Search results for query: *

• Users: 1453FSM
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. 1453FSM

Dustum han ekipte kaldı

İsyan başlattım ilk önce dustum han ekibe katıldı kale aldım ona veerdim hala ekipte çıkmıyor yada çıkartamıyorum çözümü varmıdır ??
  2. 1453FSM

Mehmetçik Süleyman Şah Türbesine Doğru Harekete Geçti !

https://twitter.com/ercangun1 ercan günün haberine göre mehmetçik süleyman şah türbesine gidiyor Son Dakika... Türkiye kaynakları Süleyman Şah olayında kesinlikle şehit verildiği haberini kesin bir dil ile yalanladı... Son Dakika.... Süleyman Şah harekatı ile ilgili bilgiler K.lrak Kürtleri...
  3. 1453FSM

7 ocak 2015 atletico madrid real madrid maçın daki reklam panosu düşündürücü

montaj olduğu kanıtladını mod kilit veya silebilirmi.
  4. 1453FSM

Neden Herkes Tek Hitlere Katil Diyor ?

hit ler ne kadar katil ise bunlar da o kadar katildir onun dışında japon hükümdarıda en az bunlar kadar katildir
  5. 1453FSM

virgopass mobil ödeme iptali yardım

Arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama sorunum şu: Geçen hafta turbobitten mobil ödeme ile premium aldım ve her hafta otomatik yenilenicek mesajı geldi bu gün yenileme mesajı geldi hattımda tl olmadığından dolayı yenileyemiyor ama tl attığımda direk çekicek nasıl iptal ediceğim yazıyor IPTAL...
  6. 1453FSM

Rusların Stalingrad'da Uyguladığı Psikolojik Savaş

ÇEVİRİ İSE :Her 7 saniyede, bir Alman askeri ölüyor. Stalingrad, toplu mezar. Bence çok iyi bir taktik her ne kadar rusları sevmesemde :D ben bile bunu dinleyince içim bir garip oluyor arkasındaki tik tak sesi müzik gibi çalan şey insanı etkiliyor ordaki askeri nasıl etkilemesin birde onlar...
  7. 1453FSM

Gelecek Gelen Adam John Titor

Bu kanada bir yerin açılışında çekilmiş bir resim oradaki adamın giysisi gözlüğü ve kamerası çok yeni ve modern ama o adam john titormu bilmiyorum birde öyle birşey olsa ordaki insanlar şaşırmazmıydı Titor un askeri rütbe işareti miş Gelelim en garip kısma Yazılanlara göre John Titor...
  8. 1453FSM

Haarp kıyamet teknolojisi

Haarp kıyamet teknolojisi daha bir çok video var ama ben bunu koydum. Gerçekten bu silah çok tehlikeli çok yanlış işler için kullanılıyor çoğu depremde bu silahın etkisi var zaten şuan elimde haarpın  kitabı var okudukça tırsıyorum şahsen gerçekten kıyamet silahı isterseler bu silah ile bir...
  9. 1453FSM

Rusya'da İnanılmaz Olay Hayalet Araba

ters açı haberlerde dinlediğime göre bu video montaj uzmanları çoğu montaj olmadığını ileri sürmüş. Bencede çok garip bir olay ama gerçekte olmaya bilir.
  10. 1453FSM

Kafa Yakan 11 Paradoks

Bu cümle yanlıştır. Eğer yukarıda ki cümle yanlışsa cümlenin doğru olması gerekirdi. Eğer cümle doğru ise cümlenin yanlış olması gerekirdi. Dolayısıyla yukarıda ki paradoks gerçek bir paradokstur. "Bu cümleyi okumayın!" Yukarıdaki cümleyi okuduğunuza göre paradoksa uğramış oldunuz. Profesör...
  11. 1453FSM

Türkiye'ye küstah tehdit!

Suriye'de iç savaş devam ederken Şanlıurfa'nın Birecik sınırları yakınlarında bulunan Süleymanşah Türbesi Irak Şam İslam Devleti örgütünün tehdidi altında. '3 GÜN SÜRE VERİYORUZ' Irak Şam İslam Devleti Örgütü dün gece yayınladığı bildiride Süleymanşah Türbesi 3 gün içinde boşaltılıp Türk...
  12. 1453FSM

Floris Modu run time hatası

Arkadaşlar floris modunda savaşa girdiğimde oyun takılıyor adamlar geliyor gidiyor sonra run time eror hatası veriyor sebebi nedir bunun ?
  13. 1453FSM

Beylikler dönemini konu alan mod varmı ?

Anadolu Selçuklu devletinden sonra oluşan beylikler ile ilgili mod varmı hiç ?
  14. 1453FSM

Sancar Han'ın Büyük Planı[YENİ] 3.Bölüm[Hikaye]

Arkadaşlar Hikaye'nin Yeni Bölümleri 3 Günde Bir Çıkacak.                                                                             Sancar Han'ın Büyük Planı 1.BÖLÜM                                               Bölüm 2: Büyük Plan Açıklanıyor 3.Bölüm:Beklenilmeyen ihanet
  15. 1453FSM

Yer Altından Gelen korkunç sesler

Yeraltından gelen korkunç sesler Rusya'da birkaç bilim adamı yeraltı tabakalarındaki kırılmaların sesini kaydetmek için 14.4 kilometre kuyu kazıyorlar ve bu dinleme cihazlarını yerleştiriyorlar.İlkinde cok zayıf frekansta insan sesini duyuyorlar ama böyle bir şeyin mümkün olmayacağını...
  16. 1453FSM

Şehrin yakınında ufak düşman bugu

Selçuklu modu oynuyorum viyana şehrin de hep yakında ufak düşman grubu var uyarısı çıkıyor gidiyorum bakıyorum yok
  17. 1453FSM

mareşalim ama lordlar gelmiyor ?

mareşalim ama lordlar gelmiyor ? takip et diyorum bunu yapmam imkansız diyor nedeni nedir
  18. 1453FSM

Şehirdeki söylentiler saçmalığı

Bence oyundaki en güzel eklentiler arasında ama çok saçma beyimeze haber geldi felan diyor ne haberi bana gelen birşey yok şehire birşey  yapmıyorum şehire bir şey yapılmış şeyi çıkıyor
  19. 1453FSM

Hiç bir aksiyon yok

Ya oyunda kaç gün oldu benim dışımda savaşan yok ne köy yağmalaya nvar ne birşey herkez kalesinde ne yapamalıyım
  20. 1453FSM

Yardım Run Time Hatası

Yardım Run Time Hatası verdi oyun neden nedir acaba ?
Back
Top Bottom