Search results for query: *

1. toLgaReis

STEAM HESABIM ÇALINDI

Captain Hood said:
    Ticket at.

Attım saten bekliyorum
  2. toLgaReis

STEAM HESABIM ÇALINDI

Beyler Steam hesabım çalınmış adam şifresini değiştirmiş bende o steam hesabındaki kayıtlı e mail adresini unuttum AMA CD KEYİ Var beyler Bende geri nasıl alabilirim Hesabımı ?
  3. toLgaReis

Yardım edebilirmisiniz ?

Ben warband diplomacy modda  kralım vaegir lordlarını kendi krallığımdan yaptım da diğer krallarla nasıl barış ticaret antlaşması falan imzalıcam ? Ve:Sarayı taşı diyor rulo kadife eşya aletini nerden bulucam Ve2:Önceden kuşattığım bir yeri herhangi bi lorda nasıl vericem .(NOT ilk şehir ve...
  4. toLgaReis

Aradım bulamadım. Yardım

Anladım tamam saol
  5. toLgaReis

Aradım bulamadım. Yardım

Arkadaşlar alakası var diyorlardı ama ne ise :smile:
  6. toLgaReis

Aradım bulamadım. Yardım

Ya bana birileri şu Karakter başlangıç rehberi yani fakir düşmüş bir asildi falan filan işte ben onlardan kral olmak icin ayarını seçicem acaba hangilerini secicem yardım edermisiniz?
  7. toLgaReis

Yardım .

ee öyle öyle yapınca artar inş
  8. toLgaReis

Yardım .

Abi ben bu oyunu ne zamandır oynuyorum bagımlısıyım herhalde biliyorumda :grin: o adamı bulamadım
  9. toLgaReis

1.134 e uygun mod bilen varmıı?

Adam crackci beyler dağılın :grin:
  10. toLgaReis

Refah Seviyeleri

DarqLoRD said:
    Evet onu biliyorum ancak maliyeti çok fazla :smile: Köyün refdah seviyesi çok zengin olsa bana ne katkısı olurki

Köylülerle ilişkin artıyor .d
  11. toLgaReis

Mahkum kurtarma ???

TurkJedi said:
    EA13 said:
    Bana öyle değil de, daha bir garip. Şimdi ben görevi aldım, gittim gardiyandan anahtarı aldım, girdim aldım lordu çıktım dışarı. Sonra dışarı çıktım bütün askerleri öldürdüm, sonra kaçmayı başardın dedi. Ama lord yanımda değil. Lord hala esir... Bir daha yaptım, dışarı çıktık bi'baktım lord bana vuruyor.  :grin: Bunu bi'kaç kere denedim yok düzelmedi. Böyle bir şey yaşayan var mı, varsa çözebilen?  :grin:
    Lordun sana vurmasını bilemiyorum ama öbürünü cevaplayabilirim.Lordu savaştırdıysan lord bayılmış olabilir ondan tek çıkmışsındır.Savaştırmasan bile okluyolar yine bayılmıştır :grin:.

Her şekil bayılmıstır yani lord :grin:
  12. toLgaReis

Yardım .

tamamda yerlerini nasıl bulucam  ?
  13. toLgaReis

Refah Seviyeleri

Vergisini düşürüceksin şehrin yada köyünün yada kalenin Ve inşalar ediceksin değirmen falan ulak karakolu gözcü kulesi falan, O zaman oluyor
  14. toLgaReis

Mahkum kurtarma ???

kutalmisa said:
    millet boyle bır başlık açıldımı bılmıorm ama aradım goremedım o yuzden varsa sımdıden ozurlerımı kabul edın.. soruma gelınce
    bir lorddan gorev aldım bir şehirdeki kont u kurtarmamı ıstedı gardıyanı ve dıer adamları oldurup zındana gırıorm ama zındanın ıcındekı parmaklıklar kapalı ve kont uzakta duruo konusma secenegı cıkmıyor... acil yardım teşkkrler sımdıden...

Bunun çözümünü biliyorum bendede olmuştu Şimdi zindana girince hep Taba bascan tekrar yine zindana giricen ama tabi o görevlileri durmadan öldürmen gerek ama düzeliyor :grin:
  15. toLgaReis

Ahmerrad'da demir

Tenzō said:
    Oyundan oyuna değişikler olabilir. Herhangi bir savaş bile o değerlerin değişmesi için yeterli.

Doğru  :grin:
  16. toLgaReis

Refah Seviyeleri

Çok fakir<fakir<normal<zengin<çok zengin. Aynen böyle
  17. toLgaReis

WB Diplomacy Mod ile İlgili Sorularınız

Bill-Ray Sanguine said:
    toLgaReis said:
    4000 denars added to treasury diyor envanterime bakıyorum para yok nereye gitti bu para ?

O para senin hazinene gidiyor. Kale veya şehire sahipsen oradaki muhasebeciden hazinene göz atabilirsin.

toLgaReis said:
    Ve bu diplomacy modda nasıl Krallık kurarak başlıcam bu oyuna yani nasıl kral olucam tiracet antlaşması böyle barış ilan edicem vsvs ?

Kral olarak başlama diye bir şey yok. Bir bandit olarak başlarsın. Gelişirsin. Toprak falan alırsın. Krallığın olur. Bu toprakları başka lordlara teklif ederek lordlara sahip olursun. Krallık kurma ile ilgili rehberler var. Biraz araştır..

DarqLoRD said:
    Muhasebecimi kovdum yerine başka birini nasıl atarım lütfen yardım edin ??

Bakanından "yeni bir devlet adamı atamak istiyorum" de orada çıkar..

Teşekkürler  :lol:
  18. toLgaReis

Sizce Fire&Swordda En iyi ülke hangisi ?

Bence Lehistan .
  19. toLgaReis

Warband'da olup Fire&Sword'da olmayanlar

morlak said:
    arenalar yok,turnuvalar yok,ziyafet düzenleme yok ama birçok güzel özelliği var

Aynen öyle bunlar yok. Ama daha zevkli özellikler var Mesela görevler falan bana göre fire and swordda daha eglenceli bir lordun yardımcısıda olabiliyorsun buda cok zevkli . Tüfekler falan var Osmanlının kılıçları falan var .
Back
Top Bottom