Search results for query: *

• Users: NS~
  • Order by date
  1. NS~

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Multiplayer giremiyorum bende mi sorun var herkeste mi böyle girebilen var mı şuan?
    Dün arkadaşla girelim dedik, o giremedi hata verdi. Bugün de ben alıyorum aynı hatayı.
  2. NS~

AlpKhan Video Arşivi

Başarılar kardeşim, devam et. Ben de bir ara cinematic çekiyordum. Vakit kalmayınca saldım.
  3. NS~

Prophesy of Pendor 3.9.3 Türkçe Çeviri (İPTAL)

sanırım çıkmayacak ne bu post taki modun çevirisi yapabildiler nede warsword u yapabildiler yani diyecek birşey yok bu açtıkları posta kendileri bile bakmıyordur en azından post a tekrar gelip arkadaşlar biz iptal ettik diyebilirdiler biliyorum çeviri yapmak kolay iş değil fakat insanlara bir duyuru yapıp sanki çiflik bank sahibi gibi ortadan kaybolmalarına da sahterkarlık denir daha başka birşey denmez
    Sahtekarlık mı denir? Para toplayıp, sözleşme yapıp da mı bıraktık çeviriyi? L'aigle modunun tek çevirisi var. Onu kim yapmış bir bak bakalım istersen. 2018'de açmışım konuyu. Normal bir insanın tahmin edebilmesi lazım 3 sene olmuş demek ki bırakmışlar diye. Gelip de 3 yıllık konuyu mu hortlatalım "arkadaşlar biz çeviriyi iptal ettik" diye? Yeni oyun çıktı üstüne, modu oynayan insan sayısı zaten iyice azaldı. Yeni satırları çevirmekten ibaret değil bu iş sadece. Yeni eklenenleri çevirirken hepsini en baştan çevirmen gerekiyor. Ayrıca üstteki arkadaş MÇE'den bahsetmiş, bizim MÇE ile bir alakamız da yok. Zaten Warsword modunu çevireceğimi ben hiç iddia etmedim. 2 kişi üniversitede öğrenciyken L'aigle modunu çevirdik. Şimdi baktım toplamda 11 bin kez indirilmiş L'aigle çevirisi. Binlerce arkadaşımız rahatça oynasın diye günlerce, saatlerce "gönüllü olarak" çevirdik bu modu. Sonra Prophesy of Pendor çevirisine başladım tek başıma. Çeviremedim haliyle. 3 sene geçti aradan, mezun olup işe girdik. Gelip de yıllar önce çıkan, az sayıda insanın oynadığı bir modu çeviremem artık. Daha da boş yapılmasın diye başlığı değiştiriyorum.
  4. NS~

Trying Something Cinematic

Vlandia against Aseria
  5. NS~

Bannerlord Ekran Görüntüleri

6. NS~

Fall of Marunath
  7. NS~

1.5.9 sürümünü kullanıyorsanız;
    Eğer indirmediyseniz; bu linkten https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/612?tab=description mod configuration menu ve beraberinde ButterLib, Harmony, UIExtenderEx indirin, zaten bunları indirmeniz için uyarı verecektir.
    Sonra bu linkten Bear My Banner 1.5.9 indirin https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/2552?tab=files

Daha önce yapmadıysanız, oyun açılırken mod sıralamasında en üstte Harmony, ButterLib, UIExternderEx ve Mod Configuratin Menu olsun sırasıyla. Bunlarla birlikte Bear My Banner'ı da etkinleştirince sorun olmaması lazım. Benim halihazırda oynadığım kayıtta sorun çıkarmadan çalışmıştı. Tabi tüm bu dediklerim 1.5.9 sürümü için geçerli.
  8. NS~

Yok yok çok başarılı buldum. Renkleri shop ile daha mı baskın kıldın yani sancaklar falan beni benden aldı. Ayrıca o askerler savaşta nasıl sancak taşıyor yahu?
    Görsellerde Photoshop ile herhangi bir işlem yapmadım. Oyunun içinde entegre olan fotoğraf modu renkleri biraz daha iyi gösteriyor olabilir. Ayrıca en yüksek ayarlarda oynuyorum oyunu, onun da bir etkisi olabilir. Sancaklar için de Bear My Banner modunu yükledim.
  9. NS~

Elinize sağlık beyim harika olmuş hepsi.
    Teşekkür ederim dostum, beğenmene sevindim :smile:
  10. NS~

Doktor bu ne :shock:
    Kendi çapımda deniyorum bir şeyler :smile:
  11. NS~

O7qMC1.png
    O7qt6A.png
    O7q8TU.png
    O7qedo.png
    O7qWUj.png
    O7qZsI.png
    O7qbtf.png
    O7q6VG.png
  12. NS~

Created another and better one. Feedbacks are most welcome :smile:

13. NS~

I have been trying to create some cinematic videos for Bannerlord. This is one of the first ones. Would love to hear your feedback!
  14. NS~

Battle Brothers [BROs] - Alımlar Açık [TR/EU]

Tebrikler :party:
  15. NS~

How old are you, and how much you love this game?

24. Been playing since 2008.
  16. NS~

NHp9FN.png
    NHp4SR.png
    NHpwnP.png
    NHp0jq.png
    NHp6se.png
    NHDPYv.png
    NHDkzx.png
    NHDo96.png
    NHp7WY.png
  17. NS~

Hayaller...

Warband'de surları aştıktan sonra bir de şehir içinde ve kalede 4-5 düşman gelirdi onları tokatlardık. Bence Bannerlord'da da olsa güzel olur. Bannerlord'da sadece kale içine doğru kaçıyorlar ve olay bitiyor.
  18. NS~

Çeviri iptali söz konusu değil. Vize haftası şuan. Haftaya kaldığımız yerden devam  :wink:
  19. NS~

Herhangi bir sıkıntı yok devam ediyoruz çevirmeye. Cevap vermedik çünkü konuda tarih yok diye belirtmiştim ama en hızlı şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz.
  20. NS~

Mayıs celbine yetişir :lol: Ben de bu sene mezunum. Kasımda gitmeyi düşünüyorum bakalım.
Back
Top Bottom