Search results for query: *

• Users: halil861
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Nişan Alma

Merhaba; Nasıl düşmanı büyük olasılıkla vurabilirim? attığım her mermi dağa taşa gidiyor. NW yi arada indirip beceremeyince silerdim bu sefer öğrenmeye kararlıyım.  :roll:
  2. serial girme yeri

steam hesabımı kuzenime verdim lys için kardeşim içinde mb nin eski sürümlerinden birini crackli olarak yükledim MP oynamak istiyor taleworlds sitesinden 1.167 versiyonunu yükledim şimdi ama serial yazma yeri gelmiyor crackli kaldı galiba  nasıl düzeltebilirim ? edit:çözdüm...
  3. Düzenli ordu kurma

arkadaslar osmanlı modunda oynuyorum suan 30 askerim var yarısı handan yarısı köylerden alma 80nam var para sıkıntım yok asker masrafları için dükkan kurdum yagmalardan gelen parada yanıma kalıyor acıkcası suan ne yapmam lazım amacı 150 nam yapıp derebeyi olmak yeterli güç ve derebeylerini...
  4. Key satın alma

merhabalar ben internetten oyun keyleri satın almak istiyorum fakat steam de key satın  alma secenegi varmı yokmu tam bilmiyorum steam gibi sadece KEY satan siteler varmı
  5. VAC Ban Hakkın Acil

Merhaba arakdaşlar ben aylar sonra tekrar cs go yu indirdim fakat Vac ban aldıgımı gördüm :lol: Yalan söylemicem hile kullandım fakat bu geçen seneydi ayrıca ondan sonrada oynadım bir sey olmadı(aylar sonra yakalancagımı sanmıyorum  :mrgreen: hesapta baska valve oyunlarıda var bu hesap çöp mü...
  6. Spor hakkında soru

merhabalar sporda aletleri düzgünmü yapmalıyız yoksa ağırlık olarak fazlamı yapmalıyız fazla ağırlıkta zor yapıyorum bi süre sonra aleti usulüne göre yapamıyorum nasıl yapmalıyım
  7. c-Rpg kayıt olma

c-Rpg kayıt olurken ''Character not found or invalid password'' hatası alıyorum nasıl çözerim tüm şifreleri denedim
  8. Çar ?

merhaba arkadaşlar; ben senaryoyu eksiksiz yaptım moskovayı kuşattım aldım ama çar şehirde değilken neyse çar benim şehrimi kuşşattı oradada çarı yendim u senaryo ne zaman biter?
  9. Rus senaryosunda takıldım

merhaba arkadaşlar Rus senaryosunda Kumandan Yuri Buynosov un babası öldüğünde konuşmamı istemişti fakat bulmadım lordlara sorduğumda bilmiyorlar.Hanlara baktım acaba nerede oluyor bu?
  10. Steam Kullanmadan oyun kurmak

Merhaba arkadaşlar; Bilgisayarıma format attım.Galiba 50gb geçtiğimden dolayı 3mb internet ile steam connect hatası veriyor.Daha kuramadım Bu oyunu steam kullanmadan kurabilirmiyim ?
  11. Steam connect hatası

Merhaba arkadaşlar; Steamı indirdim fakat  yüklerken connect hatası alıyorum.İnternet hızım kota aşımından 3mb oldu.İnternete gayet hızlı giriyorum fakat steam hata veriyor.Acaba başka bir yerde indirip benim pc ye atsam sorun olur mu?yoksa ay basınımı bekliyecem?
  12. Kalabalık yerlerde oyun kasıyor

Merhabalar; Arkadaşlar kimse yokken  oyun gayet iyi fakat kalabalık yerlerde olunca fotoğraf fotoğraf fotoğraf oynuyorum.Nasıl çözerim ?
  13. oyun gelmedi playstore gel acil yardım foto var yardım

oyunu playstoreden sms ile aldım serial geldi seriali yazdıgımda ileri yazısı yok! library de yok
  14. steam ıd unuttum

yaz geldi diye oyunlara baslayacaktım ama ıd mi unuttum arkadaşlar ıd unuyyum nerden geliyor şifre ve e posta biliyorum aslında ıd den de eminim ama olmuyor  :idea:
  15. Steam ID Adı

Arkadaşlar şifremi biliyorum e mailimi biliyorum tek sorun Id mi unuttum nasıl ögrenirim
  16. Multiplayer Soruları

En iyi  Süvari hangi ırk? En iyi Tüfekçi hangi ırk? En iyi Kılıçcı hangi ırk? hızlı vurma taktikleri varmı?
  17. Cheatmenu

Bir kaç yerde araştırdım oyunun kitapcıgında yazıyormuş de ama kitapçıkta yok yada ben göremedeim daha doğrusu hiçbir hileye yer verilmemiş şu cheat menu nasıl açılıyor?
  18. Lütfen yardım edin acil

merhaba arkadaşlar doğru söylemek gerekirse ben eskiden wfas sı illegal yollardan oynuyordum ama şimdi warband ve wfas ı aldım orjinal ama eski wfas'ta yaptığım işlemler duruyor nasıl silerim?
  19. Ordu Toplama

En hızlı nasıl ordu toplarım arkadaşlar wfas ta parasker kampları vardı burda yok canım sıkıltı multiplayerdan singlede de ordusuz olmuyor
  20. SMSile almak ve D&R

D&R a gittim 2 şubesinde de oyun yoktu.Ateş ve Kılıç Vardı. Sms ile nasıl alıonıyor Ateş ve kılıç gibi alınıyormu ? Serialmi veriyorlar onu Steam a yapıştırcaz. İnternetten D&R ile alırsam kargo biz mi vericez ona göre Sms ile alabilirim :)
Back
Top Bottom