Search results for query: *

• Users: Divane
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Divane

Samsung Grand Neo ses sorunu

Telelefon zaten eskiydi köşede duruyodu hep. Bugün şarkı dinlemek için açıyım dedim, ses nedense şarkıyı açtığımda hoparlörden değilde mikrafon kısmından çıkmaya başladı aynı şey kulaklığı taktığımdada gerçekleşti. Nasıl tekrardan hoparlörden çıkmasını sağlarım, şimdiden  yardımcı olacaklara...
  2. Divane

[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Kardeşlerin Katli Modu Tanıtım Bu modda 1513 yılında Anadolu'nun ve Avrupa'nın durumunu yansıtmak amaçlanmıştır. Oyun 1513 yılında yani mevcut tarihin 504 yıl öncesinden başlıyor. Anadoluda Osmanlı ve Safeviler çarpışırken kuzeyde ise Ortadox Rusları durdurmak istiyen Katolikler...
  3. Divane

Module sistem hatası.

Evet beyler 3 4 haftadır bir mod yapmaya çalışıyorum bütün lanluges dosyaları falan her şey hazır, şehirlerin ve kalelerin yerlerinin hepsini değiştirdim sadece köylerin yerini değiştirmek, 3 4 tane yeni devlet ve şehir eklemem gerekiyordu bide askerlerin silahlarını falan değiştirmek. İlk önce...
  4. Divane

Runtime Hatası

Arkadaşlar yine bir sorun ile karşınızdayım Warband'da oyuna girince yükleme ekranını geçtikten sonra yeni oyuna başla seçeneğine tıkladığım oyun hata veriyor Visual C++ Runtime Hatası bu hatayı eskiden sürümü güncelleştirerek çözüyordum ama artık olmuyor. Başka bir seçeneği yani bir çözümü...
  5. Divane

MapManager Binalar Hareket Etmiyor

Merhaba arkadaşlar, moderatorümüz tarafından yapılan konuyu iyice okudum ve denilenleri yaptım fakat sorunum hala devam ediyor. Mesela Sargoth şehrinin yerini değiştirmem gerekiyor ama yapamıyorum. Denilenleri yaptım modul sisteme girip Kodları vs. değiştirdim ama hala yerinden oynamıyor ikon...
Back
Top Bottom