VAC Ban Hakkın Acil

Users who are viewing this thread

halil861

Regular
Merhaba arakdaşlar ben aylar sonra tekrar cs go yu indirdim fakat Vac ban aldıgımı gördüm :lol:
Yalan söylemicem hile kullandım fakat bu geçen seneydi ayrıca ondan sonrada oynadım bir sey olmadı(aylar sonra yakalancagımı sanmıyorum  :mrgreen:
hesapta baska valve oyunlarıda var bu hesap çöp mü şimdi açılma gibi bir durumu varmı?

bi bardak soğuk su içeyim o zaman
bi forumda gördüm hile kullanmadıgım halde banladı diyor fakat smurf hesabı hackten dolayı banlanmıs.acaba bende smurf acsam hesabım banlanırmı

süreyi nereden görebilirim ayrıca cok acımasızca bence sürelidir korumasız serverlara girdim gerçekten oynanmıyor zaten oynayanda yok.

halil861 said:
süreyi nereden görebilirim ayrıca cok acımasızca bence sürelidir korumasız serverlara girdim gerçekten oynanmıyor zaten oynayanda yok.
İnternet sitesinden bakarsın diye biliyorum ama :roll: Bu arada bu kadar denetleyici oldukların bilmiyordum

buyrun beyler görüntü bu galiba kökten gitti
A2DMnv.jpg

Yazık olmuş hesabına, VAC olmayan sunucularda oynayabilirsin artık. Onların da sayısı epey az haliyle. Az olmasını bir kenara bırak herkes hile kullanıyor bile olabilir.  :smile:

Hile aylar hatta yıllar sonra bile tespit edilebiliyor. Mesela ben 1 Yıl önce Miniclip'in bilardosunu oynuyordum. Ancak hilede yapmıştım. Dün tekrar oynamak için girdiğimde 5 gün önce banlandığımı gördüm...

Back
Top Bottom