Search results for query: *

1. Crafty

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Nasılsınız ? Açıyor muyuz klanı ?
  2. Crafty

Başarılar dostlar :smile:
    Teşekkür ederiz dostum.

Yeniledim kardeşim mıfır mıkıntı
    Liderim bizim klanda, forumda kargı logosu olmayan niye tek benim? Bende niye şemşir var? Sevmiyor musunuz beni ?
  3. Crafty

Ancient Brotherhood - Üye Alımları Açıktır

Klan hayırlı olsun. Alım var mı ?
  4. Crafty

Liderim yine çalışıyorsunuz. Allah başımızdan eksik etmesin....
  5. Crafty

Buralar yine coşucak mı şimdi.
  6. Crafty

2020 oldu be. Şu klana girdiğimde mini minnacık çocuktum. Şu ortam sayesinde çok güzel dostluklar edindim. Hepinize Teşekkür ederim. Bu sene klan lideri olduğumda ne kadar hevesli olduğumu hepinize kanıtlıyacam canım ailem.

Barış'ın Aliminyum
  7. Crafty

Sea yeni logo yaptım.
  8. Crafty

Knight of Swan

Erozbey said:
    https://www.fsegames.eu/forum/index.php?board=160.0

Sizi alalım buraya.

Başkan napıyorsun yavaş olsana.
  9. Crafty

hop hop barış
  10. Crafty

30 Ağustos ~ FrenchMonk Parody Video

General Shepherd said:
    Crafty said:
    Öncelikle teamspeak ve sunucuya girdiğimde gördüğüm kalabalık beni hayran etti, açıkcası bu kadar kişinin katılmasını beklemiyordum. Daha sonra kendini bilmez birkaç kişi tarafından bu etkinliğin sabote edilmesi beni bir o kadar da üzdü, bildiğin hevesim kursağımda kaldı.

Bu oyunu oynayan klan liderleri, oyuncular veya klanlar arasında çekişme veya düşmanlık olabiliyor ki bu gayet normal bana kalırsa. Sonuçta aynı görüşte veya aynı zevkleri paylaşmayan insanların olması çok normal böyle büyük bir camiada. Ancak böyle bir etkinliği sabote etmek kabul edilemez. Ne kadar farklı görüşleriniz de olsa, ne kadar zamanında kavga etmiş de olsanız bu olay benim görüşümde karaktersizliktir. Sıradan bir etkinliğin de sabote edilmesi hoş bişey değil mesela zamanında o etkinliğin yöneticisiyle kavga etmiştir, bişey olmuştur o yüzden yaptım dersin ama 30 Ağustos gibi bir etkinlik yapılıyor yaklaşık 200 kişi katılıyor ve kendini bir bok sanan insanlar tarafında onca kişinin emeği ve uğraşı yok oluyor, bu kabul edilebilir değildir.

Bu yazıyı buraya yazmamın nedeni ise eğer olur da yukarda bahsettiğim kendini bir bok sanan, etrafta "ben adamım öhöhöhö nasıl s**** ama etkinliği" diye gezinen mahlukatlar olur da bu yazıyı görürse mümkünse benim olduğum ortamdan uzaklaşsın veya "o sabote edenlerden biri bendim" desin ben uzaklaşayım.
    Native: Anatolian Raiders, NW:57. Tugay klanlarındayım. 

Son olarak, umarım bu tutumu bu insalara sadece ben sergilemem. Bu camianın bu konuda duyarlı bir o kadar da bu alınan kararlarında istikrarlı olmasını istiyorum ve umuyorum ki o şifreyi veren, bu etkinliğe davet edilmiş alay yöneticisi de saflığından veya istemsiz bir şekilde vermiş olsun. Aksi taktirde o yöneticinin de bu ortamdan dışlanması gerekiyor.

Elbette düşüncelerini belirttin, fakat burada etkinliğin sabote edildiği, kim tarafından ve hangi admin admin şifresini bu kişilere verdi diye açmadım  konuyu, çünkü tartışma olma ihtimali yüksek bir durum, olmuş bitmiş sadece Video yayınladım, ama yinede belirttiğiniz düşüncelere katılıyorum diyebilirim. Yani.  :roll:  :lol:

Doğru söylüyorsun, açıkcası 30 Ağustos görünce direk yazma kararı aldım.
  11. Crafty

30 Ağustos ~ FrenchMonk Parody Video

Öncelikle teamspeak ve sunucuya girdiğimde gördüğüm kalabalık beni hayran etti, açıkcası bu kadar kişinin katılmasını beklemiyordum. Daha sonra kendini bilmez birkaç kişi tarafından bu etkinliğin sabote edilmesi beni bir o kadar da üzdü, bildiğin hevesim kursağımda kaldı.

Bu oyunu oynayan klan liderleri, oyuncular veya klanlar arasında çekişme veya düşmanlık olabiliyor ki bu gayet normal bana kalırsa. Sonuçta aynı görüşte veya aynı zevkleri paylaşmayan insanların olması çok normal böyle büyük bir camiada. Ancak böyle bir etkinliği sabote etmek kabul edilemez. Ne kadar farklı görüşleriniz de olsa, ne kadar zamanında kavga etmiş de olsanız bu olay benim görüşümde karaktersizliktir. Sıradan bir etkinliğin de sabote edilmesi hoş bişey değil mesela zamanında o etkinliğin yöneticisiyle kavga etmiştir, bişey olmuştur o yüzden yaptım dersin ama 30 Ağustos gibi bir etkinlik yapılıyor yaklaşık 200 kişi katılıyor ve kendini bir bok sanan insanlar tarafında onca kişinin emeği ve uğraşı yok oluyor, bu kabul edilebilir değildir.

Bu yazıyı buraya yazmamın nedeni ise eğer olur da yukarda bahsettiğim kendini bir bok sanan, etrafta "ben adamım öhöhöhö nasıl s**** ama etkinliği" diye gezinen mahlukatlar olur da bu yazıyı görürse mümkünse benim olduğum ortamdan uzaklaşsın veya "o sabote edenlerden biri bendim" desin ben uzaklaşayım.
    Native: Anatolian Raiders, NW:57. Tugay klanlarındayım. 

Son olarak, umarım bu tutumu bu insalara sadece ben sergilemem. Bu camianın bu konuda duyarlı bir o kadar da bu alınan kararlarında istikrarlı olmasını istiyorum ve umuyorum ki o şifreyi veren, bu etkinliğe davet edilmiş alay yöneticisi de saflığından veya istemsiz bir şekilde vermiş olsun. Aksi taktirde o yöneticinin de bu ortamdan dışlanması gerekiyor.
  12. Crafty

Flecha said:
    Crafty said:
    Yarın ağlayarak "crafty abi crafty abi bana da logo yap " diye ağlayarak gelirsin.

Bak bu avatar fena olmamış. Ama bir önce ki allah affetsin çok çirkindi be.

Barış sağolsun o bulmuş.
  13. Crafty

Erozbey said:
    nice paint

Mucahit Han said:
    Crafty said:
    Yarın ağlayarak "crafty abi crafty abi bana da logo yap " diye ağlayarak gelirsin.
    Crafty abi logo yapar mısın ?

Tamam la ağlamayın değiştiriyorum.
  14. Crafty

15. Crafty

Kendime logo yaptım, tebrik edin.

kaşar murat sattı ama son dokunuşlarda yardım etti.
  16. Crafty

Avrasya RPG

Server kapalı mı şuanda ?
  17. Crafty

Ancient Brotherhood - Üye Alımları Açıktır

Başarılar.
  18. Crafty

[IK]Aktif *Native-/-PK*

Başarılar.
  19. Crafty

Biz daha ölmedik aslan parçası.