Search results for query: *

1. Sistem gereksinimleri

Oyunun hiç açılmadan carsh hatası vermesinin sistem ile alakası var mı bilgisi olan var mi
  2. Windows 10

YusufPasha said:
    Windows 10 ile alakası yoktur yüksek ihtimal bende Windows 10 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. Başka bir şey olabilir.
    teşekkür ederim cevap verdiğin için nevyaptıysam olmadı ya Windows 7 kürüyorum oluyor 10 da hep aynı
  3. Windows 10

Arkadaşlar Windows 7 de açılan oyun 10 da açılmıyor çalışmayı durdurdu hatası alıyorum uyumlulukla çalıştır bu forumdaki herşeyi denedim olmuyor  oyunu defalarca kurdum yok not: oyun orjinal
  4. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Daha önce yazıldımı bilmiyorum. Köy yağmalarken bizzat köylüleri keserek üstlerinden evlerinden eşya alma seçeneği olsa güzel olur.
  5. Bir Uzmanın Tavsiyeleriyle:Warband Oynamak(Hilesiz)

Benim konum hortlamış =) yine
  6. Sınır Vakası olayı.

Klargus,Harlaus,Beranz gelse 700 ü buluyor =). 150 savadyalı şövalye ile uğraşılırmı =). Nord kalkan duvarını yarıyorlar.
  7. NPClerin Lord olunca kullandıkları asker ırkını değiştirme?

Bilen yok sanırım asker adı değiştirme ülke adı değiştirme hepsi var bunu bir türlü bulamadım
  8. NPClerin Lord olunca kullandıkları asker ırkını değiştirme?

Arkadaşlar başlıkta olduğu gibi mesela Aleyen Veagir askerleri kullanıyor onu nasıl Sarranid askeri kullanmasını sağlarım hangi dosyadan oluyor bilen varmı.
  9. oyunda kasma sorunu

Bende de vardı sinir oluyordum. Format atınca düzeldi.
  10. Full okçu ordu

Ful okçulardan oluşan bir orduyla kendinin 2 katı bir orduyu kolayca yenersin ama savaş uzun sürer nasıl yenerim dersen düşman birlikleri okçulara yaklamasına yakın savaştan geri çekilerek tabi bunu tab tuşuyla yapmayacaksın savaş alanından ayrılacaksın.
  11. Dragon Age

Arkadaşlar Tank Savaşcı ve Rogue statları nasıl olur.
  12. Dragon Age

Witch Haunt nasıl yükleniyor arkadaşlar error veriyor yüklenirken
  13. Dragon Age

Arkadaşlar bu Morrigan p.ç beni yıktı resmen son savaşı oynayacak gücüm kalmadı. Kltk benden çocuk istedi arcdemon ruhu içine girecekmiş de bende kabul etmedim oda grubu ve beni terk ettti hem duygusal olarak hemde güç olarak çökmüş durumdayım. Ama Weayne uyarmıştı beni  :oops:
  14. Dragon Age

Tek başına kesiyorsa helal olsun ben healer büyücü olmadan kesemem.
  15. Dragon Age

Çok sağol kardeş buldum zırhı .
  16. Dragon Age

Erudito said:
    Archdemon spirit hasarı veriyor, fiziksel ve spirit bas tamamdır.

Teşekkür ederim.
    Kardeş birde bu  juggernaut armor için havuzdan çanağı alıyorum içine su dolduruyorum sunağa gidip koyuyorum dua edince su gaz oldu uçtu diyor. sonra  2 tane yaratık çıkıyor görev tamamlandı diyor ama kapı hala kitli çanakta kırlmıyor.
  17. Dragon Age

Arkadaşlar Archdemon'a karşı hangi savunma olur diğer ejderhalar ateş savunmasıyla rahat kesiliyor. Birde Başlangıç olarak zorda başladım çok güçlü rakiplerler geliyor sürekli ben lvl alıyorum tamam şimdi rahat keserim diyorum daha da güçlü oluyor rakiplerde.
    Berserkerim ama tek elli kılıç daha seri vuruyor ıskalamadan anlamadım bu işi. Silah olarak İnancın ışığımı o baltayı kullanıyorum.

18. Dragon Age

Arkadaşlar ben Lelinia gruba almak istiyorum ama Lothering işgal altında alamam mı? artık yanıma birde Orzammara nereden gideceğiz haritada gözükmiyi nabucuk bobo.

19. TAKTİKLER

%149 Zorlukta Rodoklar ile savaşmadan Rodok krallığını ele geçirmiş olduğum savem var. Nasıl Oldu bu iş diyeceksiniz yanıma namı yüksek bir kaç lord çektim onlara beni takip et dedim onlar savaştı 500 - 100  en fazla kralla 700 e 350 savaştık ben zaten savadyalı şövalye gibiyim elimde seher yıldızı, güçlü darbe 5  online oyunlarda tek atma diye tabir edilir ya rodok çavuşumuş kahramanmış at üstünde seher yıldızı en az 80 hasar veriyor.

Mesela savaş alanında bir taktik vereyim mareşal olduğunuzda krallıktaki askerlere söz geçirebilirsiniz.
    Varsa hemen okçuları tepeye çekiyoruz önünede piyadeleri yerleştiriyoruz burda rodok okçuları piyadelere saldıracak süvarilere beni izle diyeceğiz sonra çavuşlar yaklaşınca arkalarına geçip okçulara dalın süvariler hücüm piyadeler hücüm komutu ile düşmanın yeni askerleri savaş alanına geldiğinde bunu tekrarlayın zafer kesin.
  20. Don't Satrve

Selam arkadaşlar. Yaz boyunda oyun aradım sıkıntıdan warband oynamaya devam ediyordum derken Don't Starve ile tanıştım beni acayip sardı ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Eğer oyun arıyanlar varsa bilmeyenler için Dont Starveyi tavsiye ederim. İlk 3 oyunumda 6 günde öldüm diğer iki...
Back
Top Bottom