Search results for query: *

1. Malkoc_Oglu

Mod Önerisi

Beyler öyle uzun uzun yazmıycam sadece bilirsiniz belki Obf modda çok fazla item var onun gibi benzer modlar önerirmisiniz. not:Floris,zombie vs onlar olmasın.
  2. Malkoc_Oglu

Age of empires 3 açılıp kapanma (sinyal veriyo sanki)

Gençler ben bu oyunu daha önce pc'me yüklemistim sonra format attım silindi sonra ben bidaha yükledim ama açılmadı format attıkdan sonra asian d. war c. falan vardı bide yama falan yükledim o proty larla biraz oynadım sonra oyun açılmadı ve hiç açılmadı basıyorum pat kapanıyo bidaha yapıyorum...
  3. Malkoc_Oglu

Caribbean! Türkçe yama istek

Arkadaslar ben steamdan Caribbean! aldım fakat oyun ingilizce ve hiçbirşey anlaşılamıyor gemi savaşı yapıyoruz yanımdaki gemilerle onlar vuruyor ben sap gibi ölesine atış yapıyorım tuturamıyorumda okadar video izledim varsa Türkçe yaması sevabına atarsa çok sevinirim
  4. Malkoc_Oglu

Askeri Sınavlarda TORPİL Varmı?

Arkadaslar ben Askeri sınavlara giricem herşeyimi yaptım kayıtta oldum yalnız sınavları geçemicem diye bir korku var içimde birazcıkta olsun.Arkadaslarım torpilin varsa geçersin diyolar torpil olayı şu var Amcam Kıbrıs savaş gazisi onun ogluda Astsubay sizce bir yararı olurmu mülakkata yada...
  5. Malkoc_Oglu

WB/WFAS Editor Ne İşe Yarar???

Gençlik ya bu Mount & Blade WB/WFAS Editor die bişi varmış da ben OBF modu oynuorm modda Flintlock pistol var onun zarar puanı 50 ben bunu artırmak istiyorum Mount & Blade WB/WFAS Editor bununla ilgili bişi çıktı  bi yardım edermsniz ?
  6. Malkoc_Oglu

YARDIMM !!!

Arkdaslar garip gelecek  :| ama Mount and Blade Warband 1.1 Sürümünü açıyor diğer hiçbir Sürümü açmıyor hiçbirtane ama modda acmıyor hıc bır mod ''Inı Dosyası Yuklenıyor'' Diyor ama pat diye oyundan atıyor sadece 1.1 açıyor lütfen yardım edin bilgisayara format bıle atmayı düşündüm ama çok fazla...
  7. Malkoc_Oglu

MOUNT AND BLADE MOD HATASI

Arkadaslar hata alıyorum dombra modunu indirdim böle bi hata alıyorum nasıl düzelticem yardım edipte çalışırsa çok sevinirim If you have a prt_mesh_yrellow_leaf_a RGL
  8. Malkoc_Oglu

Mount and Blade Warband At GÜÇLENDİRME

Arkadaşlar İlk Konu Açışım (Taleworlds'ta) Hatam varsa mazur görün. Arkadaşlar İlk Başta 1.Native Dosyasınız içindeki ''item_kinds1.txt'' Dosyasını açıyoruz. 2.Olarak ctrl+f yapıp hızını arttırmak istediğimiz Atın adını yazıyoruz ben  çöl atı olan sarranid atını seviyorum oyüzden ''Ctrl+F''...
Back
Top Bottom