Search results for query: *

1. ahmeteverdeen

mount blade de açlık oyunları modu

açlık oyunları bilen biriysen bunu hiç yazmazdın  :grin:
  2. ahmeteverdeen

Mount & Blade II: Bannerlord Old Discussion Thread

heycanlanmayın ve oyunu bekleyin
  3. ahmeteverdeen

zaten mod olacağı içim açlıktan ölme şeyinide koyarlar herhalde zaten normal oyunda haritada gezerken yemek bittiğinde gurubun açlıktan kıvranıyor diyordu bu modda yiecek hiçbirşey yok yazısı gelip canından azalması gerek  :grin:                    birde multiplayer modu yapılırsa ömrü uzayabilir böyle bir şeye minecraft ta rastladım minecrfat ı sevmeyen insanlar mile açlık oyunları var diye moda doluşmuşlardı  :grin:
  4. ahmeteverdeen

Evet-Hayır Oyunu

bu soruya evet veya hayır şeklinde cevap veremeyiz   
  5. ahmeteverdeen

Atlarda Level Sistemi

evet sadece biniciyi atıyor sonra yanıda duruyor
  6. ahmeteverdeen

haklısın savaşta yemek yeme sadece açlık oyunlarında işe yarar  :grin:
  7. ahmeteverdeen

Evet-Hayır Oyunu

hayır senin gibi tecrübeli birinin yalan söyleyeceğini sanmam

en sevdiğiniz oyun minecraft mı
  8. ahmeteverdeen

Evet-Hayır Oyunu

hayır ama başlamak istiyorum

minecraft oynayan birini tanıyor musun
  9. ahmeteverdeen

Atlarda Level Sistemi

sadece zırhsız atlarda böyle olsun diyorum normalide bu atlar bir yara aldıklarında çıldırırlar
  10. ahmeteverdeen

benim kastettiğim o değil mesela savaş sırasında envanter olacak ordan yemek vb şeyler alıcaz ödürdüğümüz adamında envanterinden zırh yemek gibi şeyler alıcaz  birde zaten açlık oyunlarında hatırladığım kadarıyla fazla zırh yok o yüzden hızlı koşma fazla problem çıkarmaz
  11. ahmeteverdeen

Mühendislik, item craft etme

yada mesela bir mızrak yapıcaz silah erimini hızını ağırlığını biz belirleyelim belirlediğimiz değerler ne kadar iyiyse o kadar para ödeyelim :cool:
  12. ahmeteverdeen

Evet-Hayır Oyunu

evet

açlık oyunlarını biliyor musun :?:
  13. ahmeteverdeen

Bence en iyi krallık ..... krallığıdır. Çünkü ;

bence en iyi devlet lehistan çünkü kanatlı hüssarlar hem hafif hem güçlü  :mrgreen:
  14. ahmeteverdeen

Oyunda Kullanılabilecek En İyi Kargı Hangisi ?

Lejyon_savaşçısı_Batu said:
    onun dışında piyade için balçaklı mızrak öneririm. atlılara karşı pek etki yapmaz ama kalkansız kullanırsan bildiğin ölüm silahı.
    mızrakla atın gögsüne vurunca at duraksıyo bu sırada adamı deşiyorum o yüzden bende balçaklıyı tavsiye ederim
  15. ahmeteverdeen

[M] The Last Friday

harika bir mod olur benim düşündüğüm açlık oyuları modu gibi ama biraz daha değişik harita daha geniş ve güzel ama sonuçta benimki bir açlık oyunları ne kadar değişik olabilir ki
    :grin:
  16. ahmeteverdeen

mount blade de neden açlık oyunları modu olmasın ki hem yapay zeka hem multiplayerda buna uygun haritalar(arenalar) yapılabilir ve birkaç yeni özellik eklenebilir  benim tespit ettiklerimden bazıları şunlar      1.ağaca tırmanma özelliği bu özellik hem bu modda hem oyunun kendinde işe...
  17. ahmeteverdeen

Atlarda Level Sistemi

aynı zamanda at canıda biraz saçma ata bir kılıç darbesi gelse hemen üstündeki kişiyi atar assasins serilerinde bu böyle bence mount blade  de bu böyle olmalı
  18. ahmeteverdeen

Bannerlord İçin Öneriler

oyunun online moduna açlık oyunları modu konulsa 24 kişi bir araya gelip oynasa mount blade için hoş olmaz mı :grin:
  19. ahmeteverdeen

Mount & Blade II: Bannerlord Old Discussion Thread

gerçekten güzel bir oyun olacak keep calm  :mad:
Back
Top Bottom