Search results for query: *

1. King Thranduil

Kuşatma Kulelerinde Asker yığılma sorunu !

Merhabalar, 3 merdivenli olan kuşatma kulelerinde yığılma olurken merdivensiz kuşatma kulesinde hiç yığılma olmuyor sanırım merdivenlerde sıkıntı var... gördüğünüz üzere merdivensiz kısa olan kuşatma kulesinde sorun yok hepsi saldırıyor sıkıntısız burda da merdivenli kuşatma kulesi ...
  2. King Thranduil

Kuşatma kulelerindeki merdivenlere asker yığılma sorunu!

Merhabalar, oyunun 1.5.6 beta versiyonunu oynuyorum.. oyunun ilk başından beri var olan sorun oyun tam sürüme çıkmaya yakın hala devam ediyor. Lütfen artık bi el atıverin şu duruma.. Kale kuşatmaları ben ve benim gibiler için tam bir eziyet haline dönüşüyor çok zor mudur bu sorunu düzeltmek...
  3. King Thranduil

Resolved Kayıtlı oyunuma giremiyorum !

Merhabalar sayın @MArdA TaleWorlds bugün oynadığım save e tekrar girmek istediğim de aşağıda ki hatayı alıyorum (1.4.2 beta) oynadım çıktım tekrar giremiyorum ilgilenebilir misiniz?
  4. King Thranduil

In Progress Aseray atlılarında grafiksel bozukluk !!!

Merhabalar 1.4.1 betasını oynamaktayım ve görüntü bozukluğu tespit ettim oyun içinde insanın canını sıkıyor düzeltilirse sevinirim.. aseray atlısında atının eğeri sanırım deve ekipmanı eklenmiş atın üstüne uymuyor buda grafiksel bozukluğa sebep oluyor bkz; lütfen acil olarak...
  5. King Thranduil

1.4.0 yamasında gelen tek elli silahlar perk i sıkıntılı

merhabalar yeni gelen beta güncellemesi ile beraber tek elli silahlar perki de yenilenmiş ama özellikleri seçip uygula dediğimde hiçbir şey olmamış gibi başa dönüyor... yetkililere duyrulur..
  6. King Thranduil

günlerdir aradığım mod !!!

Merhabalar bu foruma uzun süredir üyeyim lakin araya askerlik iş evlilik gibi sebepler girdiği için uzun zamandır girmiyordum aklıma birden oynadığım bi mod geldi ismini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim modun özelliği ; harita üzerinde sayıları 100lerin üzerinde olan gezen köyler vardı...
  7. King Thranduil

crpg mod da eşyaları upgrade etmek?

merhaba crpg modda kullandığımız eşyaları nasıl upgrade ediyoruz. Yani elimizde katanavar diyelim onu masterwork katana nasıl yaparız.. yoksa kendi kendine mi upgrade oluyor?
  8. King Thranduil

ban sorunu

arkadaşlar eur_crpg1--2 serverlarına giremiyorum admin durup dururken banladı ne yaparsam yapayım bu iki server a giremiyorum ban ı nasıl kaldırtabilirim?
  9. King Thranduil

böyle bi hata alıyorum??çözümü nedi?

arkadaşlar yarımcı olursanız sevinirim giremiyorum oyuna
  10. King Thranduil

warband silme

arkadaşlar merhaba bi sorunum var warbandı komple pc den kaldırmama rağmen oyuna ilk başlarken key girmemi istediği yeri es geçiyo direk açılıyo oyun naptıysam beceremedim çözümü nedir?
  11. King Thranduil

yeni key satın alma (internetten)

arkadaşlar eski keyimle c-rpg de karakter oluşturdum ama şifresini kaybettim ve bir daha c-rpg.net e giriş yapamadım sanırım tek çözüm yeni key le yeni karakter oluşturmak yaada sıfırlamak ama naptıysam olmadı (yardım edebilecek biri varsa çok sevinirim her türlü yardıma açığım) şimdi bana yeni...
  12. King Thranduil

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Yardım edebilirmisini?

Merhaba arkadaşlar. Ben okla ateş ettiğim de veya askerlerim okla ateş ettiğimde ok yerine ulaşmıyor. Havada asılı kalıyor. Kale kuşattığımda falan oklar duvardan 1 metre uzakta asılı duruyor. Düşman askerlerine ateş ettiğimzde ise askerle beraber oklar da hareket ediyor. SS atardım da iş...
  13. King Thranduil

0.960 versiyonu için yeni modlar???

arkadaşlar 0.960 verssiyonu olan için modlar sınırlı 1-2 tane, mod yapan arkadaşlardan rica etsek 1-2 tane mod yapabilirlermi başka bi konu altında da belirttim ama yeni konu açmayı uygun gördüm özellikle Ottoman mod ve Dawn of the Turks modları süper olur modcu arkadaşlar bi el atsa çok güzel...
  14. King Thranduil

inanmayacaksınız!!

arkadaşlar inanmayacaksınız ama 7.seviyeye geçtim ama kısa sürdü... 6.seviyedeyken büyük bi savaşa girdim 30 günün dolmasına d a daha vardı savaşı kazandım 7.lvl oldum oyun uyarı verdi haliyle :D:D:D:D:D:D:Dkısa da olsa güzel bi duygu
  15. King Thranduil

yardımcı olun lütfen!!!(char geliştirme)

arkadaşlar bildiğiniz üzere oyuna yeni başladım.. Köylerden 10-12 adam topladım ama gezerken sürekli savaş teklifi alıyorum ve esir düşüyorum!. Bunu nasıl engellerim 2 adam topluyorum oda savaşta heba oluyo lütfen yardım edin :roll:
Back
Top Bottom