Search results for query: *

1. OrhanEmir

how to change my username?

still I haven't got any answer. could any moderator change my name as;

hunglasx

please?
  2. OrhanEmir

Phonemelter said:

thanks, i sent a private message.
  3. OrhanEmir

hi everyone, is there any way to change my username? could any moderator help me please?
  4. OrhanEmir

Köylerde adam kalmadı,param yok.

tamam sorunu çözdüm yeni yerler fethettik. köylerden adam topladım
  5. OrhanEmir

ya ben o vergi görevini sancar handan aldım gittim verdim parayı şimdi kimden alacam ? benim için bir göreviniz var mı diyorum herkes hayır orhan sağol diyor.ayrıca ilk başta kazandığım paraları ben ordu ve erzak için harcadım.zaten şuan biraz para yaptım adam alabilecek kadar ama benim kergitin köylerine gidiyorum yok,adam yok toplanmıyor.kisme gönüllü olmuyor.paralı askerler çok pahalı.
  6. OrhanEmir

Arkadaşlar ben Kergitim şimdi ama tüm köyler nerdeyse yağmalandı.Gidiyorum 10-15 haydut var,köyü kurtar diyor ama hiç askerim yok.asker alacak paramda yok ne yapacağım ya kaldım tek askerle,yardım ederseniz sevinirim.henüz kimsenin ordusunda değilmi derebeyi değilim yeni başladım.
  7. OrhanEmir

[-OH-]Ordu-yu Hümâyûn-- Yeni Rutbe Sistemi [[[Üye Alımları Açık]]]

Birilerinin ağırına gidince kendi sayfana git olmuş.
  8. OrhanEmir

0

Evet kardeşim,çok yaşlıyım unutuyorum durmadan.Özür dilerim. Hahahaha
  9. OrhanEmir

0

Sen yaşımı soran kişi değil misin?Seni dondurduğumda ölmeye hazırmısın dedim,evet dedin güldün.Log kayıtları var,atmaya çalışma
  10. OrhanEmir

0

Yav serverda en fazla 7-8 el yaptım öyle şey dün bütün gün boyunca.Birazdan kendi bilgisayarıma geçecem Evren,takılırız.
  11. OrhanEmir

0

Benden bahsediyor Evren.Serverda admin zırhı,admin atı,admin kılıcı aldım ya,ondan bahsediyor.KRM olarak istediğimizi yaparız,eğleniyorsak karışamazsınız.Eğlenmek istemiyorsan başka sunucuya...Ha evet,ben çıkacam diyenleri atıyorum.Aynı kapıya çıkıyor Temuçin.Ayrıca ben yaparken sen gülüyodun gülüm.Noldu atarlaştın?
  12. OrhanEmir

0

Kırım sohbetinde olmayıpta Kırım Hanlığı'ndan olan çok kişi var.Biraz ilgilenilmeli...Ve benim rütbem Er oldu.Düzeltirsen sevinirim.
  13. OrhanEmir

Bir bilmecem var çocuklar!

Peki sağol...Basit kale nasıl alacağım ki?100 Dinar ile ne asker alabilirim,ne de silah.Tek başıma o eşyalarla kalemi alacağım ben ?
  14. OrhanEmir

Fakir düşmüş asil biriydi'yi seçmiştim ben önceki oyunumda.Ama hiçte kral beni savaşa falan çağırmadı yav.
  15. OrhanEmir

Biraz daha açar mısın kardeşim?
  16. OrhanEmir

Arkadaşlar,şimdi oyunun senaryosu her şekilde aynı mı?Yani hep düşük bir rütbedenmi başlıyoruz oyuna.Direk böyle krallıkta görevli falan olamıyor muyuz?
  17. OrhanEmir

GüzeL Bir Kusatma Taktiği

Çoklu oyuncuda kullandığım bir taktik.
  18. OrhanEmir

0

LinuXa Bora said:
    iyide bana bir maç olduğunu kimse söylemedi  :shock:

İyide sen ne steamını veriyorsun ne de oyunda gözüküyorsun.Nasıl haber verelim koç :grin:
  19. OrhanEmir

Online PW Mod Fikirleri

Aynen öyle istiyoruz Kırım Hanlığı olarak...
  20. OrhanEmir

0

eposide said:
    Bugünkü maç için saolun çok güzel ve temiz bir maç oldu.

Biz de teşekkür ederiz.Güzel bir savaştı gerçekten...
Back
Top Bottom