Search results for query: *

1. anımalplanett

Mod & Dersler İçin Çeviri İstekleri

Selamun aleykum gencler light darkness screnshootlarına baktım güzle benziyor indirdim ama tr yaması yok en yakın zamanda tr yamasını yaparsanız lütfen link atın indirelim.....
  2. anımalplanett

3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

kusura bakma ya kardes biliom yanlıs bisey yaptıgımı düzeltim tekrardan koycam haftaya yeni bir kale kılıc modeliyle doncem.. simdilik bu kadar.. iyi forumlar:smile:)
  3. anımalplanett

Mod Ekibi Toplama Başlığı

doğru söylüyonda kaplama ögretecek birini araıyorum kılıc modellemede 1 2 tane iyi yaptıgım bir kılc var onları kaplayamadım oyuna eklemyi bilmiyorum
  4. anımalplanett

[WB][S]Lords of Might and Magic: Before the Reckoning

Hayırlısı bakalım merak ettim simdiden inş ortaya cok güzel bir mod cıkar  sizede bol sanslar.. ama bu mod baya cok zor yapılır....
  5. anımalplanett

Ben mod hayatımda hic yapmaadım ama kılıc tasarlayabiliyorum wings 3d ile müthiş kılıclar yaptım ama bir türlü oyuna eklemeyi ve kaplamayı bilmedigim icin kısacası yardım edin bende mod yapımında sizlere yardım edebilirm . belki :grin:
  6. anımalplanett

1886 Western Mod Türkçe Yama ---V2--- Çıkmıştır

oyun da tek eksiklik Sehirlerin, kale, köylerin adı değimemiş onlarıda bi düzelti verirsen iyi olur sana zahmet
  7. anımalplanett

Mount blade 1.11 yüzüklerin efendisi türkce yama Lazım Cok acilll

kendi el becerimle zaten türkçelestirdim oyunu :grin: gerk kalmadı
  8. anımalplanett

Biri bana acil kaplamayı ve oyuna nasıl atıcağım söylermi cok acil lütfen yardım!!!!!
  9. anımalplanett

Kardes ben kılıc felan yapıyorum da kılıcın kaplamasını ve oyuna nasıl atacagımı bilmiyorum tek sorun bu yani 15 tane kılıc yaptım hepsi duruyor oyuna ata bilsem tmm dır baska bi sorun yok
  10. anımalplanett

s.a kardes ben sana bi kılıc atsam buraya bana kaplamasını yapbilirmisn yada sen bana kendi yaptıgın kılıclardan 1 kactanesini upload edebilirmisn lütfen cok acil lazım da
  11. anımalplanett

ben varımda mod yapkmak istiyorum birileri bana moedelleme veya kaplama ogretirse sevinirim
  12. anımalplanett

Birileri bana modelleme veya kaplama herhangi birseyi ögretirse bende yapabilirim yani
  13. anımalplanett

ben suana kadar hic bir mod ile ilgili birsey yapmadım ama yapmak isitiyorum bu konuda usta arkadasların yardımını alarak beraber mod yapmak istiyorum
  14. anımalplanett

Mod gurub aranır acemiyim daha önce hic yapmadım öğretirseniz sevinirim

S.a gencler daha önce kendi basıma bisler denedim ama beceremedim birileri yardım ederse bende sizler gibi mod yapmak istiyorum.. eger yardım ederseniz yapabiliriz beraberce bir mod
  15. anımalplanett

iyi bir mod istiyorsanız bu yazdıgım modu indirin cok eğlenceli bir mod

YADA SU LİNK TEN İNDİREBİLİRSİNİZ http://www.mountfanblade.com/index.php?setlang=tr&cat=addons&id=37

16. anımalplanett

iyi bir mod istiyorsanız bu yazdıgım modu indirin cok eğlenceli bir mod

1866 WesTern mod oyuna bi göz atın oyunda cok degisiklik var mesala savasa girdigin harita degişik silah efectleri iyi grafikleri basarılı neyse size bırakıyorum bi göz atın derim ama begenmesseniz silebilirsinz..... Link: DOWNLOAD - 1866 Western Mod (v 0.9.0) - Mount Fan Blade LİNKE...
  17. anımalplanett

Ak Ela - Beta 0.2

saol kardesim +++emeqine saqlık  :wink:
  18. anımalplanett

Tüm Hileler ve Küçük "Trick"ler

Bende kendi charımı export ladım müthis oldu bir hata yaptım oda cok hızlı kosuyo 1000 mtreyi 3 saniyede füze gibi gidiyo :grin: tek atıom bütün adamlara bi vurusta 600 700 cakıo
  19. anımalplanett

[İstek/bildiri]TLD Türkçe Yama

bende arıyorum ama malesef bulamadım banada gerekli programları söylerseniz bende yardımcı olabilirim belki
Back
Top Bottom