Search results for query: *

1. BthnDymz

At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

serinus said:
    ben indirdim yamayı fakat kurulumda oyun yüklü değil oyunu indir diyor ne yapmalıyım oyunu görmüyor

Çünkü onların yapacağı iş bu kadar olur... Keşke ekibe adam akıllı bilen kişi alınsaydıda bu tarz olaylar yaşanmasaydı. Mükemmel denildi Warband'dan daha iyisini bekledik ama daha kötüsü çıktı, gelen gideni arattı...
  2. BthnDymz

[ANKET]Mount and Blade: F&S | Beğendiniz mi?

Barış abi de hayır diyor: http://www.youtube.com/watch?v=j9hoSioU2VE
    :mrgreen:
  3. BthnDymz

Kutulu sürüm neden bu kadar geç geliyor?

"a4" Adlı kullanıcının Armağan bey ile bir akrabalığı felan olduğunu düşünüyorum.  :smile:
  4. BthnDymz

Mawi said:
    TaleWorlds'den mesaj(Salladım, ciddiye almayın): "Mount and Blade 2 geliyor fakat biraz sürebilir, biz size minik birşey hazırladık onla biraz takılın. 15TL çok birşey değil, multiplayer'da çok zevkli değil fakat singleplayerla idare edin artık, az sabredin dostlar MB2 bomba gibi olacak."

Microsoft'un Vista yı üretmesi gibi bir şey oldu bu ya. :grin:
  5. BthnDymz

Fire&Sword tam bir fiyasko ...

Mawi said:
    DreadShadow said:
    Oyunu hiç oynamadan konuşmam ne kadar doğru bilmiyorum ama. Oyalanmanız için yapılmış gibi Fire&Sword. Oyalanın biraz yakında büyük yenilikli birşeyler gelir. Taleworlds boş durmaz ve 15tl çok büyük bir mebla değil. Yeri geliyor nelere ne gereksiz paralar harcıyoruz :wink:

Oyalanmamız için bir sürü mod var. :wink: Ayrıca 15TL bir kişi parası, en az 1000 kişinin satın aldığını düşünürsek bizim için önemsiz bir mebla fakat oyunun yapımcıları için önemli bir mebla, artık bu mesajdan ne gibi yorumlar çıkartırsınız orasını bilemem.

Sitede yazdığına göre 1 milyon dan fazla sipariş de bulunulmuş... 15.000.000 TL (TL olarak hesaplıyorum kaldı ki bunun USD, EURO su da var..)
  6. BthnDymz

- Grafikler içler acısı.
    - Animasyonlarda buglar/sorunlar mevcut. (Hem kurşun doldurup hemde yürümeyi denerseniz anlarsınız, bu sadece 1 tanesi.)
    - Sancaklar? Kesinlikle art niyet ile yazmıyorum fakat sancak demeye bin şahit isteyen bayraklar mevcut. Tanınmış üç büyük dinin sembollerinin bir sancakda bulunduğunu gördüm.

Kesinlikle bağımsız mod yapan arkadaşlar daha başarılı, kaldı ki bu modu çıkartan bir ekip.

Oyum kesinlike beğenmedimden yana, beklentilerim bu şekilde değildi...
  7. BthnDymz

Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Artizan said:
    BthnDymz said:
    Bu kadar berbat başka bir oyun görmedim! Satın almamanızı tavsiye ediyorum. Bu oyun için mod yapanlar emin olun %100 emek vererek daha güzel modlar yapıyorlar, kesinlikle satın almanızı tavsiye etmiyorum zaten satın almada sürekli sorunlar yaşıyorsunuz.

Mod yapan arkadaşları ekibe dahil etselerdi en azından birileri ekmek yerdi ve daha güzel bir oyun ortaya çıkardı.

Bu tarz oyunlar "İşte Türklerden de böylesi beklenirdi." düşüncesinden başka bir şey uyandırmaz.

Yapımcılara saygılarımı sunuyorum...

türklere haksızlık etme, oyunu ruslar yaptı. türkler de ekmeğini yiyor(sadece ingilizceye çevirdiler oyunu).

Türklere haksızlık? Bende bir Türküm ve şuan haksızlığı ben değil siz "Türk" kelimesinin "T" sini küçük yazarak yapıyorsunuz. Ayrıca ben sadece dışarıdan bakıldığındaki kafada oluşacak düşünceyi söyledim, ben böyle düşünüyorum veyahut bu şekildedir demedim.

Oyunun Ruslardan çalıntı olup olmadığını araştırmadım, telif haklarına göre yorum yapıyorum...
  8. BthnDymz

Arkadaşlar, bizler bu oyunu kutusuz/ekipmansız aldığımız için sadece key ücretini ödedik, kaldı ki bunu kutuda kaç liraya satıcaklar. Hiç bu kadar üzülmemiştim gerçekten büyük bir projeye yazık olmuş.

Bu arada ben beğenen/beğenmeyen diye bir ayırım yapmıyorum farkındaysanız, herkesin kendi düşüncesidir ben sadece bakış açınız farklı diyorum. Emeğin nereye verildiği önemli.

Anayasanın 25.Maddesi : Herkes düşünce özgürlüğüne sahiptir.
  9. BthnDymz

Açık konuşalım arkadaşlar buradaki herkes oyunun Warband dan daha güzel olacağını bekliyordu, ayrıca ben TaleWorlds yapmış demedim, ekibin başında gene Armağan Yavuz var.
  10. BthnDymz

Chake_mate said:
    Arkadaşlar ben oyunu indirdim , kurdum oynuyorum (Demo) oyun çok güzel bence , zaten bir mod'dan fazlası değil ama son derece hoşuma gitti , ve almanızı tevsiye ediyorum.

Aslında bir moddan fazlası, yeni kodlar eklenmiş silahlar için ama gene de hiç bir şeye benzememiş, çok soluk ve dandik.

Bana inanın piyasada bu oyunu adam akıllı yapabilecek o kadar çok insan var ki, gerçekten bu kadar kötü çalışan başka bir ekip görmedim.

Grafikler konusuna farkındaysanız hiç değinmedim, kodlar üzerinde durdum fakat onada değineceğim, sadece 4 kelime ile anlatacağım;
    Warband'ın grafikleri daha iyiydi. (O kalkanları bir görseniz içler acısı...)

emmre said:
    cok konuşacağına gelde sen yap? böyle bir  oyuna yakışıyormu bu söylediklerin adamlar okadar emek veriyor sen gelmiş ne diyorsun haydi diyelim beğenmedin alacak olanları yanlış düşünceye sokuyorsun gayet güzel oyun olmuş

Ben daha güzel yaparım demedim, bu oyunu piyasada daha güzel yapabilecek adam var dedim. Emin olun onlar daha da az ücret alırlardı zaten.
    Tahminen oyun piyasasıyla pek ilgilenmiyorsunuz fakat bu beni ilgilendirmiyor, birazcık düşünürseniz sizde anlayacaksınız dediklerimi.
  11. BthnDymz

Bu kadar berbat başka bir oyun görmedim! Satın almamanızı tavsiye ediyorum. Bu oyun için mod yapanlar emin olun %100 emek vererek daha güzel modlar yapıyorlar, kesinlikle satın almanızı tavsiye etmiyorum zaten satın almada sürekli sorunlar yaşıyorsunuz.

Mod yapan arkadaşları ekibe dahil etselerdi en azından birileri ekmek yerdi ve daha güzel bir oyun ortaya çıkardı.

Bu tarz oyunlar "İşte Türklerden de böylesi beklenirdi." düşüncesinden başka bir şey uyandırmaz.

Yapımcılara saygılarımı sunuyorum...
  12. BthnDymz

Marx said:
    telefonla alınca steam destekliyor mu?

Evet.
  13. BthnDymz

Arkdaşlar bir arkadaşıma daha kurdurmaya çalıştık, aşama aşama anlatıyorum;

1- 5522 'ye AC yazıp gönderdik, hattı mobil ödemelere açtık.
    2- 7979 'a MB yazıp gönderdik, bilgilendirme mesajını aldık.
    3- 7979 'a EVET yazıp gönderdik.

*123# den baktık, 15 TL gitmiş.
    Hat Turkcell , 5 dakika oldu hala bekliyoruz. Ne yapmamızı tavsiye ediyorsunuz?
  14. BthnDymz

Turkei-.- said:
    Abim yarın ayakkabı almaya gidecekmiş gitmişken bana da bunu al dedim. Gelmişse Samsun'a alacak,gelmemişse cuma günü gidip alacağım. :cool:

Haftaya Çarşambaya kadar dağıtım olmayacakmış...
  15. BthnDymz

Tamamdır, yardımcı olan herkese çok teşekkürler oyun gayet başarılı bir şekilde iniyor.  :wink:
  16. BthnDymz

Arladaşlar, benim tahmin ettiğim gibi olmadı.
    Türkçe değilmiş fakat 1 hafta sonra yaması gelecekmiş.
  17. BthnDymz

imperdonado said:
    şimdi Türkçe dil seçeneği yok mu yani?

Yamasını bekleyeceğiz..
  18. BthnDymz

Tamamdır arkadaşlar hattı ödemelere açmadığım için olmuyormuş, şirket hattı olduğu içinde ödemelere kapalı, başka bir telefondan deneyeceğim.
  19. BthnDymz

Büyük "EVET" yazdım tekrar gönderdim ama 3 dk yı geçeli 10 dk oldu mesaj gelir mi bilemem. :grin:
    Birde faturalı hat kontörlü değil ondan mı acep? :grin:
  20. BthnDymz

Arkadaşlar 7979 a MB yazıp gönderdim.
    Geri gelen mesaj'ı "Evet" ile gönderdim.

Fakat Steamkey gelmedi 6-7 dakikadır bekliyorum, tekrar göndereyim mi? Beklemeye devam mı edeyim?
Back
Top Bottom