Search results for query: *

1. II.Mehmet

Tavsiye Edeceğiniz Mod

Selamet said:
    II.Mehmet said:
    Paradise said:
    Osmanlı V2.
    Veyahut Yıldırım Bayezid zamanında geçen Ankara 1402 modunu dene.
    Az önce baktım o 1402 modu çıktı mı? Ve Osmanlı V2 hangi padişah zamanında?
    Fatih :grin:
    Hoooaayddaa
  2. II.Mehmet

Tavsiye Edeceğiniz Mod

Paradise said:
    Osmanlı V2.
    Veyahut Yıldırım Bayezid zamanında geçen Ankara 1402 modunu dene.
    Az önce baktım o 1402 modu çıktı mı? Ve Osmanlı V2 hangi padişah zamanında?
  3. II.Mehmet

Tavsiye Edeceğiniz Mod

Merhaba arkadaşlar,forumda pek aktif olamıyorum,konusu buraya uygun değilse özür dilerim,tavsiye edeceğiniz mod var mı? (Fatih dönemi olmasın sıktı artık :D,Ve gerçek harita olsun)
  4. II.Mehmet

[SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

Modu yapan kişilere sesleniyorum;Lütfen şu haritada uç nokta yani kenarlardaki sorunu düzeltin kasma gibi bir şey var.Ve çok sık oyundan atıyor direct 7'de olmasına rağmen bilgisayarım diğer modları direct 9 da rahat kaldırırken bunda çok sık oyundan atıyor.
  5. II.Mehmet

İndirdim neredeyse 2 gb olduğuna göre (sıkıştırılmış hali) baya güzel bir mod. :grin:
  6. II.Mehmet

Başarılar fakat biraz daha fotoğraf atar mısın?
  7. II.Mehmet

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

v2 çıktı sanıyordum  :grin: o zaman 1.1 indireceğiz. :grin:
  8. II.Mehmet

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

Şu anda ilk çıkanı indiriyorum sonra v2'yi mi indireceğim?
  9. II.Mehmet

Bayadır yoktum Hangi mod?

Link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama şu https://www.facebook.com/mbturkey/videos/vb.190132781047806/885514084843002/?type=2&theater  :grin: :grin: süper olmuş ama
  10. II.Mehmet

Teşekkürler,birde dün facebook'ta bir sayfa gördüm,Warband ile RTE modunu yapmışlar o modu biliyor musun veya bilen var mı?
  11. II.Mehmet

Selamun aleyküm arkadaşlar,çok az aktif olabiliyorum,Warband'a yeniden başladımda bayadır ilgilenmiyordum,hangi modları önerirsiniz?  :)
  12. II.Mehmet

Bayağıdır yoktum

Sağolun o haritalı modu deneyeceğim  :grin: :grin:
  13. II.Mehmet

Bayağıdır yoktum

Güzel mi mod? Ahmet li bir mod geliyordu isyan felan eklenecekti o ne oldu ?
  14. II.Mehmet

Bayağıdır yoktum

Bayadır yokum arkadaşlar,hangi modlar çıktı özellikle Osmanlı ve Türk devletleriye?  :D
  15. II.Mehmet

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Artık lise başladı zar zor girebilirim.  :grin:  :cry:
  16. II.Mehmet

Siyasi Tartışma

Miraak said:
    II.Mehmet said:
    RTE,bu ülkden giderse veya siyasi işten ayrılırsa ülke batar sonumuz Yunanistan olur.
    Zaten yunanistan ki.. Bak bi ekonomi haberlerine.. Üretim ne kadar düşmüş öğren.. Kişi başına düşen milli gelir ne kadar inmiş bi bak.. Hollanda bile bizi geçmiş.. Şuan akp ülkeye zarar.. Zarara uğratıyorlar.. İstediğiniz kadar bağırın yok Akp olmasa ülke batar diye.. Asıl şuan batıyor.. Rakamlar gerçeği söylüyor..
    -1
  17. II.Mehmet

Siyasi Tartışma

Ondan iyi politikacı yok,keşke chp için Muharrem ince geçseydi,o daha iyi kemalden.Ama bizim için yine iyi oldu adam zaten hep kaybediyordu ilk defa kazandı.  :grin:
  18. II.Mehmet

Siyasi Tartışma

RTE,bu ülkden giderse veya siyasi işten ayrılırsa ülke batar sonumuz Yunanistan olur.
  19. II.Mehmet

Siyasi Tartışma

Neden böylesi forumda bu adamla dalga geçiliyor bu adam padişah olmayacak fakat Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu,olacak.
Back
Top Bottom