Search results for query: *

1. lutheras

BannerKings modunda ordu kuramıyorum

Merhaba bu modu bilenleriniz vardır oyunda 2 kalem var ve Baron'um. Ordu kurup şehir ele geçirmek istiyorum fakat ordu kurmaya çalıştığımda uyarı verip orduyu kurdurmuyor. Sebebini biliyor musunuz?
  2. lutheras

İtem ekleme sorunu

Merhaba Diplomacy Litdum moduna Roma dönemi itemleri getiren bi mod kurdum. Resoruces ve Textures klasörlerini modun içine attıktan sonra module.ini den load_module_resource ile resource klasörüne attığım dosyaların ismini girdim fakat eşyalar oyunda gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  3. lutheras

Konsol mu PC'mi?

Jül Sezar said:
    Oyunların hepsi pcde ise pc alman daha mantıklı olacaktır. Konsolda oyun fiyatları her zaman daha tuzludur.

Rx 570 güzel bir ekran kartı. Gtx 1050 ti ile aynı fiyatta ama çok daha fazla performans veriyor.

Benim kendi sorunum konsoldaki 30 fps ile pc de kilitlenmiş 39 fps bana aynı gelmiyor. Pcdeki böyle çok daha laglı diyeyim. Konsoldaki 30 fps ise daha düzgün.
    Kafamı karıştıran durumda bu zaten.Yayıla yayıla 4k televizyonda oyun oynamak var,birde daha küçük ekranda daha iyi grafiklerde daha iyi performans almak var.
  4. lutheras

Konsol mu PC'mi?

Arkadaşlar daha önce bilgisayar dışında bir platformda oyun oynamadım.Tüm oyunlarım bilgisayarda.Şimdi bilgisayarım bozuldu.Elimde 3000 lira bütçe var.Sizce bir konsol mu yoksa RX 570'li bir PC'mi? Konsol bana çok daha rahat geliyor fakat 30 fps biraz can sıkıcı.PC ise daha az rahat fakat 60 fps...
  5. lutheras

Telefon karşılaştırması

Arkadaşlar J7 Pro 2017 modelini kullanmaktayım.Yakın zamanda telefon alacağım fakat arasında kaldığım 2 telefon var.iPhone 7 Plus ve 8 Plus. Aralarında 1800 lira civarı bir fark var.8 Plus alabilirim fakat 7 Plus'a göre çok artısı olmadığını duydum.Böyle bir durum varsa boşa para harcamak saçma...
  6. lutheras

Native Expansion nerden indirebilirim?

Arkadaşlar internette gördüğüm çoğu link kırık veya eski sürüm.Bu modu nerden indirebilirim?
  7. lutheras

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
    Lutheras said:
    Dostlarım çıkılması zor bir durumdayım.Alt sınıflardan bir kız ilk dönem sonuna doğru benden hoşlanıyordu.Konuşmuştuk falan ama sonra ben bazı sebeplerden dolayı konuşmayı kesmiştim.Mart ayı itibariyle kız gözüme farklı gelmeye başladı.Göndermeler eşliğinde tekrar konuşmaya başladım.Kızın hala bana gönlü var gibi duruyor ama büyük bir sıkıntı var.Yakın sayılacak 2 arkadaşım bu kızı ciddi manada seviyor.Eğer sevgili olursak onlara çok ayıp olacak gibi hissediyorum.Sizce ne yapmalıyım?
    1 kızı/erkeği 10 erkek/kız ister. 1 tanesi sever. O kişi sen ol. O kız o olsun. Eğer onlardan biri buna erişirse sana ve diğerine ayıp olacak.
    Dostum içim ferahladı.Çok güzel bir bakış açışı.Teşekkür ederim.
  8. lutheras

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Dostlarım çıkılması zor bir durumdayım.Alt sınıflardan bir kız ilk dönem sonuna doğru benden hoşlanıyordu.Konuşmuştuk falan ama sonra ben bazı sebeplerden dolayı konuşmayı kesmiştim.Mart ayı itibariyle kız gözüme farklı gelmeye başladı.Göndermeler eşliğinde tekrar konuşmaya başladım.Kızın hala bana gönlü var gibi duruyor ama büyük bir sıkıntı var.Yakın sayılacak 2 arkadaşım bu kızı ciddi manada seviyor.Eğer sevgili olursak onlara çok ayıp olacak gibi hissediyorum.Sizce ne yapmalıyım?
  9. lutheras

Facebook reklam ücretlendirmesi(Yardım)

Dostlarım bugün Facebook'a 2.99 TRY borcumun olduğunu gördüm. Ama ben daha öncesinde ne bir ödeme bilgisi verdim,ne reklam verdim ne bir şey. Bu faturanın katlanacağını söylüyor.Bilen birisi yardımcı olabilir mi? Ne yapacağımı bilmiyorum. Teşekkürler.
  10. lutheras

Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

ErkutErdem said:
    Kendin sür olm niye para veriyorsun ki?
    Dostum riske atmaya değmez bence.
  11. lutheras

Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Dostlarım yarın termal macun değiştireceğim bir bilgisayarcıda. Oradaki termal macunların kalitesini bilmediğim için Cooler Master ürünlerinden birini alıp bilgisayarcıya gideceğim. Fiyat bana 50 TL denmişti. Ben termal macunu tedarik ettiğim için fiyatta bir azalma olur mu?
  12. lutheras

Steam Oyun Yedekleme(Aktarma)

Dostlarım kısa süre içinde bilgisayara format atacağım. Formattan sonra indirmekle uğraşmak istemediğim için oyun dosyalarını D sürücüsüne attım. Formattan sonra bu dosyaları steamapps klasörüne atarsam oyunu tekrar indirmem gerekir mi?
  13. lutheras

Bodybuilding ile ilgili

Dostlarım antrenman türü ne olursa olsun(omuz,karın,kol vs.)hepsinin sonunda kası esnetmek şart mıdır? Örneğin sadece karın kası çalıştığımızda karnımızı esnetmek zorunda mıyız? Esnetmezsek ne gibi sıkıntılar yaşarız? Teşekkürler.
  14. lutheras

Modem Hacklenmesi

Arkadaşlar bu yaz modemim hacklendi.Hacklendi derken adam modemin olduğu semte kadar buldu.Modeme res attım falan.Hala modemime erişebilir mi? Erişiyorsa bunu nerden anlarım?
  15. lutheras

Bu Kelime Sana Ne Hatırlatıyor!

soğuk
  16. lutheras

En sevindiğimiz goller

Evet arkadaşlar futbolla ilgilenen arkadaşlar en sevindiği golleri yazsınlar bakalım.Ben başlıyorum 2014-15 sezonu Kuyt'ın Galatasaray'a Kadıköy'de attığı gol.
  17. lutheras

Model Ekleme

Afrandez said:
    Önce modellemen lazım. Bunu Wings3D gibi bir programla yapabilirsin. Modelin varsa umarım senindir veya izinlidir.
    Model işi tamamsa module_system'deki module_items'te bu itemi yazman lazım. Bunu da mod dersleri bölümünde bulabilirsin.
    Bunu direk module systemsiz yapamıyor muyuz?
  18. lutheras

Model Ekleme

Merhaba millet oyuna Game of Thrones'tan Longclaw isimli kılıcın modelini eklemek istiyorum bunu nasıl yapacağım? Hangi programlar ile nasıl? Şimdiden teşekkürler.
  19. lutheras

Bu Kelime Sana Ne Hatırlatıyor!

Gece Gözcüleri
  20. lutheras

.

tutmadı
    alttaki üye game of thronesi aktif bir şekilde iziyor
Back
Top Bottom