Search results for query: *

1. Thranduil45

Atatürk Hakkında Fikir Alışverişi ve Tartışma

Kuytu köşede şöyle bir konu bulunsun istedim. Elbette Mustafa Kemal hakkında birilerinin aklına takılan, yaptıkları yahut fikirleriyle ters düşen, sorusu olan dostlarımız vardır. Üsluplu bir şekilde tartılaşım konuşalım yardım edelim
  2. Thranduil45

meinGaming [MG] - Oyuncu Topluluğun Sesi -HATIRA-

Oyuncu topluluğumuz, 18 Ağustos 2015 tarihinde(Resmi) kurulmuştur. Amacımız bulunduğumuz platformlarda Türk oyuncularını mümkün olduğu kadar birleştirmek ve bir oyuncu topluluğu haline getirmek. Oynadığımız oyunlara bir sınırlama getirmeyerek her gün yeni bir oyun oynayarak topluca keyif...
  3. Thranduil45

Steward Role Playing Game [PW]

Merhaba dostlarım , StewardRPG olarak bu yazın ki serüvenimize CyplosRPG ile başladık.Lakin yönetim ekibindeki bazı ortaklarımızın yaptığı haksızlıklar , kaytarmalar xLarge ile beni gereğinden fazla rahatsız etti.Bizde bu olaya isyan edip "Darbe" niteliğinde değerlendirdiğimiz şekilde 30 dakika...
  4. Thranduil45

Germanwings uçağı düştü!

Barcelona-Düsseldorf seferini yapan Airbus A320 tipi bir yolcu uçağı, Fransız Alpleri'nin güneyinde düştü. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, 148 kişi taşıyan uçakta kurtulan olmadığına inanıldığını söyledi. Fransız La Provence gazetesi, Lufthansa'ya bağlı Germanwings havayolu şirketine...
  5. Thranduil45

Çanakkale'nin 100ncü Yılı

Bir Hilal Uğruna... 1. Dünya Savaşı sırasında İtilaf Devletleri Almanya'nın yanında yer alan Osmanlıyı etkisiz hale getirmek, Rusya'nın boğazlardan rahatça geçebilmesini sağlamak amacıyla İstanbul Ve Çanakkale boğazlarını ele geçirme planları yapıp, donanmalarını Çanakkale'ye sürmüşler fakat hiç...
  6. Thranduil45

Kerbal Space Program[Simülasyon] -KSP-

Kerbal Space Program (KSP) Nedir bu oyun neyin nesidir?İlk versiyonu 24 Haziran 2011 tarihinde kendi web sitesi ve belli siteler üzerinden yayınlanmıştı.Üniversiteli bir grup gencin fikri ortaya atıp geliştirdiği bana göre çok başarılı bir oyundur.2011 tarihinden 20 Mart 2013 tarihine kadar...
  7. Thranduil45

Steam Virus

Son zamanlarda sizinde dikkatini çekmistir , İngilizce başlayan bir diyalog viruslu bir linkle bitiyor.Hakkında bilgisi olan varmı?
  8. Thranduil45

Steam "Steam ağına bağlanılamıyor."

Bu olay olmadan daha 1 gün önce CS GO'dan çıkıp bilgisayarı kapatmıştım.Ardından yarın bilgisayari açtığımda böyle bir hata çıktı karşıma. Bilgisayari kapatıp açtım modemide resledim sonuç hala aynı.
  9. Thranduil45

Under the Dome(Dizi)

Baktımda forumda böyle kaliteli bir eserin konusunu bulamadım.Fırsat bu fırsat hemen açayım dedim.Kitabını okuyanlar arkadaşlar bilir Stephen King'in büyük bir eseridir.Mecazi anlamda değil yaklaşık 1000 sayfalık bir kitabın CBS tarafından dizi haline getirilmiştir.Gayette başarılı bir sonuç var...
  10. Thranduil45

Mouse(Sağ tık sorunu)

Önce modeli belirtiyim : Mad Catz R.A.T 3 Arkadaşlar mousede sağ tık yapinca örneğin steam var aşağıda sağ tık yapıyorum çıkış-kütüphane tarzi şeylere tiklayamadan direk steam o sekmelerden birine otomatik olarak geçiyor.Bu sadece steamda değil bütün alt sekmelerde oluyor.Bu sorun Arma3'ede...
  11. Thranduil45

Steamden Oyun İndirme Sorunu[Warband]-Çözüldü-

Dostlar bildiğiniz gibi 1.5 aydır ortalarda yokum bu gün geldim.Steamdaki güncellemeleri indirmek istediğimde hepsinde hiç bir ilerleme olmuyor hepsi %0 da kalıyor.Yardımlarınıza muhtacım.
  12. Thranduil45

Ban Hakkında..

Büyük bir ban sıkıntısı çekiyorum , en önemli serverlerden.Benle iletişime geçip serverlerin adminin steamını alabilicek delikanlı genç arıyorum ? Varmı yardım edicek ?
  13. Thranduil45

Diskte yer yok diyor.Acil Yardım !

Uzun zamandır D diskimde hep aynı bir yer kapasitesi var ne azalıyor ne artıyor yükleyip silmeme rağmen. Normalde 208GB alanım var D diskinde , ama kalan alanımın 20GB olduğunu söylüyor buraya kadar her şey normal fakat D diskindeki dosyaların toplamı 30CB birşey yani normalde çok daha fazla...
  14. Thranduil45

İnternet Paketi.

Arkadaşlar internetimi hızlandırmak istiyorum bu konuda pek bi bilgim yok eski bir modemim var 8 yıldır kullanıyorum bozulma vb gibi sıkıntılar yok ama yavaşlık çekmeye başladım.Evde 2 tane bilgisayar var hızın düşmesi bundan kaynaklanabilirmi ? Yoksa modem eski diye modemdenmi kaynaklanıyor...
  15. Thranduil45

cRPG Hakkında

Başlıkta belirttiğim gibi cRPGye bir geri dönüş yapmak istedi canım ama farkettim ki steam üzerinde girdiğimde serverler çıkmıyor. Sadece launcherinden açabiliyorum ? Her seferinde güncelleştirme yapıp launcheri bulmak istemiyorum ayrıca cRPGyi oynarken steam üzerinden olmadığı için mesajlaşma...
  16. Thranduil45

Oyun Önersisi

Arkadaşlar bana şöyle bi sağlam oyun önerisi lazım multiplayer yada online 3 kişiyiz arkadaşlarla beraber oynayabilmek için.Tür falan farketmez adam gibi oyun olsun yeter.
  17. Thranduil45

Trakai

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bir köye gidip bi bilgi almam lazımdı senaryoya göre ama ben ondan bi önceki görevde 3 tane köyü yağmalamam gerekirken o köylerin içinde bu köyde vardı şimdi trakaiye giremiyorum ne yapıcam ? :)
  18. Thranduil45

cRPG Banner

Şimdi bir klan kurdum onda falan sorun yok tamamdır.Sorun şu ki banner eklemeyi bir türlü beceremiyorum dosyalarına ekliyorum tamam orda sorun yok fakat sayfasından secicem çıkmıyor bir türlü ? Yardım lütfen.
  19. Thranduil45

PW4 Beta7'de Hile !

Dostlar sandığımda büyük bir miktarda para vardı ve adamın teki gelip parayı almış başka krallıklardanda hile kullanıyor büyük ihtimal bilen varmı nasıl önüne gecicez ?
  20. Thranduil45

Kaleyi Devretme

Arkadaşlar hani bir kale veya şehir ele geçirdiniz. Sonra soruyor ya bu kaleyi kime vermek istersiniz falan orda 2 şık var onlardan bir tanesi derebeylerimin fikrini alana kadar ertlemek istiyorum falandı tam hatırlamıyorum ben onu işaretledim fikirleri aldım hepsine sordum ama şimdi o şehri...
Back
Top Bottom