türkçe kelimeler kullanmaya özen gösteriyorum bazen türk orjinli olmayan kelimeler kullanıyorum.Ama Türkler'in başka milletlerden etkilenmesi de normal sonuçta göçebe halkı idik.
  12. Emresel

.

Tutmadı

Alttaki üye Bannerlord'dan pek ümitli değil.
  13. Emresel

.

Tutmadı,tutmayacak

Alttaki üye üstteki üyenin oyundaki ismini hiç görmedi
Back
Top Bottom