Search results for query: *

• Users: Suqlat
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Suqlat

Savaş atı kıtlığı

Sayın geliştiriciler bilmiyorum burayı okuyor musunuz ama askerleri rütbe atlatmak için savaş atı gerekiyor ancak her şehirde savaş atı olmuyor olsa da 1-2 tane oluyor bu da çok nadir yani at yetiştiren köylerde bile 1 tane savaş atı var tüm oyun savaş atı aramakla geçiyor bence buna bir çözüm...
  2. Suqlat

Yetenek ağaçlarındaki çalışmayan özellikler

Görüldüğü gibi talent her bir tımar için parti boyutuna +2 veriyor ancak benim max parti boyutum 120'ydi hala 120
  3. Suqlat

BALIĞA LİMON SIKILIR MI SIKILMAZ MI?

Geçen sene ülke gündemimizi meşgul eden "Menemen soğanlı mı soğansız mı olur?"'dan sonra balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı diye bir gündem yaratıldı tabi ki arkasında tahmin edebileceğiniz gibi yemeklerin şahı, übermensch vedat milor var. Twitter oylamasına Buradan katılabilirsiniz. Burada da...
  4. Suqlat

Adım adım iç savaşa

Evet arkadaşlar, bu konuyu açmak ile açmamak arasında çok gidip geldim ancak bir video atacağım bunu izleyelim ve fikirlerinizi almak istiyorum. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1754972271497108&id=1405230593137946 Şahsi fikrim. Kendi ağzıyla müslüman ülkelerinde savaşları kendi...
  5. Suqlat

Bilgisayar mı konsol mu? Konsol hakkında bir kaç soru.

Arkadaşlar merhaba, bu aralar yeni bilgisayar almak veya ps4 almak arasında gidip geliyorum. Gönlüm pc den yana ama fiyatları çok pahalı ben şimdi bilgisayardan ps 4 kalitesinde bir performans almak istesem kaç parayı gözden çıkarmam gerekiyor? Grafiği pek önemsemem ki ps4'ün de küçümsenmeyecek...
  6. Suqlat

Çizimler ve Karakalem Çalışmaları

Merhaba arkadaşlar,  bu konuya çizdiğimiz çalışmaları atalım birbirimizin eksiklerini, gediklerini gösterelim. Ben bir kaç çalışmamı atayım, hatta ilgi olursa çizim yarışmaları falanda yapabiliriz.
  7. Suqlat

TÜBİTAK'ın mükemmel icatları

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, kısaca TÜBİTAK, Türkiye'de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülerleştirmeyi amaçlayan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın "ilgili" kuruluşlarından olup özel hukuk...
  8. Suqlat

Warband daki sevdiğiniz modlar bannerlord da olsa?

Merhaba arkadaşlar, konu başlığından da anlaşılacağı gibi Warband da beğendiğiniz modun Bannerlord da olmasını istiyorsanız aşşağıda vereceğim linke tıklayarak Bannerlord'a uyarlanması'nın kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem sesinizi duyurup hemde sevdiğiniz modun yapımcılarına destek...
  9. Suqlat

Hiç bitmeyen hikaye [Troll Armağan]

Arkadaşlar daha önceden böyle bir konu vardı ama ölmüş. Onun için yeni konu açtım. Eski konudaki kurallar buradada geçerli ama bilmeyenler vardır yazayım. Not: Hikayeyi uzatabildiğimiz kadar uzatacağız yani ana karakter ölmeyecek. KURALLAR Örnek 1 - (Bunu Sakın Yapmayın) Üye 1 - Armağan yeni...
  10. Suqlat

Blockade 3D - Siperini kaz ve savaş!

Oyunumuzun ismi Blockade 3D Arkadaşlar oyun gayet zevkli steamda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyun minecraft ve Unturned karışımı bir şey kendi siperini kazıp savaşabiliyorsun ve bir çok özellik. level sisteminin bulunması ayrı güzelleştiriyor. Tam yedi tane oyun modu...
  11. Suqlat

Steam'e türk lirası desteği geliyor!

Steam'e türk lirası desteği geliyor! Dünyanın en büyük dijital oyun satış platformu olarak gösterilen Steam'e, Türk Lirası desteği geliyor. Şu anda Türk oyun severlere Türkçe dil desteğiyle hizmet veren platformun 2014 yılı içerisinde satışlarda Türk Lirası'na da destek vereceği açıklandı...
  12. Suqlat

Mount & Blade Warband Asya modu

Arkadaşlar bir mod geliştirmişler mod asya modu Mount & Blade in multiplayer modu olarak çıkacak her halde benimde pek bir bilgim yok bir yerden gördüm bütün mapleri düzenleyip vuruş animasyonları yapmışlar.  :o ses getirecek bir moda benziyor. Buyurun video
  13. Suqlat

Napolyona hakem gerek.

Arkadaşlar Wfas ta olduğu gibi napolyondada hakem olsa iyi olmazmı ? Hakem şunlara müdahale edecek: Kafa gösterme Formasyonu bozmak (Line Battle formasyonunu) ve diğer maç kuralları... Not:Hakem kesinlikle klansız olmalıdır.
  14. Suqlat

Tales of Middle Earth modunun kapatılması.

Arkadaşlar bu gün çok kötü bir şey oldu Tales of Middle Earth modu bitti daha yapmayacaklar 2 tane ergen yüzünden C.C.G. modu rafa kaldırdı  :x sonrada neden mod çıkmıyor diyorlar ulan bunlar elime geçecek sabah akşam döveceksin. Sevindizmi C.C.G. modu bıraktı...
  15. Suqlat

Persistent Frontier

Arkadaşlar çok güzel bir mod buldum her şey süper indirdim oyuna girdim sorun yok servere girdim join game yazısı çıkıyor orada donuyor hiç bir şey çıkmıyor tıklıyorum filan pencereli modda açınca yanıt vermiyor yazıyor üstte bu çözümü yokmu modu oynayamassam gözüm açık gider  :)
  16. Suqlat

Native multiplayer sorunu

D&R 'dan aldığımız Mount And Blade Koleksiyon Paketi'ile  ile ilgili bir sorun yaşıyoruz. Mount And Blade With Fire And Sword ve Napoleonic Wars'a girebilmemize rağmen Warband Oyununa girmek istediğimizde geçersiz seri numarası hatası veriyor bunun sebebinin 6x4 seri kodundan dolayı...
  17. Suqlat

The Mummy ~ Web taramalı savaş oyunu

Evet arkadaşlar oyunumuz The Mummy adlı bir filimden ortaya çıkmış durumda. oyunda fazla adam yok neyse kısa keseyim. http://themummy.bigpoint.com/?lang=tr Türkçeside var ve daha beta.
  18. Suqlat

[WB][B] L'AIGLE: Napoleonic Warfare

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,195571.0.html Beyler bu mod çıkmışmı ingilizcesi olanlar bakabilirmi napoleonic'in sp si bildiğin.
  19. Suqlat

Turan ordusu.

Arkadaşlar haberlerde gördüm Turan ordusu kuruldumu diye bir haber içeriğine baktım. Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan ve Moğolistan işbirliği bir adım öteye taşındı. İlk askeri ortak yapı TAKM kuruldu. Genel karargahı Ankara'da bulunacak örgüt 'sadece barışa hizmet edecek'. Amblemini ise bir...
  20. Suqlat

İstanbulda deprem

Arkadaşlar demin deprem oldu :) Büyüklüğü 6,2 olarak ölçülen şiddetli deprem Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklama göre deprem Ege Denizi'nde Çanakkale'nin 80-100 km açığında meydana geldi. Meydana gelen deprem özellikle Ege Bölgesi'nde oldukça şiddetli olarak hissedildi. İzmir ve...
Back
Top Bottom