1.0.9'a geri döndüm crash veriyor oyun

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ben 1.1'i beta olarak indirdim. Sonra 1.0.9'a geri döndüm. Döndüğümde oyuna devam et dediğimde yada oyunu kaydederken crash yiyorum. Acaba 1.1 betadan çıkıp herkese geldiğinde sorun düzelir mi? Yoksa oyunu silip tekrar yüklesem mi?

Aynı durumdayım şu an. Hiç bir türlü eski kayıtlara ulaşamıyorum. Neyse ki yedek almıştım betaya geçmeden. Bir deneyeceğim şimdi.
Yine olmaz ise yeni güncelleme bekleyeceğiz büyük ihtimal.

Aynı durumdayım şu an. Hiç bir türlü eski kayıtlara ulaşamıyorum. Neyse ki yedek almıştım betaya geçmeden. Bir deneyeceğim şimdi.
Yine olmaz ise yeni güncelleme bekleyeceğiz büyük ihtimal.
Yeni save açıp oyunu kaydet dedim onda da crash verdi. Silip yüklemekte istemiyorum. Savemi yedeklemiştim bende. Büyük ihtimalle dediğin gibi 1.1 betadan çıkıp herkese güncelleme olarak geldiğinde sorun çözülür gibi.

Yeni save açıp oyunu kaydet dedim onda da crash verdi. Silip yüklemekte istemiyorum. Savemi yedeklemiştim bende. Büyük ihtimalle dediğin gibi 1.1 betadan çıkıp herkese güncelleme olarak geldiğinde sorun çözülür gibi.
Yeni oyunda sıkıntı yapmadı bende. Devam et dediğim vakit hata veriyor. Şimdi yeniden geri alıyorum bakalım ne olacak.

Tamam baba bende de vardı çözdüm sorunu banada bir arkadaş söyledi belgelerimdeki tüm bannerlord İle olan ilgile herşeyi sil ondan sonra denetim masası de klasör seçenekleri de ordadan gizli klasörleri görünür yap ondan sonra program files a git ordan program data de orda bitane bannerlord klasörü olacak onuda sil çözümde budur beyler arkadaşa teşekkür ederim tekrardan @Efsunger

Tamam baba bende de vardı çözdüm sorunu banada bir arkadaş söyledi belgelerimdeki tüm bannerlord İle olan ilgile herşeyi sil ondan sonra denetim masası de klasör seçenekleri de ordadan gizli klasörleri görünür yap ondan sonra program files a git ordan program data de orda bitane bannerlord klasörü olacak onuda sil çözümde budur beyler arkadaşa teşekkür ederim tekrardan @Efsunger
Şimdi deniyorum.

Evet sorun çözüldü. Oyuna devam et dediğimde crash vermiyor. Yeni save açıp farklı kaydet dediğimde de crash vermedi. Sağol dostum.

Hadi dedim ne var ne yok kaldırayım. Tertemiz denerim diye düşündüm.
Yedekteki dosyamı sildikten sonra gördüm bunu :grin: Çıldırıyorum şu an :grin:

Neyse ki 100 megabit. Çözüldüğüne sevindim. Eski kayıtta problem yoktur inşallah :sad:

Hadi dedim ne var ne yok kaldırayım. Tertemiz denerim diye düşündüm.
Yedekteki dosyamı sildikten sonra gördüm bunu :grin: Çıldırıyorum şu an :grin:

Neyse ki 100 megabit. Çözüldüğüne sevindim. Eski kayıtta problem yoktur inşallah :sad:
:smile: Benim internetim o kadar hızlı değil tam silecektim bende son anda gördüm neyseki. Eski savemi 1.1 ile girdikten sonra yedeklediğimi fark ettim bende ona yandım şimdi :grin:.Yeni save ile devam edeceğim artık.

:smile: Benim internetim o kadar hızlı değil tam silecektim bende son anda gördüm neyseki. Eski savemi 1.1 ile girdikten sonra yedeklediğimi fark ettim bende ona yandım şimdi :grin:.Yeni save ile devam edeceğim artık.
Eyvah eyvah gitti mi her şey. Ben betaya girmeden önce yedek alıp maile atmıştım. Khuzait'lar kaldı bir tek. Komple tek renge boyayacağım haritayı. Büyük güncelleme ile yeniden başlarız artık.

Back
Top Bottom