Search results for query: *

1. Oyun sürekli donuyor

dostum o işlemciyle kasmanın anlamı yok, alet can çekişiyor bence çok zorlama.
  2. Oyuna giremeyenler çözüm buldum

maalesef bende olmadı.
  3. Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

bunları denedim oyunun launcheri açıldı fakat bu seferde yüklenme ekranında görevi sonlandır hatası veriyor yine bir crash yani
    Resim Linki
    benim de tam olarak takıldığım nokta orası. henüz oyun mapini bile görebilmiş değilim.

Korsan indirenlerin oyunu çalışıyormuş.
    oyunun bu hali ile oynanabilir olduğunu sanmıyorum. oyuncuların büyük bir kısmı haritada ilerlerken dahi crash görüyor.
  4. Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

ben iade etmeyeceğim. etsem ne olacak? buglar, crashlar çözüldüğünde, oyun normal dinamiğine döndüğünde tekrar merak edip satın alacağım. değişen bir şey olmayacak. ancak bunca senedir oyunlarını desteklediğim firmanın (kayıt tarihim 2011 fln) yetkililerinin bizi sallamayışını hiçbir zaman unutmayacağım.

ps: oyunu baştan indiriyorum, düzelme olursa bu postun altında paylaşacağım.
  5. Need More Info Oyun Açılmıyor

bir hayırseverden yardım bekliyoruz. yetkililerin zaten umurunda değil...
  6. Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

Hataları bildireceksiniz ki geliştiriciler çözüm bulabilsin. Üstünde çalışıyorlardır. Daha ilk günden hata düzeltme güncellemesi yaptılar. Atarlı31 tavırlarıyla bir yere varamazsınız.
    haklısın Kurnaz nickli kardeşim...
  7. Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

Ben böyle bir sorun yaşamıyorum ancak forumlara bakıyorlardır düzelticeklerdir.Merak etmeyin dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyebilirsiniz.
    mükemmel bir cevap, eminim bu sorunu yaşayanların hiçbirinin aklına gelmemiştir.
  8. Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

yok mu sorunumuzu çözümleyecek bir yetkili? oyunu satın aldık, oynayamıyoruz. oyuna update dahi gelmemiş bug fix için, olacak iş değil.
  9. Need More Info ilk loading ekranından sonra crash

aynı problemi ben de yaşıyorum ve muhtemelen gözlemime göre oyuncuların %35'lik bir dilimi bu sorundan müzdarip. yetkililerden bir açıklama bekliyoruz.
  10. ACOK Fast Forwarding Kapatma

dostum senin yine iyiyiymiş, ben %60 performans zor görüyorum.  :facepalm:
  11. ACOK Fast Forwarding Kapatma

herkese merhaba. bir süredir warband'ın a clash of kings moduna merak sardım. yalnız sistemimin çok iyi olmamasından kaynaklanan lag problemi yaşamaktayım. özellikle bir birliğe bağlıyken fast forwarding yaptığında fps neredeyse 9'lara kadar iniyor. modlardan pek anlamam lakin bu bekleme modunu...
  12. Kiralık askerlik!

alacağın maaş, ordunun büyüklüğüne ve kalitesine göre değişim gösterir fakat seni ihya edecek bir meblada olmaz. derebeyliğine oynayıp, bolca kale ve şehir ele geçirmelisin.
  13. Warband'ı Ciddi Ciddi Hilesiz Oynayabilen Var mı?

hileli oynamak, oynamak mı ki?
  14. kervan

bir şehirden ucuza mal alarak, başka bir şehire daha pahalı bir fiyata satabilirsin. böylece ticaret yapmış olursun. ille de kervan diyorsan; bağlı olduğun krallığın kervanlarıyla konuşup, onlara belli bir miktar karşılığında yolculuklarına eşlik edebileceğini teklif edebilirsin.
  15. Nasıl Kuşanıyorsunuz?

Granatomyot said:
    Efisio said:
    9w4eh.jpg

Miğfer: Kaba Muhafız Miğferi
    Kalkan: Güçlendirilmiş Elit Süvari Kalkanı
    Zırh: Kalın Tabarlı Hanedan Zırhı
    Eldiven: Görkemli Zırhlı Eldiven
    Çizme: Kalın Plaka Zırhlı Çizme
    Silahlarınız: Ustaişi Ordu Satırı, Ağır Büyük Baltalı Mızrak
    At: Ağır Savaş Atı
    Kargı almadın mı :shock:

bayıltmak yerine ortadan ikiye ayırmak daha tatlı geliyor açıkçası. :roll:
  16. Nasıl Kuşanıyorsunuz?

9w4eh.jpg

Miğfer: Kaba Muhafız Miğferi
    Kalkan: Güçlendirilmiş Elit Süvari Kalkanı
    Zırh: Kalın Tabarlı Hanedan Zırhı
    Eldiven: Görkemli Zırhlı Eldiven
    Çizme: Kalın Plaka Zırhlı Çizme
    Silahlarınız: Ustaişi Ordu Satırı, Ağır Büyük Baltalı Mızrak
    At: Ağır Savaş Atı
  17. En güvendiğiniz ve sevdiğiniz yoldaş

ayıboğan rolf.
  18. bu bir soru lutfen bakıp cevaplayınız

kralın size bahşetmesini bekleyebilir ya da düşman kaleleri fethedip üstünüze geçirebilirsiniz.
  19. M&BWarband : Khergit'ler Türk mü, Moğol mu? (Anket)

moğollar, her ne kadar soylarında türklerin de olduğu bilinse de başlı başına ayrı bir ırktır. özellikle tarihte, Cengiz Han'ın türk boylarına yaptığı zulümler geniş yer tutar. çok sayıda müslüman türkü katlettiği bilinir.
Back
Top Bottom