Search results for query: *

1. Steam 5X5 serial Key Sorunu Çözümü

teşekkürler :smile:
  2. Steam 5X5 serial Key Sorunu Çözümü

Steam den oyunu indirebiliyormuyum. Cünkü hiç kullanmadım ve steam sayfasında download yoktu
    sadece satın al vardı ve internette steam ile calısan bir versiyonunu bulamadım yada DvD rip ini kısacası 15 digit lik bir cd key var ve hic bir indirdigim internet üzerinden versiyon
  3. Steam 5X5 serial Key Sorunu Çözümü

Affınıza sıgınarak dün ateş ve kılıç teknik destek sayfasına yazdıgım mesajı kopyalıyorum. Master Ronin saolsun beni yönlendirdi.

----------------
    ateş ve kılıç ın DvD sini 2 gün önce aldım. Lakin dvd sürücüsü okumadı- dvd sürücüsünün calıstıgını teyit ettim ve internetten indirdim. lakin söyle bir sorunla karsılasmaktayım. Tiglon un dagıtımını yaptıgı Ates ve kılıc ın Cd key i 5x3 lük ( örnek XYZTV - XYZTV - XYZTV ) ve internetten indirdigim ( farklı yerden indirdigim ) ates ve kılıc 4x4 lük cd key istiyor ve tiglon yazılımının Cd key ini kabul etmiyor. Tiglon ve talesworlds e e-mail attım. Tiglon un müşteri hizmetlerinden ögrendigime göre de Stream veya tiglonun kendi yazılımında Cd key calısıyormus lakin internet üzerinde her hangi bir sekilde Ates ve kılıc ın o versiyonunu bulamadım. Talesworlds den indirilen versiyona cd key in uyarlanması mümkünmü? Veya internetten cd key imin calısacagı yazılımı indirecek bir yer mevcutmu. 1 gün icinde cevap vereceklermis lakin cok canım sıkıldı ve gercekten oynamak istiyorum. Oyunun hardcover DvD sini aldıgıma gercekten pisman oldum keske internetten satın alsa idim.

----------------

teşekkürler
  4. Ateş & Kılıç Teknik Destek - 3x5 CD-KEY Steam Sorun Çözümü!

ateş ve kılıç ın DvD sini 2 gün önce aldım. Lakin dvd sürücüsü okumadı- dvd sürücüsünün calıstıgını teyit ettim ve internetten indirdim. lakin söyle bir sorunla karsılasmaktayım. Tiglon un dagıtımını yaptıgı Ates ve kılıc ın Cd key i 5x3 lük ( örnek XYZTV - XYZTV - XYZTV ) ve internetten indirdigim ( farklı yerden indirdigim ) ates ve kılıc 4x4 lük cd key istiyor ve tiglon yazılımının Cd key ini kabul etmiyor. Tiglon ve talesworlds e e-mail attım. Tiglon un müşteri hizmetlerinden ögrendigime göre de Stream veya tiglonun kendi yazılımında Cd key calısıyormus lakin internet üzerinde her hangi bir sekilde Ates ve kılıc ın o versiyonunu bulamadım. Talesworlds den indirilen versiyona cd key in uyarlanması mümkünmü? Veya internetten cd key imin calısacagı yazılımı indirecek bir yer mevcutmu. 1 gün icinde cevap vereceklermis lakin cok canım sıkıldı ve gercekten oynamak istiyorum. Oyunun hardcover DvD sini aldıgıma gercekten pisman oldum keske internetten satın alsa idim. Her hangi bir şekilde yardımcı olabilirseniz cok sevinirim ve insallah bu gece biraz oynarım oyunu

iyi geceler
Back
Top Bottom