Search results for query: *

1. JohnyWilson

VC - Sohbet&Yardım Platformu

Onlymount said:
    Arkadaşlar merhab butun mount and blade dlclerinin hepsini oynadim ve story mode(hikaye modu ) VC ye eklenmis diyerlerinde bu kadar yogun degildi ama bir senedir bekliyorum türkçe yamasini varsa linkini atin lutfen eger cikmammissa yapmak  isteyenlere programlamada yardim yaparim
    Yazın ben de büyük bir hevesle önsipariş etmiştim Steam üzerinden. Ne yazık ki gelmedi, arkadaşlar uğraştı sonra ise projeyi iptal ettiler, birisi bu işe kalkıştı başlamadan bıraktı falan. Büyük umutlarınız olmasın yani, DLC kurucuları yaparsa yapar.
  2. JohnyWilson

Mount&Blade Warband Viking Conguest Türkçe Yama Çalışması..

agon said:
    Taleworlds günceller.
    Güncellemiyor.
  3. JohnyWilson

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Beklentimi gram karşılamadı, savaş sahneleri aynı, kuşatmalarda bi' ek olarak siege weapons denilen sistem getirilmiş, açıkçası büyük umutlarla izledim, kaç senedir bekliyorum diye. Üzdü.
  4. JohnyWilson

True Detective - Dizi

Ekşi'de felan yorumları okuyunca fark ediyorum da, diziyi kimse beğenmemiş. Bu ikinci sezonun yeri, ortamı, atmosferi apayrıdır bana göre. Beğenmemek elde değil.
    2.bölüm spoiler
    Roy'a nasıl kıydınız be :C
  5. JohnyWilson

Heroes of the Storm - Açık beta çıktı!

Şöyle yukarı çıkarayım konuyu. Oynamak isteyen felan olursa Berka#2612 ekleyebilir. :iamamoron:
  6. JohnyWilson

türkçe yama çalışmaları ve yeni sürüm

Uedisan said:
    Oyun Türkçe oldu ama :smile: bilginiz yok sanırım
    Hocam gözünü seveyim, Türkçe oldu deme ya. Yamanın hali ortada.  :sad:
  7. JohnyWilson

Viking Conquest Türkçe Yama %70,21 (DURDU)

Uedisan said:
    Not: Yamayı yarıda bıraktınız diye bizi suçlamayın bizler yarıda bırakmadık adamlar orijinal yama çıkardılar.
    Dostum o yamaya "yama" diyebiliyor musun, cidden?  :shock:
    Yeni bir yama lazım, en azından bir ekip lazım ki çevirideki bütün hataları düzeltsin. Yaz yaz bitmez yamadaki hatalar.
  8. JohnyWilson

Viking Conquest: Reforged Edition - Open Beta (Steam)

Negatrm said:
    Şu çeviri olayını az daha açabilir misiniz? Düzenlemeyi ufak bir ekip oluşturup yapabilirim eğer tam sürümde de düzeltme gelmezse. İmla hataları mı? Yazım yanlışları mı? Yoksa Google Çeviri ile mi çevirmişler?
    Fikrimi sorarsan, sanki eski MB çevirilerini alıp yapıştırmışlar, bu nedenden dolayı bir kısım çevrilip bir kısım çevrilmemiş gibi olmuş. Ayrıca birkaç yeri çevirmişler, ama daha çok bir kısım çevrili diğer kısım değil.
  9. JohnyWilson

Viking Conquest Türkçe Yama %70,21 (DURDU)

Dostlar, direk normal VC için çıkaracağınıza biraz bekleyip Reforged Edition'u da çevirerek yayınlasaydınız daha iyi olurdu.  :roll:
  10. JohnyWilson

Viking Conquest: Reforged Edition - Open Beta (Steam)

Daha beta sürümünde, anlayışlı olmak lazım. Bakalım, indiriyorum. :smile:
    Edit: Ooo, baya kötü olmuş ya çeviriler, gerekli yerlere iletmek lazım. Genel olarak oyun iyi olmuş ama birkaç daha bug giderilip, çeviri düzeltilirse tadından yenmez.
  11. JohnyWilson

Yardım Edin

Kontrolleri varsayılan ayarlara döndürmeyi denediniz mi?
  12. JohnyWilson

Çocuk Yapma Rehberi

En iyi rehberlerden biri olmuş!
  13. JohnyWilson

Viking Conquest: Reforged Edition - YAKINDA

Büyük umutlarla bekliyoruz, hadi bakalım.
  14. JohnyWilson

Nebula-RPG (AÇILDI)

PW'de gördüğüme göre rol düzeni ne yazık ki oturamıyor. Bunun en büyük sebebi ise herkesin "para" kasıp hızlıca mal varlığı alıp bankada 150.000 altın ile faction kurması, milletin gözüne girmesi, fasa fiso. Buradan bütün sunucuda oynayan oyunculara söylemek isterim ki para kasmaktan çok herkes rolüne önem verse, sunucu ciddi bir şekilde yol kateder ve yönetim de dahil herkes kendini rol yapmak konusunda geliştirir, tatlı bir ortam olur. Native'da hayal ettiğiniz o han ortamlarını yaratırız, daha gerçekçi kılıç savaşları gerçekleştiririz, kiliseyi ciddi ciddi aktif ederiz, her şeyi kılıçtan ibaret etmeyiz. Bir düzen kurulur, kurarız yani. Bu da oynayan arkadaşlara genel bir mesajım, açıkçası. Başarılar yeniden.
  15. JohnyWilson

.

@üst
    Dostum kaç aylık konuyu hortlatmışsın haberin var mı?
  16. JohnyWilson

Video işiyle ilgilenenler

Ne yapmayı düşünüyorsun, çok kısa tutmuşsun cümleyi. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  17. JohnyWilson

WFAS En iyi krallık, asker, silah vb. tartışma konusu.

En iyi askerler: İsveç Atlısı
    En güçlü krallık: Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi hepsi eşit.
    En iyi at: Safkan at
  18. JohnyWilson

VC - Sohbet&Yardım Platformu

mbi said:
    3-4 dakika kassa iyi.. ben tam 50 dakika bekledim. 50 dakikadan sonra başlat bölümüne geldiğimde de oyun acaip kasıyor.. güncellemelerle düzelir mi yoksa benim yapmam gereken birşey var mı
    Dosyaları doğrula bi', eğer sıkıntı yoksa bekleyeceksin mecbur. Oyunda cidden fazla sayıda texture bulunuyor. Kasması normal.
  19. JohnyWilson

Nebula-RPG (AÇILDI)

Umarız, PW'nin Türkiye serverlarındaki rol eksikliği açığını kapatabilirsiniz, umarız adam akıllı rol yapabiliriz. Başarılar.
  20. JohnyWilson

CheatMenu Sorunu?

Şehzade Mehmet said:
    hakiim121 said:
    Neden cheat menu kullanıyorsun ki?
    Hilesiz oynasan daha iyi.

Dedimya sancak değiştirmek için aştım.
    Bildiğim kadarıyla yeni kayıt açarsan, gider sorun. Aynı sorunları yaşadım ben de.
Back
Top Bottom