Search results for query: *

1. ^^Evo^^

Gözüm Döndü-Lord İnfazı

İnfaz etmeyince dönüp dönüp geliyorlar.
    İnfaz edince oyunun dengeleri bozuluyor. Kimse kalmıyor ve de onur muhabbeti. İki ucu değnek.
  2. ^^Evo^^

oyun minumum 5 milyon adet satmış

Şuanda EA geri döndü Steam'e. Şirketler yavaş yavaş anlıyor Steam'in gücünü önümüzdeki yıllarda Ubisoft'da geri dönecektir. Çoğu kişi oyun Steam'de yok diye almıyor bile oyunları e dolayısıyla satışları da etkiliyor. Firmalar da bunu görmüş ki EA gibi büyük şirket Steam'e geri döndü.
    Skyrim için geçenlerde mod çıkardılar birlikte oynanabiliyor bunu Bannerlord'da yaparlar mı bilemiyorum.

Bu bir gerçek hocam. Eğer oyun steam'da yok ise kesinlikle almam.
  3. ^^Evo^^

Skill puanları daha hızlı arttırma ?

Beta sürümü bir denemiştim. Her savaşta level atlıyordun. Normal sürüme bir bakın isterseniz.
  4. ^^Evo^^

Oyun çok kolay

An itibariyle yapacak bir şey kalmadı. Herkesi sildim haritadan.
    Finalde aserai'ler kendi aralarında ikiye bölündü. 149 asker ile 500 kişiyi rahat alıyorum. Para kazanmak kolay.
    Sildim bütün kayıt dosyalarını. Yeni kayıt açıp sakin sakin mi oynasam yoksa güncellemeleri mi takip etsem bilemedim. Savaşa doydum.
  5. ^^Evo^^

Yoldaşlar Silah Özelliğini kullanabilir mi ?

Eğer silah becerisi tutuyor ise kullanır tabi ki.
    Benim yoldaşlar balta kullanıyor hep.
  6. ^^Evo^^

Mount & Blade: II Bannerlord umarım bu kadar değildir

Burada olay savunma, savunmama değil. Ben kişisel olarak oyuna doydum. Beni tatmin etti. Verdiğim paranın karşılığını aldım. Hata ıvır zıvır umurumda değil açıkçası. 130 saat oynamışım çıktığı günden beri. Hata yaşadık mı elbet yaşadık. Ama adı üzerinde ERKEN ERİŞİM. Adamlar 2 milyon sattık deyip selam aleyküm de diyebilirlerdi. Uğraşıyorlar sonuçta. İlk defa bugünü boş geçtiler. Ki büyük yama gelecek o sebepten.

Çok Olumlu (66,83:cool: yorum almış steamdan.

Red Dead Redemption 2 bile bu kadar yorum almamıştı ilk zamanlar. Koskoca rockstar öyle 2 3 günde stabil hale getiremedi oyunu. Kaç zaman sürdü.

Temennim herkesin keyif aldığı optimizasyon sorunları çözülmüş pek bug olmayan bir oyuna dönmesi.
  7. ^^Evo^^

Senin dediğin gibi olunca işte yazdıkların hiç dikkate alınmıyor gibi hissediyorsun. Sonuçta elimizden geldiği kadar feedback vermeye çalışıyoruz. Dikkate alınmıyorsa ingilizce forumda yazalım yani.

Şahsen tw çalışanı olsam alır sabahtan akşama kadar elime kağıt kalem her şeyi not alırım üşenmeden. Forum da bir nevi beta sürüm sayılır (: Haklısınız. Bu tarafından düşünmemiştim.
  8. ^^Evo^^

Optimizasyon ve bugları hallettikleri zaman içeriklere geçicekler gibi görünüyor. Ama yol haritalarını kimse bilmediği için forumda böyle postlar açmamıza sebeb oluyorlar. Haklıyız da açmakta ama dikkate alınıyor mu bilmiyorum bana göre sadece ingilizce forumdaki postlara dönüyorlar gibi gözüküyor.

Hocam ben oyuncu olarak takip edemiyorum. Onlar nasıl takip etsinler. Devamlı konu konu konu konu. Çok boğulduk yahu. Çoğuna bakamıyorum artık ben bile.
  9. ^^Evo^^

Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Kasayı açtım genel bir temizlik yaptım bugün. Macunu falan yenilemedim ama.
    Ryzen 5 2600 stok soğutucu. Gtx1080.

3 saatlik oyun sonrası anlık değerler.

10. ^^Evo^^

Sessiz Sakin Bir Krallık Var Mı?

Nedense benim hiçbir oyunumda Khizaitler genişleyemedi hatta son oyunumda bir şehir kaybettiler genelde imparatorluklardan biri(güney) ve Vlandia genişliyor 1.0.10 oynarkenki oyunumda Vlandia-Güney Imp kalmıştı en sona
    Kergitler yıkıp geçti bende vallahi (:
  11. ^^Evo^^

Sessiz Sakin Bir Krallık Var Mı?

Vlandia bu iş için ideal diyebilirim Battania nın aksine çok toprak kaybetmiyor ve çok fazla aktif ve yıpratıcı savaşlara girmiyor
    En azından benim oyunlarımda öyleydi
    Benzer şeyler yazacaktım. Topraklarını iyi savunuyorlar. 900 gün sonunda hiç toprak kaybetmedi adamlar. Ve de khuzaitlere uzak oldukları için o yoğun saldırılara maruz kalmıyor diğerleri gibi. Konum olarak ta yerleri güzel.

Aserai'ler de bölge olarak avantajlı çok.
  12. ^^Evo^^

1.0.9'a geri döndüm crash veriyor oyun

Bende bu şekilde kurtardım. Beta'ya geçmeden iyi ki yedek almışım.
  13. ^^Evo^^

Bannerlord Merdiven Bug

Eğer kuşatma yapacağım yerde 400 asker var ise (sağlam asker grubu) koçbaşı ve kule yapıyorum mutlaka.
    Merdivenlerde saçma sapan buga giriyorlar. Tek de dalamıyorsun. Bekle Allah bekle (:
  14. ^^Evo^^

:smile: Benim internetim o kadar hızlı değil tam silecektim bende son anda gördüm neyseki. Eski savemi 1.1 ile girdikten sonra yedeklediğimi fark ettim bende ona yandım şimdi :grin:.Yeni save ile devam edeceğim artık.
    Eyvah eyvah gitti mi her şey. Ben betaya girmeden önce yedek alıp maile atmıştım. Khuzait'lar kaldı bir tek. Komple tek renge boyayacağım haritayı. Büyük güncelleme ile yeniden başlarız artık.
  15. ^^Evo^^

Evet sorun çözüldü. Oyuna devam et dediğimde crash vermiyor. Yeni save açıp farklı kaydet dediğimde de crash vermedi. Sağol dostum.

Hadi dedim ne var ne yok kaldırayım. Tertemiz denerim diye düşündüm.
    Yedekteki dosyamı sildikten sonra gördüm bunu :grin: Çıldırıyorum şu an :grin:

Neyse ki 100 megabit. Çözüldüğüne sevindim. Eski kayıtta problem yoktur inşallah :sad:
  16. ^^Evo^^

Yeni oyun açıp farklı kaydet dediğim vakit crash yiyorum. Sapıttı oyun (:

17. ^^Evo^^

Hiç bir sürüm fark etmiyor. Oyuna devam et dediğim vakit hataya düşüyor.
  18. ^^Evo^^

Silip yükledim yine aynı. Yeni oyuna başladığım vakit kayıt ettiğim veriye ulaşamıyorum.
    Hepten çorba oldu ):
Back
Top Bottom