Search results for query: *

• Users: chrisss
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. chrisss

ZeitGeist

Dün gece Ülke Tv'de , Sıradışı programında izledim. 11 eylül hakkında acayip iddialar taşıyan , bunu kolaj çalışması gibi önümüze seren sağlam bi belgeseldi..3 bölümden oluşuyor., 1. bölüm din kurumunun güvenini zedelemek için bilgi üretmek, hristiyanlığın bazı diğer dini figürlerle olan...
  2. chrisss

Forumda dumur olduğunuz anlar

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,30528.0.html Bu konuyu görünce aklıma geldi  :)
  3. chrisss

Eski şarkılar =)

2000'li yıllardaki şarkılardan -Gerçi zaren 2000'li yıllardayız ama 2000,2001,2002,2003 etc. yıllarını kastediyorum- hatırladıklarınız var mı? Bi arşiv yapıyorum da.. Ben bir kaç tane buldum ; P.Diddy ft. Faith Evans - I'll be missing you P.Diddy ft. Usher - I need a girl B2K ft. P.Diddy -...
  4. chrisss

Görev Yöneticisi ve Kayıt Defteri Düzenleme

Görev Yöneticisi devre dışı bırakılmış kendi kendine şöyle bi hata alıyorum : Görev yöneticisi , yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı. Admin. olarak oturum açtığım halde bu sorun devam ediyordu. Ben de EnableTM.reg adlı kayıt girdileri dosyası oluşturdum Açmayı denediğimde de Kayıt...
  5. chrisss

50 Cent ^_^

Eheheh 30 Milyar aldı 50 Cent.  :mrgreen: Parayı da zavallı İstanbul Attack'daki Ramiz'e verdi.  :P Hiç albüm yapamamışmış da ona albüm yapacaklarmış.  :mrgreen: Sanki değerlendirecek başka bir şey yok.  :lol: Adama sakız parası zaten cebinden çıkarır o parayı.  :)
  6. chrisss

Pawn Taleworlds Turnuvası / Pawn Tournament

:lol: Evet arkadaşlar.. Forumda pawn oynayanlar 7 Kasım Cumartesi Gününe kadar Burada post olarak oynadıklarını belirtsinler , Turnuvaya kayıt edelim. (  :mrgreen: ) Turnuva şöyle olacak : Oyanayan üyeler kura ile eşleşecek (  :mrgreen: ) , Belirli bir tarihtede battle yapılacak. Sonra 1vs 1...
  7. chrisss

Brick & Blade (Lego M&B)

Alışıtığınızdan çok farklı  bir mod. Fikir süper.  :D http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,28679.0.html Not : Modu yeni fark ettim de . :D Bilmeyen varsa görür.
  8. chrisss

Dvd Writer alıyorum. Sizce ne alayım?

Dvd writer alacağım.Fakat hangi marka , hangi model alayım bilmiyorum. 40-65 YTL arası bir fiyat aralığında olsa iyi olur. Yardım ederseniz sevinirim. Philips son zamanlarda bayağı bozuk mal satıyormuş sanırım. :?
  9. chrisss

Pembe Dizilere Hayır! Fan Club

Yoğun istek üzerine (!  :) ) Bu Fan Club'ı açmaktan mutluluk duyarım  :mrgreen: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,41231.0.html Buy konudan yola çıkarak açmış bulunmaktayım.  :) Kurucu Üyeler : Chris                         Panzergeneral Üyeler :  Pirate_Tr             bbbbc...
  10. chrisss

Görev Çevirileri ve Görev Yardımları..

Evet arkadaşlar Forum tayfaları olarak bu konuyu açmak boynumuza bir borç oldu. :P Forumda pek çok kez karşılaştığım(IZ) için bu konuyu açmaya karar vermiş bulunmaktayım.  :) Not: İSTEYEN HERKES  çeviri yapabilir (Doğru çevirebiliyorsa), yardım edebilir. Siz sorun/yazın bizçevirelim , yardım...
  11. chrisss

Sabahları ne yaparsınız? :)

Hadi gençler canlandırın konu dışını..  :) Örn : Saat 4 buçukta kalkıyorum sabah namazına  :D sonra geliyorum eve 6 oluyor saat.Mtv'yi açıyorum Mtv İnsomnia  kuşağı oynuyor.. Bir kaç güzel şarkı dinliyorum..Sonra bazen film oynuyor izliyorum.. 7'de yatıyorum (2'de yatıp 4 buçukta kalkarsam...
  12. chrisss

Popmundo (Ya da eski adıyla popomundo) Oynayan?

Popmundo oynayan var mı??Varsa isminiz,şehriniz?Taktikleriniz , öğütleriniz??..  :P İsmim : Saim Hoca Şehir : İzmir (İstanbulda oturuyorum ama niye İzmir açtım bilmiyorum.. :P) Grubum : Bada Bing . Oyuna dün başladığım için biraz kötü ... O ne yav??Diyorsanız : Popmundo internet üzerinde...
  13. chrisss

Resimle Cevap verme

Resim Savaşlarıyla karıştırmayın resimle cevap verme yani sadece.. Bi üstteki resime üstünlük sağlama yok. Örn:
  14. chrisss

Orta Dünya'nın Geliştirilmesi/Önerileriniz

Orta Dünya Konusu/oyunu  geliştirme aşamasında.Sizce neler eklenmeli , neler değiştirilmeli? Yorum ve önerileriniz...
  15. chrisss

En sevdiğiniz yabancı dizi?

En sevdiğiniz/en çok izlediğiniz yabancı dizi? Not : Herkesin 2 oy hakkı vardır. İlk oy benden : The Sopranos , Heroes .  :P
  16. chrisss

Çizgidiziler/Anime

En sevdiğiniz çizgidizi/anime/manga ?
  17. chrisss

Reklamlardaki Saçmalıklar,Mantık Hataları

Dediğim gibi reklamlardaki gördüğünüz saçmalıklar, mantık hatalarını yazın. :P Örn.: Vodafone reklamında neden kadın gazozunu garson dururken malum şahsiyet 'e açtırmak istiyor? gibi. :mrgreen:
  18. chrisss

Şarkı önermece(oyun mu değil mi bilmiyorum :mrgreen: )

Daha önce açıldı mı bilmiyorum fakat göremedim, bulamadım. Alttakine bir şarkı öner. Yabancı / Yerli  fark etmez. Örn. : Sagopa Kajmer ft kolera - kolaysa anlat :P
  19. chrisss

Ativan abi bakar mısın?

Gerekenin yapılmasını arz ederim.
  20. chrisss

Ekran Kartınız?

Benim yakında Nvidia 8600 Gt olacak inşallah.Sizce iyi mi? :P
Back
Top Bottom