Search results for query: *

1. Ayberk996

Savaşta öldürülen adam sayısını öğrenmek (Yardım)

Emrehan said:
    Savaş sonunda yazar, bitince. Onun dışında anlık görmek (savaş esnasında) istiyorsan backspace tuşuna basarak bakabilirsin. Toplamı için de karakter ekranını açıp istatistiklerin yazdığı, ihraç ithal olayının olduğu yerden de halledebilirsin.
    Backspace ordumun nekadar öldürdüğünü gösteriyor fakat bana benim öldürdüğüm kadarı lazım.
    frozenpainter said:
    Şu modda savaş sırasında kaç kişiyi öldürüyorsan sol altta yazıyor.Fakat tüm savaşlarda toplamda ne kadar öldürdüğünü yazmıyor.
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,328451.0.html
    Sağol fakat eklenti olması çok daha iyi olurdu.
  2. Ayberk996

Sağol biliyodum fakat her savaştan sonra istatistikleri açıp adamları hesaplamaktansa işi kolaylaştırcak bi eklenti sormuştum.
  3. Ayberk996

Arkadaşlar savaşta öldürdüğüm adam sayısını yazan bir mod veya bir eklenti var mı? Varsa yardımcı olabilir misiniz?
  4. Ayberk996

Pc Performansı hakkında Yardım

Arkadaşlar 2Gb Ram aldım ve bir format ile çok rahat Pes 2011, NBA 2K11 ve Mount&Blade oynuyorum. İmkanım olursa anakart ve işlemciyi değiştiricem hepiniz sağolun, konuyu kitliyorum..
  5. Ayberk996

Swordmaster said:
    Ayberk996 said:
    Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri:
    Pentium 4 CPU 3.01GHz
    1 GB Ram
    1GB ATI Radeon HD 3450
    Ekran kartım var.
    Oyunu yaklaşık 1 sene önce yüksek kalitede oynayabiliyordum ama şu sıralar düşük kalitede kasabiliyor. Sebebini çözemedim Game Booster kullanıyorum pek işe yaradığı yok  :neutral: Hızlandırabilmek için neler yapabilirim? Şimdiden teşekkürler..

Hangi oyun bu?
    Başta PES2010'da başladı şimdi Warband'ı pek oynayamıyorum.
  6. Ayberk996

Kansome said:
    CCleaner programını kullanmanı öneririm,Türkçe desteği'de var.Çok faydası oluyor kullan ve dua et yapanlara.
    CCleaner - Revo Uninstaller - Defraggler - Advanced SystemCare düzenli olarak kullanıyorum ama...  :wink:
  7. Ayberk996

Parça almam İMKANSIZ :grin: Dediğim gibi önceden kasmadan oynardım ama şu aralar pek bi işe yaramıyor bilgisayar  :wink:
  8. Ayberk996

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri: Pentium 4 CPU 3.01GHz 1 GB Ram 1GB ATI Radeon HD 3450 Ekran kartım var. Oyunu yaklaşık 1 sene önce yüksek kalitede oynayabiliyordum ama şu sıralar düşük kalitede kasabiliyor. Sebebini çözemedim Game Booster kullanıyorum pek işe yaradığı yok  :|...
  9. Ayberk996

Kolay Evlenme Taktiği

Sanchez said:
    Lady Johanna'nın talibini düelloda yendim aram bozuldu ne ayak anlamadım ya.. artık şiirde okuyamıyorum abisinle aram 9 namım 5500 ama hala vermiyo hatun bu nedir altın mıdır nedir??
    Duellolar genelde ilişkiyi düşürür ki bende hep düştü tavsiye etmem.
    Lordla aranızı yapıp isteyin görün sonra :smile:
  10. Ayberk996

Kolay Evlenme Taktiği

Bana en fazla 15 oluyor. NAM'ın etkisi var. Namı bayağı yükseltmem gerek.. :???:
    Benim nam +1000'di. Öyle kabul etti.
  11. Ayberk996

Kolay Evlenme Taktiği

Arkadaşlar anlatacaklarımın hepsini v.1.105'de Leydi Tamar'la 3 defa test ettim eğer yapamazsanız yardım edebilirim :) 1) İlk olarak Veagir Krallığından bir Lordla gelip; -Bir sorum var. -Birinin yerini bilmek istiyorum. -(Arkadaşlar burada bir ziyafet olması gerekiyor leydilerle tanışmak için.)...
  12. Ayberk996

ctrl+shift+f4 hilesi

ReDDhardy said:
    bazen işe yarıyor bütün adamların öldüğünde ve sen ölmek üzereyken
    Öyle yapmaktansa Ctrl+H yapıp becerilerimi geliştirmeyi tercih ederim...
  13. Ayberk996

Evlilik hakkında garip bir soru ???

Hanlardaki aşıklar baya bilgi veriyor...
    Leydilerin koca bulması zordur diyor :smile:
  14. Ayberk996

Ak Elâ [Yüzüklerin Efendisi] Warband için yeniden toplanma...

Birde bir sorum var.
    WW2 China Battlefield'ı yükledim oyuna girerken RGL error veriyor :S Altında da skel_dwarf yazıyor acaba Ak Ela'dan mı kaynaklanıyor yardım edebilirmisiniz her moda girerken aynı ama Ak Ela'ya sorunsuz girebiliyorum...
  15. Ayberk996

Arkadaşlar uzun zamandır konuyu takip ediyordum ancak giriş yapıp yorum yapmaya üşeniyordum bu güne kısmet olmuş :smile:
    Modu sevdim ancak bende birkaç eksik söylemek istiyorum...
    -Trooplar bence çok dengesiz troop editor'den biraz değiştirdim ama değiştirmeden önce oyun çekilmiyordu. Mesela Elflerin Silvan Orman Okçusu'ydu sanırım tam hatırlamıyorum, bir alt seviyeden güçsüz ve itemleri yok sayırlır bence buna dikkat edilmesi lazım :smile:
    -Arkadaşların dediği gibi Cüceler-Dunedain-Elfler-Rohan-Gondor----Isengard-Mordor-Umbar aralarında savaş açabiliyor.
    -Kale kuşatmalarında ilerleyiş yönleri ve savunma mekanları ayarlanmalı. Örneğin: Minas Morgul :S
    -Sauron'un yüzü yok :smile: ayrıca Sauron güçlü stat bakımından fakat itemleri kötü vs. vs. vs.
  16. Ayberk996

0.2 ne zaman çıkçak çünkü böyle oyundan ben zevk alamıyorum sıkıcı oluyor.
  17. Ayberk996

Ben çalıp koyalım demiyorum Örnek alınsa daha iyi olmazmı dedim :smile:
  18. Ayberk996

Bu konuları çok bilmiyorum ama LOTR Conquest'tan örnek alınarak çeşitli kaplama model örnekleri alınamıyomu? Yasakmı yoksa dosya uzantılarımı değişik?
  19. Ayberk996

item_kinds1 klasörüupload acil

Koyurtang said:
    Save dosyanı yedekleyip, sonra oyunu yeniden kurup bunu düzeltebilirsin. Ama ben yine de upload edeyim :

http://rapidshare.com/files/240738172/item_kinds1.txt.html
    tamam çok saol
  20. Ayberk996

item_kinds1 klasörüupload acil

Arkadaşlar native'in orjinal item_kinds1 i upload edbilcek olabilen varmı şimdiden teşekkürler :)
Back
Top Bottom