Search results for query: *

• Users: Cevdet
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Cevdet

Need More Info PNG Sorunu (Zıt renkler)

Pnglerin yüklenememe sorunun görmüştüm ama bu sefer zıt renkli bir şekilde karşıma gelmeye başladı.
  2. Cevdet

In Progress Lord ikna etme fiyatındaki absürtlük

Lordu ikna ettim tarafıma çekmek için fakat destek istediği zaman tüm malımı mülkümü vermeme rağmen yine de barı dolduramıyorum.
  3. Cevdet

Resolved Adam kaçırma görevi sonunda oluşan crash

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere esir aldığım lord/lady'i teslim etmeye çalışırken crash yiyorum.
  4. Cevdet

[OSP] Cevdet'in OSP Paketleri - 4. Paket - 02.09.2016

[center]02.09.2016 [center]25.06.2015 Güncel Cevdet'in Zırh ve At Paketi 2 -  17.9 MB [/spoiler]
  5. Cevdet

[OSP][WB][SP]SELÇUKLULAR-MOD AÇIK KAYNAK OLMUŞTUR.

Modu devam ettirmek isteyen arkadaşların bana özel mesaj atmaları gerekiyor. Açıklama: Modumuzda tarih 1185 olup Anadolu'da ki devletlerle oynama imkanı sağlamaktadır. Genel Bilgiler Devletler Bizans İmparatorluğu Anadolu Selçuklu Devleti Selçuklu Devleti Ahlatşahlar İldenizliler Eyyubi...
  6. Cevdet

[OSP] Cevdet'in Zırh ve At Paketi - YENİ KONUYA GEÇTİ

Cevdet'in OSP Paketleri
  7. Cevdet

Windows 8.1 yönetici izni sorunu

Arkadaşlar system32 ve syswow64 dosyalarına dll dosyası atmam gerekiyor ama  bu hatayı veriyor
  8. Cevdet

Windows 8.1 Nvidia GeForce 630 Hatası

Arkadaşlar sorun yukarıdaki resimdeki gibi tüm Nvidia ayarlarını yapmama rağmen açmayı başaramadım diğer oyunlardada benzer bi sorun var Dün Windows 8.1 e güncelleştirdikten sonra başıma geldi yardımlarınızı bekliyorum
  9. Cevdet

Warband Çalışmayı Durdurdu Hatası

Biliyorum bu konu 10.kez açılıyor ama çözümler işe yaramadı oyuna girdikten sonra karakterimizin özelliklerini hallettikten sonra (güç çeviklik isim vs.) yüzümüzü değiştirme ekranı gelmeden Warband Çalışmayı Durdurdu diyor. yeni saç sakal ekledikten sonra olduğunu düşündüm. yardımcı olursanız...
  10. Cevdet

Kaplama Problemi

bu tarz şeylerle çok karşılaşıyorum ne yapmalıyım ?
  11. Cevdet

Zırh kaplamasında sorun

ortadaki adamların zırhlarındaki beyazlıklar sürekli yanıp sönüyor nasıl düzeltebilirim ?
  12. Cevdet

Warbanda yeni saç eklemek

Arkadaşlar ben oyuna yeni saç eklemek istiyorum bunu nasıl yapıcam kodlarla alakası var mı ?
  13. Cevdet

Warband RGL ERROR

Resmi göremeyenler için : http://imgur.com/YfHl072 Beyler bu hatayı alıyorum itemkinds dosyasına eklenen itemlerden sonra oldu bu olay çözümünü bilen var mı ?
  14. Cevdet

Warbandda cins bir hata !!

EDİT (resmi göremeyenler için) : http://imgur.com/8dUnkE8 Arkadaşlar bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba ?
  15. Cevdet

Kaplama Sorunu !!

http://imgur.com/nJ4Z8s6 gördüğünüz üzre Anno Domini modundan aldığım bu kaskların itemkinds kodları , textureleri, brf dosyaları hepsini aldım ama bu şekilde gözüküyor neden ?
  16. Cevdet

Ters kılıç

Arkadaşlar bu kılıcı böyle değilde düz tutmasını sağlamak istiyorum nasıl yapıcam ?
  17. Cevdet

Zırh Yapmak İçin Vücut Referansı Lazım

Başliktada belirttiğim gibi Wings 3D ile zirh yapmak istiyorum ama zirhin temellerini yapacağim bir vücut modeli gerekli
  18. Cevdet

Warband Hata

Bu hatayı alıyorum yardım lütfen
  19. Cevdet

troop - ırk eklemek

merhaba arkadaşlar ben morgh's editör ile bir troop yaptım fakat bunu ben bir krallık kurunca sadece benim krallığıma bağlı köylerden çıkmasını istiyorum bunu nasıl yaparım ?
  20. Cevdet

Kadın karakter

arkadaşlar kadın karakter açtığımızda ne gibi zorluklar ve farklılıklar var ?
Back
Top Bottom